Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 2 қазандағы N 33/250 "Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттарын сайлауға әзірлік және өткізуге байланысты құжаттарды сақтаудың, мұрағатқа тапсырудың және жоюдың Ережесі туралы" және 1999 жылғы 2 қазандағы N 33/251 "Қазақстан Республикасы мәслихаттарының депутаттарын сайлауға әзірлік және өткізуге байланысты құжаттарды сақтаудың, мұрағатқа тапсырудың және жоюдың Ережесі туралы" қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы Төрайымының 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 155/221 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 27 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 3588. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2013 жылғы 25 маусымдағы № 13/210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Орталық сайлау комиссиясының 25.06.2013 № 13/210 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық  заңының 12 бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 2 қазандағы  N 33/250 "Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттарын сайлауға әзірлік және өткізуге байланысты құжаттарды сақтаудың, мұрағатқа тапсырудың және жоюдың Ережесі туралы" және 1999 жылғы 2 қазандағы  N 33/251 "Қазақстан Республикасы мәслихаттарының депутаттарын сайлауға әзірлік және өткізуге байланысты құжаттарды сақтаудың, мұрағатқа тапсырудың және жоюдың Ережесі туралы" (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде тиісінше N 931 және N 932 болып тіркелген) қаулыларына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 2 қазандағы N 33/250 "Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттарын сайлауға әзірлік және өткізуге байланысты құжаттарды сақтаудың, мұрағатқа тапсырудың және жоюдың Ережесі туралы"  қаулысына :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттарын сайлауға әзірлік және өткізуге байланысты құжаттарды сақтаудың, мұрағаттарға тапсырудың және жоюдың Ережесінде:
бүкіл мәтін бойынша "республикалық маңызы бар қала" деген сөздер "республикалық маңызы бар қалалар" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта:
үшінші абзацта "құжаттың көшірмесі" деген сөздер "құжаттардың көшірмелері" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртінші, жетінші, он бірінші, он бесінші және он сегізінші абзацтар алынып тасталсын;
он төртінші абзацта "Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын сайлаудың" деген сөздер "дауыс берудің" деген сөздермен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта "Мәжілісі" деген сөз алынып тасталсын;
2-тармақта:
алтыншы және жетінші абзацтарда "және бастамашыл топтарды" деген сөздер алынып тасталсын;
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау жөніндегі таңдаушылардың бірлескен отырысын өткізудің хаттамалары және оларға қосымшалар;";
он үшінші абзацта "Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын сайлаудың" деген сөздер "дауыс берудің" деген сөздермен ауыстырылсын;
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"сайлау алдындағы бағдарламаларды, плакаттарды, парақшаларды, ұрандар мен өзге де үгіттік баспа материалдарды, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Парламентінің сайланған депутаттарын тіркеу үшін қажетті құжаттардың көшірмелерін;";
3-тармақта:
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттығына кандидаттарды тиісті сайлау округтері бойынша ұсыну жөніндегі саяси партиялардың жоғарғы органдарының хаттамаларынан үзінділерді, саяси партияларды әділет органдарында тіркеу туралы құжаттардың көшірмелерін қоса берумен;";
жетінші абзацта "және бастамашыл топтарын" деген сөздер алынып тасталсын;
тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
он үшінші абзацта "екі данада" деген сөздер алынып тасталсын;
5-тармақта "белгілеу" деген сөз "жариялау" деген сөзбен ауыстырылсын;
7-тармақтың бірінші және бесінші абзацтарында "жыл" деген сөз "алты ай" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановления Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 2 октября 1999 года N 33/250 "О Правилах хранения, передачи в архив и уничтожения документов, связанных с подготовкой и проведением выборов депутатов Парламента Республики Казахстан" и N 33/251 "О Правилах хранения, передачи в архив и уничтожения документов, связанных с подготовкой и проведением выборов депутатов маслихатов Республики Казахстан"
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 8 апреля 2005 года N 155/221. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан от 27 апреля 2005 года N 3588. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 25 июня 2013 года № 13/210
Сноска. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии РК от 25.06.2013 № 13/210 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 12 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановления Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 2 октября 1999 года N 33/250 "О Правилах хранения, передачи в архив и уничтожения документов, связанных с подготовкой и проведением выборов депутатов Парламента Республики Казахстан" и N 33/251 "О Правилах хранения, передачи в архив и уничтожения документов, связанных с подготовкой и проведением выборов депутатов маслихатов Республики Казахстан" (зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан соответственно под N 931 и N 932) следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 2 октября 1999 года N 33/250 "О Правилах хранения, передачи в архив и уничтожения документов, связанных с подготовкой и проведением выборов депутатов Парламента Республики Казахстан":
в Правилах хранения, передачи в архивы и уничтожения документов, связанных с подготовкой и проведением выборов депутатов Парламента Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
по всему тексту:
слова "города республиканского значения" заменить словами "городов республиканского значения";
слова "и инициативных групп" исключить;
в пункте 1:
в абзаце третьем слова "копии документа" заменить словами "копий документов";
абзацы четвертый, седьмой, одиннадцатый, пятнадцатый и восемнадцатый исключить;
в абзаце четырнадцатом слова "выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан" заменить словом "голосования";
в абзаце шестнадцатом слово "Мажилиса" исключить;
в пункте 2:
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"протоколы проведения совместного заседания выборщиков по выборам депутатов Сената Парламента Республики Казахстан и приложения к ним;";
в абзаце тринадцатом слова "выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан" заменить словом "голосования";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"предвыборные программы, плакаты, листовки, лозунги и иные агитационные печатные материалы, а также копии необходимых для регистрации документов избранных депутатов Парламента Республики Казахстан;";
в пункте 3:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"выписки из протоколов высших органов политических партий по выдвижению кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента по соответствующим избирательным округам с приложением копии документа о регистрации данной политической партии в органах юстиции;";
абзац девятый исключить;
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"предвыборные программы, плакаты, листовки, лозунги и иные агитационные печатные материалы, а также копии необходимых для регистрации документов избранных депутатов Парламента Республики Казахстан представляются в областные, городские (городов республиканского значения и столицы республики) избирательные комиссии Республики Казахстан в течение пяти дней после опубликования Центральной избирательной комиссией Республики Казахстан в средствах массовой информации сообщения об итогах выборов;";
в пункте 5 слово "установления" заменить словом "опубликования";
в пункте 7 слова "одного года" заменить словами "шести месяцев";

2) Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 1999 жылғы 2 қазандағы N 33/251 "Қазақстан Республикасы мәслихаттарының депутаттарын сайлауға әзірлік және өткізуге байланысты құжаттарды сақтаудың, мұрағатқа тапсырудың және жоюдың Ережесі туралы"  қаулысына :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы мәслихаттарының депутаттарын сайлауға әзірлік және өткізуге байланысты құжаттарды сақтаудың, мұрағаттарға тапсырудың және жоюдың Ережесінде:
1-тармақта:
төртінші абзац алынып тасталсын;
бесінші абзацта "учаскелік сайлау комиссияларына" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясына" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтың бесінші және алтыншы абзацтары алынып тасталсын;
3-тармақта:
үшінші абзац алынып тасталсын;
сегізінші және он бірінші абзацтарда "және бастамашыл топтарын" деген сөздер алынып тасталсын;
оныншы абзац алынып тасталсын;
он алтыншы абзацта "Орталық" деген сөз "округтік" деген сөзбен ауыстырылсын;
5-тармақта "белгілеу" деген сөз "жариялау" деген сөзбен ауыстырылсын;
6-тармақтың бесінші абзацында "жыл" деген сөз "алты ай" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері мен сайлау комиссияларына жіберілсін.
3. Осы қаулы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі тіркеген күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
Төрайымы

2) в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 2 октября 1999 года N 33/251 "О Правилах хранения, передачи в архив и уничтожения документов, связанных с подготовкой и проведением выборов депутатов маслихатов Республики Казахстан":
в Правилах хранения, передачи в архивы и уничтожения документов, связанных с подготовкой и проведением выборов депутатов маслихатов Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1:
абзац четвертый исключить;
в абзаце пятом слова "участковые избирательные комиссии" заменить словами "Центральную избирательную комиссию Республики Казахстан";
в пункте 2:
абзацы пятый и шестой исключить;
в пункте 3:
абзац третий исключить;
в абзацах восьмом и одиннадцатом слова "и инициативных групп" исключить;
абзац десятый исключить;
в абзаце шестнадцатом слово "Центральную" заменить словом "окружную";
в пункте 5 слово "определения" заменить словом "опубликования";
в абзаце пятом пункта 6 слова "одного года" заменить словами "шести месяцев".
2. Направить данное постановление акимам и председателям областных, городов Астаны и Алматы избирательных комиссий.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
Председатель Центральной
избирательной комиссии
Республики Казахстан