Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің "Психиатриялық белсенді заттарды пайдалану фактісін, мас болу жағдайын анықтау және куәландыру жүргізу үшін азаматтарды медициналық куәландыруға жіберу тәртібі туралы" 2003 жылғы 11 маусымдағы N 446 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2005 жылғы 1 сәуірдегі N 167 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 27 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 3589. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 504 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 13.07.2017 № 156 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 2 ақпандағы N 7-1491-05 наразылығын орындау үшін БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің "Психиатриялық белсенді заттарды пайдалану фактісін, мас болу жағдайын анықтау және куәландыру жүргізу үшін азаматтарды медициналық куәландыруға жіберу тәртібі туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2389 тіркелген) 2003 жылғы 11 маусымдағы N 446 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Психиатриялық белсенді заттарды пайдалану фактісін, мас болу жағдайын анықтау үшін азаматтарды медициналық куәландыру жүргізу жөніндегі нұсқаулықта:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Медициналық ұйымдарға медициналық куәландыруға жіберу заңға сәйкес жүзеге асырылады".
2. Емдеу-алдын алу ісі департаменті (Нерсесов А.В.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Ұйымдастыру-құқықтық жұмыс департаменті (Акрачкова Д.В.) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуден өткізгеннен кейін оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Денсаулық сақтау вице-министрі С.Ә.Диқанбаеваға жүктелсін.
5. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
"Келісілген"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрі
2005 жылғы 25 наурыз

О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 446 "Об утверждении Инструкции по проведению медицинского освидетельствования для установления факта употребления психоактивного вещества и состояния опьянения"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 1 апреля 2005 года N 167. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 апреля 2005 года N 3589. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 июля 2017 года № 504 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 13.07.2017 № 504 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Во исполнение протеста Генерального Прокурора Республики Казахстан от 2 февраля 2005 года N 7-1491-05, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 446 "Об утверждении Инструкции по проведению медицинского освидетельствования для установления факта употребления психоактивного вещества и состояния опьянения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2389) следующее изменение:
в Инструкции по проведению медицинского освидетельствования для установления факта употребления психоактивного вещества и состояния опьянения, утвержденной указанным приказом:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Направление на медицинское освидетельствование в медицинские организации осуществляется в соответствии с законодательством.".
2. Департаменту лечебно-профилактической работы (Нерсесов А.В.) направить в установленном порядке настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту организационно-правовой работы (Акрачкова Д.В.) направить настоящий приказ на официальное опубликование после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Диканбаеву С.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Министр
"Согласовано"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
25 марта 2005 г.