"Аспирантура мен докторантураға қабылдаудың типтік ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 23 шілдедегі N 645 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2005 жылғы 13 мамырдағы N 299 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 31 мамырда тіркелді. Тіркеу N 3656. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 1 сәуірдегі N 161 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008.04.01  N 161  (қолданысқа енгізілу тәртібін  5-тармақтан  қараңыз) Бұйрығымен.
Докторантураға қабылдаудың тәртібін жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Аспирантура мен докторантураға қабылдаудың типтік ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылғы 23 шілдедегі N 645  бұйрығына  (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3005 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Аспирантура мен докторантураға қабылдаудың типтік ережесінде:
16, 17-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Жоғары оқу орындары және ғылыми ұйымдардың аспирантурасына түсушілерден өтініштерді қабылдау 15 қыркүйектен 5 қазанға дейін, докторантураға - 1-20 шілдеге дейін жүргізіледі.
17. Аспирантураға түсу емтихандары - 16-29 қазанға дейін, оқуға қабылдау - 1 қарашаға дейін. Докторантураға түсу емтихандары - 5-20 тамызға, оқуға қабылдау - 31 тамызға дейін.".
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (М.Р.Нұрғожин) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Білім және ғылым бірінші вице-министрі Г.Гамарникке жүктелсін.
Министрдің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 июля 2004 года N 645 "Об утверждении Типовых правил приема в аспирантуру и докторантуру"
Приказ И.о. министра образования и науки Республики Казахстан от 13 мая 2005 года N 299. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 31 мая 2005 года N 3656. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 1 апреля 2008 года N 161.
Сноска. Приказ И.о. министра образования и науки РК от 13.05.2005 N 299 утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 01.04.2008  N 161  (порядок введения в действие см.  п. 5 ).
В целях совершенствования порядка приема в докторантуру  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 июля 2004 года N 645 "Об утверждении Типовых правил приема в аспирантуру, докторантуру" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3005) следующие изменения:
в Типовых правилах приема в аспирантуру и докторантуру, утвержденных указанным приказом:
пункты 16, 17 изложить в следующей редакции:
"16. Прием заявлений поступающих в аспирантуру высших учебных заведений и научных организаций проводится с 15 сентября по 5 октября, в докторантуру - с 1 по 20 июля.
17. Вступительные экзамены в аспирантуру - с 16 до 29 октября, зачисление - до 1 ноября. Вступительные экзамены в докторантуру - с 5 до 20 августа, зачисление - до 31 августа.".
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (Нургужин М.Р.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра образования и науки Республики Казахстан Г. Гамарника.
И.о. министра