"Қазақстан Республикасы Әділет органдарының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы істердің өндірісі жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 10 маусымдағы N 87 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Әділет министрінің 2005 жылғы 13 маусымдағы N 152 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 16 маусымда тіркелді. Тіркеу N 3678. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2010 жылғы 23 шілдедегі № 220 бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2010.07.23 № 220 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет органдарының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы істердің өндірісі жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 10 маусымдағы N 87  бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде N 1882 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет органдарының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы істердің өндірісі жөніндегі нұсқаулықта:
30-тармақтың 7-абзацында "нұсқаманың негізінде," деген сөздерден кейін "қосымшаның тізіліміне сәйкес және" деген сөздермен толықтырылсын;
Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттаманы құруға құқығы бар әділет органдары қызметкерлерінің тізілімімен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2005 жылғы 13 маусымдағы
N 152 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
әділет органдарының
әкімшілік құқық бұзушылық
туралы істердің өндірісі
жөніндегі нұсқаулыққа
қосымша
Әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттаманы құруға
құқығы бар әділет органдары қызметкерлерінің
тізілімі
1. Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментінің директоры, директордың орынбасары, басқарма бастықтары, басқарма бастықтарының орынбасарлары, бөлім бастықтары, бас мамандары, жетекші мамандары.
2. Зияткерлік меншік құқығын қорғау комитетінің басқарма бастықтары, басқарма бастықтарының орынбасарлары, бөлім бастықтары, бас мамандары, жетекші мамандары.
3. Тіркеу қызметі комитетінің басқарма бастықтары, басқарма бастықтарының орынбасарлары, бөлім бастықтары, бас мамандары;
4. Облыстық, Астана және Алматы қалалары Әділет департаменті бастықтарының орынбасарлары.

О внесении дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 10 июня 2002 года N 87 "Об утверждении Инструкции по производству дел об административных правонарушениях органами юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 13 июня 2005 года N 152. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2005 года N 3678. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 23 июля 2010 года № 220
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 23.07.2010 № 220.
Руководствуясь подпунктом 3) пункта 2  статьи 7  Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра юстиции Республики Казахстан от 10 июня 2002 года N 87 "Об утверждении Инструкции по производству дел об административных правонарушениях органами юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1882) следующие дополнения:
в Инструкции по производству дел об административных правонарушениях органами юстиции Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в абзаце 7 пункта 30 после слов "данной Инструкции," дополнить словами "согласно прилагаемого перечня и";
дополнить Перечнем лиц органов юстиции, имеющих право составлять протокол об административном правонарушении согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Министр
Приложение
к Приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 13 июня 2005 года N 152
Приложение
к Инструкции по производству дел об
административных правонарушениях
органами юстиции Республики Казахстан
Перечень
лиц органов юстиции, имеющих право составлять
протокол об административном правонарушении
1. Директор, заместитель директора, начальники управлений, заместители начальников управлений, начальники отделов, главные специалисты, ведущие специалисты Департамента регистрации нормативных правовых актов.
2. Начальники управлений, заместители начальников управлений, начальники отделов, главные специалисты, ведущие специалисты Комитета по правам интеллектуальной собственности.
3. Начальники управлений, заместители начальников управлений, начальники отделов, главные специалисты Комитета регистрационной службы.
4. Заместители начальников Департаментов юстиции областей, гг. Астаны и Алматы.

5. Облыстық, Астана және Алматы қалалары Әділет департаменттерінің құқықтық түсіндіру жұмысы және халыққа заңгерлік көмек көрсету бөлімдерінің бастықтары, заңды тұлғаларды тіркеу бөлімдерінің бастықтары және бас мамандары, нормативтік құқықтық актілерді тіркеу, зияткерлік меншік құқығы, азаматтық хал актілерін тіркеу және апостильдеу бөлімдерінің бастықтары, бас мамандары, жетекші мамандары, және мамандары.
6. Нормативтік құқықтық актілерді, зияткерлік меншік құқықтарын қорғауды, азаматтық хал актілерін жазбаларын мемлекеттік тіркеумен айналысатын аудандық (қалалық) әділет басқармалары бастықтарының орынбасарлары, бас мамандары, жетекші мамандары, мамандары.

5. Начальники отделов по праворазъяснительной работе и оказания юридических услуг населению, начальники и главные специалисты отдела регистрации юридических лиц, начальники, главные специалисты, ведущие специалисты и специалисты отделов регистрации нормативных правовых актов, по правам интеллектуальной собственности, записи актов гражданского состояния и апостилирования Департаментов юстиции областей, гг. Астаны и Алматы.
6. Заместители начальников, главные специалисты, ведущие специалисты, специалисты районных (городских) управлений юстиции, занимающиеся государственной регистрацией нормативных правовых актов, защиту прав интеллектуальной собственности, записи актов гражданского состояния.