Міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешекті өтеу есебіне қолма-қол ақшаны алып қою туралы акті нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 344 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 25 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3814. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы N 38 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2009.01.30 N 38 бұйрығымен.
"Міндетті зейнетақы жарналарын есептеудің, ұстап қалудың (қоса есептеудің) және жинақтаушы зейнетақы қорларына аударудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 наурыздағы N 245 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берілген міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешекті өтеу есебіне қолма-қол ақшаны алып қою туралы акті нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Салық әкімшіліктендіруі басқармасы (А.М. Қыпшақов) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуден өткізуге Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төрағаның м.а.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық
комитеті Төрағасының
2005 жылғы 27 шілдедегі N 344
бұйрығымен бекітілген
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2007 жылғы 7 мамырдағы N 281 (алғаш жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешекті
өтеу есебіне қолма-қол ақшаны алып қою туралы акті
200__ ж. "___"_________                         N __________
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамтамасыз ету
туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 22-4-бабына және Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 наурыздағы N 245 қаулысымен
бекітілген Міндетті зейнетақы жарналарын есептеудің, ұстап қалудың
(қоса есептеудің) және жинақтаушы зейнетақы қорларына аударудың
ережесіне сәйкес, агентте банк шотының жоқтығына немесе банк шоттарындағы (шотындағы) ақшаның жеткіліксіз болуына байланысты
____________________________________________бойынша Салық комитеті
(облыс, қала, аудан)
__________________________________________________________________
(салық органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қызметтік куәлігінің N)
_______________________________________________ атынан жинақтаушы
зейнетақы қорларына аударуға жататын міндетті зейнетақы
жарналарының сомасы туралы 200__ ж. "___"_________ N___ хабарлама
негізінде, агенттің қатысуымен_____________________________________
(аты-жөні, әкесінің аты не агенттің толық атауы, СТН-і)
__________________________________________________________________
міндетті зейнетақы жарналары бойынша мынадай сомада берешегі бар:
__________________________________________________________________
(санмен және жазумен көрсетіңіз)
______________________________________________________, міндетті
зейнетақы жарналары бойынша берешекті өтеу есебіне мынадай сомада
қолма-қол ақшаны алып қалуды жүргізді:
__________________________________________________________________
(санмен және жазумен көрсетіңіз)
______________________________________________________ оның ішінде:
Міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешектің барлығы
Міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешектің сомасы
Өсімақы сомасы
Осы алып қою актісіне, салық органы алған қолма-қол ақша
сомасы шегінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15
наурыздағы N 245 қаулысымен бекітілген Міндетті зейнетақы
жарналарын есептеудің, ұстап қалудың (қоса есептеудің) және
жинақтаушы зейнетақы қорларына аударудың ережесінің 9-тармағымен
белгіленген тәртіппен агенттерге берілген міндетті зейнетақы
жарналары бойынша берешек олардың пайдасына өндіріп алатын әрбір
жинақтаушы зейнетақы қор бойынша салымшылардың тізімі қоса беріледі.
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
банктер немесе ұйымдардың қызмет көрсетуіне төлеумен байланысты
шығындар, банк шотын ашпай міндетті зейнетақы жарналарын төлеуді
жүзеге асырғанда агенттің қаржы есебінен жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес Сіз салық қызметі
органдары лауазымды тұлғасының әрекетіне (әрекетсіздігіне) салық
қызметінің жоғары тұрған органына немесе сотқа шағым жасауға
қақыңыз бар.
Салық органының лауазымды тұлғалары:
______________                      _______________________
(лауазымы)                          (аты-жөні, қолы, күні)
______________                      _______________________
(лауазымы)                          (аты-жөні, қолы, күні)
агент:
______________                      _______________________
(лауазымы)                          (аты-жөні, қолы, күні)
______________                      _______________________
(лауазымы)                          (аты-жөні, қолы, күні)

Об утверждении формы акта об изъятии наличных денег в счет погашения задолженности по обязательным пенсионным взносам
Приказ и.о. Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 27 июля 2005 года N 344. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 25 августа 2005 года N 3814. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 30 января 2009 года N 38
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 30.01.2009 N 38 (порядок введения в действие см. п. 4 ).
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 марта 1999 года N 245 "Об утверждении Правил исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов в накопительные пенсионные фонды" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму акта об изъятии наличных денег в счет погашения задолженности по обязательным пенсионным взносам.
2. Управлению налогового администрирования Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Кипшаков А.М.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И. о. Председателя
Утвержден приказом
и.о. Председателя Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 27 июля 2005 года N 344
Сноска. Акт с изменениями - приказом Председателя Налогового комитета Министерство финансов Республики Казахстан от 7 мая 2007 года N 281 .
Акт
об изъятии наличных денег в счет погашения
задолженности по обязательным пенсионным взносам
"___"__________ 200__г.        N ____________________
В соответствии со статьей 22-4 Закона Республики Казахстан
"О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" и Правилами
исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных
пенсионных взносов в накопительные пенсионные фонды, утвержденными
постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 марта
1999 года N 245, в связи с отсутствием у агента банковского счета
или недостаточности денег на банковском (банковских) счете (счетах)
агента Налоговый комитет по _____________________________________
_________________________________________________________________
(область, город, район)
в лице __________________________________________________________
(Ф.И.О. должностных лиц налогового органа,
N служебного удостоверения)
_________________________________________________________________
на основании уведомления о сумме обязательных пенсионных взносов,
подлежащих перечислению в накопительные пенсионные фонды
от "___"__________200__г. N _____, в присутствии агента
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество, или полное наименование агента, РНН)
имеющего задолженность по обязательным пенсионным взносам, в сумме:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(указать в цифрах и прописью)
произвел изъятие наличных денег в сумме: ________________________
_________________________________________________________________
(указать в цифрах и прописью)
в счет погашения задолженности по обязательным пенсионным взносам,
в том числе:
Всего задолженность по обязательным пенсионным взносам
Сумма задолженности по обязательным пенсионным взносам
Сумма пени
К настоящему акту изъятия прилагается список вкладчиков по
каждому накопительному пенсионному фонду, в пользу которых
взыскивается задолженность по обязательным пенсионным взносам,
предоставленный агентам в порядке, установленном пунктом 9 Правил
исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных
пенсионных взносов в накопительные пенсионные фонды, утвержденных
постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 марта
1999 года N 245, в пределах суммы наличных денег, изъятой
налоговым органом.
Расходы, связанные с оплатой услуг банков или организаций,
осуществляющих отдельные виды банковских операций, при осуществлении
уплаты обязательных пенсионных взносов без открытия банковского
счета, осуществляются за счет средств агента.
В соответствии с законодательством Республики Казахстан Вы
имеете право обжаловать действия (бездействие) должностных лиц
органов налоговой службы вышестоящему органу налоговой службы
или в суд.
Должностные лица налогового органа:
_______________________________ __________________________
(должность)                 (Ф.И.О., подпись, дата)
_______________________________ __________________________
(должность)                 (Ф.И.О., подпись, дата)
Агент:
_______________________________ __________________________
(Ф.И.О.)                       (подпись, дата)
_______________________________ __________________________
(Ф.И.О.)                       (подпись, дата)