"Жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 941 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігінің 2005 жылғы 11 тамыздағы N 396 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 6 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 3823. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 881 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009.12.30 N 881 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 13 қыркүйектегi N 1438  Жарлығымен бекiтiлген Денсаулық сақтау iсiн реформалау мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрiнiң 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 941  бұйрығына (Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2635 тiркелген, 2004 жылғы 17 қаңтардағы "Ресми газетте" N 3 (160) жарияланған) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсету туралы ережеде:
7-тармақта "медициналық қызметтердiң сапасын талдауды және бағалауды жүзеге асыратын ұйым" деген сөздер "медициналық қызметтердiң сапасын бақылау жөнiндегi бойынша мемлекеттiк орган" деген сөздермен ауыстырылсын;
13-тармақта "медициналық қызметтердiң сапасын талдауды және бағалауды жүзеге асыратын ұйымның тиiстi құрылымдық бөлiмшесiнiң (филиалының)" деген сөздер "медициналық қызметтердiң сапасын бақылау жөнiндегi мемлекеттiк органның аумақтық бөлiмшесiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
14-тармақта "медициналық қызметтердiң сапасын талдауды және бағалауды жүзеге асыратын ұйымның құрылымдық бөлiмшесiнiң (филиалының)" деген сөздер "медициналық қызметтердiң сапасын бақылау жөнiндегi мемлекеттiк органның аумақтық бөлiмшесiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
15-тармақта "медициналық қызметтердiң сапасын бағалау және талдау" деген сөздер "сараптау" деген сөзбен ауыстырылсын;
15-тармақта "медициналық қызметтердiң сапасын талдауды және бағалауды жүзеге асыратын ұйым" деген сөздер "медициналық қызметтердің сапасын бақылау және оның аумақтық бөлiмшелерi бойынша мемлекеттік органның" деген сөздермен ауыстырылсын;
16-тармақта "медициналық қызметтердiң сапасын бағалау және талдау" деген сөздер "сараптау" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Жоғары мамандандырылған медициналық көмек бойынша комиссия туралы ережеде:
6-тармақта "медициналық қызметтердiң сапасын талдауды және бағалауды жүзеге асыратын ұйымның" деген сөздер "медициналық қызметтердiң сапасын бақылау жөнiндегi мемлекеттiк органның" деген сөздермен ауыстырылсын;
14-тармақта "медициналық қызметтердiң сапасын талдауды және бағалауды жүзеге асыратын ұйым" деген сөздер "медициналық қызметтердің сапасын бақылау жөнiндегi мемлекеттiк органның аумақтық бөлiмшесiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года N 941 "Об утверждении Правил об оказании высокоспециализированной медицинской помощи"
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 августа 2005 года № 396. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2005 года № 3823. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 881
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 30.12.2009 № 881 (проядок введения в действие см. п. 6).
В соответствии с Государственной программой реформирования и развития здравоохранения на 2005-2010 годы, утвержденной  Указом Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2004 года N 1438,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года N 941 "Об утверждении Правил об оказании высокоспециализированной медицинской помощи" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2635, опубликованный в "Официальной газете" от 17 января 2004 года N 3(160) следующие изменения:
в Правилах об оказании высокоспециализированной медицинской помощи, утвержденных указанным приказом:
в пункте 7 слова "организация, осуществляющая анализ и оценку качества медицинских услуг" заменить словами "государственный орган по контролю за качеством медицинских услуг";
в пункте 13 слова "структурного подразделения (филиала) организации, осуществляющей анализ и оценку качества медицинских услуг" заменить словами "территориального подразделения государственного органа по контролю за качеством медицинских услуг";
в пункте 14 слова "структурного подразделения (филиала) организации, осуществляющей анализ и оценку качества медицинских услуг" заменить словами "территориального подразделения государственно органа по контролю за качеством медицинских услуг";
в пункте 15 слова "анализа и оценки качества медицинских услуг" заменить словом "экспертизы";
в пункте 15 слова "организации, осуществляющей анализ и оценку качества медицинских услуг" заменить словами "государственного органа по контролю за качеством медицинских услуг и его территориальных подразделений";
в пункте 16 слова "анализа оценки качества медицинских услуг" заменить словом "экспертизы";
в Положении о комиссиях по высокоспециализированной медицинской помощи, утвержденной указанным Приказом:
в пункте 6 слова "организации, осуществляющей анализ и оценку качества медицинских услуг" заменить словами "государственного органа по контролю за качеством медицинских услуг";
в пункте 14 слова "организации, осуществляющей анализ и оценку качества медицинских услуг" заменить словами "территориального подразделения государственного органа по контролю за качеством медицинских услуг".

2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгінің Медициналық қызметтiң сапасын бақылау комитетi (У.Ахметов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тіркеуден өтуге жiберсiн.
3. Осы бұйрық мемлекеттiк тiркеуден өткеннен кейiн Ұйымдастыру-құқықтық жұмыс департаментi (Д.В.Акрачкова) оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауға жiберсiн.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Денсаулық сақтау бiрiншi вице-министрi А.Ақановқа жүктелсiн.
5. Осы бұйрық ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министрдiң
мiндетiн атқарушы

2. Комитету по контролю за качеством медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Ахметов У.И.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту организационно-правовой работы (Акрачкова Д.В.) после государственной регистрации настоящего приказа направить его на официальное опубликование в средства массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложит на Первого вице-министра здравоохранения Аканова А.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
И.о. Министра