Өтiніш берушінiң бiлiктiлiк талаптарына сәйкестiгiн қуаттау үшiн қажет құжаттардың тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының 2005 жылғы 19 тамыздағы N 182 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 13 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 3834. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 610 бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010.09.20 № 610 бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 және 2002 жылғы 10 қаңтардағы N 23 қаулыларына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 11 сәуiрдегi N 327  қаулысына сәйкес және бөрене кесу жөнiндегi жұмыстарға лицензия берудiң тәртiбi мен шарттарын айқындау мақсаттарында  БҰЙЫРАМЫН:
1. Өтiнiш берушiнiң бiлiктiлiк талаптарына сәйкестiгiн қуаттау үшiн қажет құжаттардың тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Комитеттiң Орман және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар басқармасы белгiленген тәртiппен осы бұйрықты мемлекеттiк тiркеуге Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне жiберсiн.
3. Осы бұйрық ол бiрiншi рет ресми жарияланған сәттен бастап он күнтiзбелiк күн өткеннен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Орман және аңшылық шаруашылығы
комитетi төрағасының
2005 жылғы 19 тамыздағы
N 182 бұйрығымен
бекiтiлген
Өтiнiш берушiнiң бiлiктiлiк талаптарына сәйкестiгiн
қуаттау үшiн қажет құжаттардың тiзбесi
1. "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысымен бекiтiлген нысанға сәйкес белгiленген үлгiдегi  өтiнiш .
2. Лицензиялық алымның төленгенiн қуаттайтын құжат.
3. Нотариалды түрде куәландырылған заңды тұлғаны мемлекеттiк  тiркеу туралы куәлiктiң көшiрмесi.
4. Нотариалды түрде куәландырылған жарғының көшiрмесi (заңды тұлғалар үшiн).
5. Нотариалды түрде куәландырылған статистикалық карточканың көшiрмесi (заңды тұлғалар үшiн).
6. Нотариалды түрде куәландырылған жеке куәлiктiң көшiрмесi (жеке тұлғалар үшiн).
7. Кадрлар құрамы бойынша құжаттар тiзбесi:
1) заңды тұлғалар үшiн:
тиiстi жоғары кәсiби бiлiмi және мамандығы бойынша (ағаш дайындау, ағаш өңдеу, орман шаруашылығы) кемiнде үш жыл жұмыс өтiлi немесе тиiстi орта арнайы бiлiмi және мамандығы бойынша кемiнде бес жыл жұмыс өтiлi бар жауапты орындаушылар - инженер-техник қызметкерлер үшiн:
нотариалды түрде куәландырылған дипломның көшiрмесi;
нотариалды түрде куәландырылған еңбек кiтапшасының немесе келiсiм-шарттың көшiрмесi;

О перечне необходимых документов для подтверждения соответствия заявителя квалификационным требованиям
Приказ Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года № 182. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 сентября 2005 года № 3834. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 сентября 2010 года № 610
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 20.09.2010 № 610.
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2005 года N 327 "О внесении дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 и от 10 января 2002 года N 23" и в целях определения порядка и условий выдачи лицензий на работы по распиловке круглого леса,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень необходимых документов для подтверждения соответствия заявителя квалификационным требованиям.
2. Управлению по лесу и особо охраняемым природным территориям Комитета в установленном порядке направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента его первого официального опубликования.
Председатель
Утвержден
приказом Председателя Комитета
лесного и охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 19 августа 2005 г. N 182
Перечень
необходимых документов для подтверждения
соответствия заявителя квалификационным требованиям
1. Заявление установленного образца, в соответствии с формой, утвержденной  постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 "О реализации Закона Республики Казахстан "О лицензировании".
2. Документ, подтверждающий оплату лицензионного сбора.
3. Копия свидетельства о государственной регистрации юридического лица - нотариально засвидетельствованная.
4. Копия устава (для юридических лиц) нотариально засвидетельствованная.
5. Копия статистической карточки (для юридических лиц) - нотариально засвидетельствованная.
6. Копия удостоверения личности (для физических лиц) - нотариально засвидетельствованная.
7. Перечень документов по кадровому составу:
1) для юридических лиц:
инженерно-технических работников - ответственных исполнителей, имеющих соответствующее высшее образование и стаж работы по специальности (лесозаготовка, деревообработка, лесное хозяйство) не менее трех лет или соответствующее среднее специальное образование и стаж работы по специальности не менее пяти лет:
копию диплома, засвидетельствованную нотариально;
копию трудовой книжки или контракта, засвидетельствованную нотариально.

2) жеке тұлғалар үшiн:
тиiстi жоғары бiлiмi және мамандығы бойынша кемiнде үш жыл жұмыс өтiлi немесе тиiстi орта арнайы бiлiмi және мамандығы бойынша кемiнде бес жыл жұмыс өтiлi бар:
нотариалды түрде куәландырылған дипломның көшiрмесi;
нотариалды түрде куәландырылған еңбек кiтапшасының немесе келiсiм-шарттың көшiрмесi.
8. Материалдық-техникалық база жөнiндегi құжаттардың тiзбесi:
1) ағаш материалдары сортталатын алаң және ағаш кесу қалдықтарын жинайтын орын көрсетiлген өндiрiстiк учаскенiң сызба жоспары;
2) тақтай тiлетiн орынның, жүк көтеру-көлiк тетiктерiнiң, тракторлардың техникалық паспорттарының нотариалды түрде куәландырылған көшiрмелерi;
3) мемлекеттiк экологиялық сараптама, санитарлық-эпидемиологиялық қызмет, мемлекеттiк экологиялық қадағалау органдарының тақтай тiлетiн орын немесе бөрене кесу жөнiндегi технологиялық жабдықтардың басқа түрлерi бойынша қорытындыларының нотариалды түрде куәландырылған көшiрмелерi;
4) Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау жөнiндегi комитетi аумақтың органдарының тиiстi жұмыс түрлерiн жүргiзуге берген қорытындысы.
9. Қосымшаға сәйкес нөмiрленген, тiгiлген, қол қойылып, өтiнiш берушiнiң мөрiмен куәландырылған Орман өнiмiнiң журналы.
10. Қазақстан Республикасының қауiпсiздiк және еңбектi қорғау жөнiндегi заңнамасына сәйкес өндiрiстiк-тұрмыстық жағдайлардың тiзбесi (демалыс бөлмесi, тамақтану орыны).
11. Өртке қарсы құрал-саймандардың тiзбесi (бастапқы өрт сөндiру құралдары қойылған өрт сөндiру қалқаны, құм толтырылған өрт сөндiру ыдыстары, мотопомпалар).
Өтiнiш берушiнiң бiлiктiлiк
талаптарына сәйкестiгiн
қуаттау үшiн қажет құжаттардың
тiзбесiне қосымша
Орман өнiмiн есепке алу
Ж У Р H А Л Ы*
________________________________
(лицензиаттың атауы)
бұл журналда____________(жазбаша) парақ
нөмiрленген және тiгiлген
________________________________
* журнал нөмiрленiп, тiгiлiп, лицензиаттың қолымен және мөрiмен куәландырылады
р/с
NN
Сүректің
тілеуге
келіп
түскен
күні
Ағаш
тұқы-
мының
атауы
Бөр-
ене жет-
кiзiп
беру-
шiнiң атауы және
бөре-
ненiң
келiп
түс-
кенiн
қуат-
тай-
тын
құжат
көр-
се-
тiл-
ген
оның
ме-
кен-
жайы
Келiп
түскен
бөре-
ненiң
кө-
лемi,
м 3
Орман өнімнің
шығымы, м 3
Дайын
өнімді
өткізу
күні
мен
құжа-
тының N
Тақ-
тай
мате-
риалы
гор-
быль
қал-
дық
1
2
3
4
5
6
7
8
9

2) для физических лиц:
соответствующего высшего образования и стажа работы по специальности не менее трех лет или соответствующего среднего специального образования при стаже работы по специальности не менее пяти лет:
копию диплома, засвидетельствованную нотариально;
копию трудовой книжки или контракта, засвидетельствованную нотариально.
8. Перечень документов по материально-технической базе:
1) схематический план производственного участка с указанием сортировочных площадок под пиломатериалы и место складирования отходов лесопиления;
2) засвидетельствованные нотариально копии технических паспортов и договоров аренды: пилорамы, подъемно-транспортных механизмов, тракторов;
3) засвидетельствованные нотариально копии заключений органов государственной экологической экспертизы, санитарно-эпидемиологической службы, государственного энергетического надзора по пилораме или другим видам технологического оборудования по распиловке круглого леса;
4) заключение территориальных органов Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, на проведение соответствующих видов работ.
9. Журнал учета лесопродукции согласно приложению, пронумерованный, прошнурованный, заверенный подписью и печатью заявителя.
10. Перечень производственно-бытовых условий, в соответствии с законодательством Республики Казахстан по безопасности и охране труда (комната отдыха, место приема пищи).
11. Перечень противопожарного инвентаря (пожарный щит с первичными средствами пожаротушения, пожарные емкости с песком, мотопомпы).
Приложение
к перечню необходимых
документов для подтверждения
соответствия заявителя
квалификационным требованиям
ЖУРНАЛ
учета лесопродукции*
___________________________
(наименование лицензиата)
в данном журнале пронумеровано и
прошнуровано _____ (прописью) листов
_________________
* журнал пронумеровывается, прошнуровывается, заверяется подписью и печатью лицензиата
N
п/п
Дата
посту-
пления
древе-
сины
на
распи-
ловку
Наиме-
нование
древес-
ной
породы
Наиме-
нование
постав-
щика
круг-
лого
леса и
его
адрес с
указа-
нием
доку-
мента, под-
тверж-
дающего
поступ-
ление
кругло-
го леса
Объем
пос-
тупив-
шего
круг-
лого
леса,
м 3
Выход лесо-
продукции, м 3
Дата
и N
доку-
мента
реали-
зации
гото-
вой
про-
дукции
пи-
ло-
ма-
те-
ри-
ал
гор-
быль
от-
хо-
ды
1
2
3
4
5
6
7
8
9