"Кеден органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасында радиациялық бақылау жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің төрағасы міндетін атқарушының 2004 жылғы 27 қыркүйектегі N 400 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 7 қыркүйектегі N 345 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 30 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 3862. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 11 шілдедегі № 360 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2011.07.11 № 360 (4-тармақты қараңыз) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің  19-бабының 12-тармақшасына және  433-бабының 2-тармағына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кеден органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасында радиациялық бақылау жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігінің төрағасы міндетін атқарушының 2004 жылғы 27 қыркүйектегі N 400  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде N 3116 болып тіркелген және 2004 жылғы 30 қазандағы N 44 (201) "Официальная газетада", Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2004 ж. N 41-44, 1042-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың атауында және 1-тармақтағы "мемлекеттік шекарасында" деген сөздер "мемлекеттік (кеден) шекарасы арқылы өткізу пункттерінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы бұйрықпен бекітілген Кеден органдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасында радиациялық бақылау жүргізу ережесінде (бұдан әрі - Ереже):
атауында және бүкіл мәтін бойынша "мемлекеттік шекарасында", "мемлекеттік шекарасы арқылы" деген сөздер "мемлекеттік (кеден) шекарасы арқылы өткізу пункттерінде" деген сөздермен ауыстырылсын;
"мемлекеттік шекара" деген сөздер "мемлекеттік (кеден) шекарасы арқылы өткізу пункттері" деген сөздермен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "Иондаушы сәулеленудің жоғары деңгейі бар тауарлар мен көлік құралдарының Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы арқылы өтуі туралы мәліметтер" деген сөздер "Жоғары иондаушы сәулелену деңгейі бар тауарлар мен көлік құралдарын мемлекеттік (кеден) шекарасы арқылы өткізу пункттері арқылы өткізу туралы мәліметтер" деген сөздермен ауыстырылсын;
23-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"23. Терең радиациялық тексеру нәтижелері бойынша мынадай шешімдердің біреуі қабылданады:

О внесении изменений в приказ И.о. Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 27 сентября 2004 года № 400 "Об утверждении Правил проведения радиационного контроля таможенными органами на государственной границе Республики Казахстан"
Приказ Вице-Министра финансов - Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 7 сентября 2005 года № 345. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 30 сентября 2005 года № 3862. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 11 июля 2011 года № 360
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 11.07.2011 № 360 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.07.2011).
В соответствии с подпунктом 12  статьи 19 и пунктом 2   статьи 433 Таможенного кодекса Республики Казахстан,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ И.о. Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 27 сентября 2004 года N 400 "Об утверждении Правил проведения радиационного контроля таможенными органами на государственной границе Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3116 и опубликован в "Официальной газете" от 30 октября 2004 года N 44 (201), Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2004 г. N 41-44, ст. 1042) следующие изменения:
в заголовке приказа и в пункте 1 слова "на государственной границе" заменить словами "в пунктах пропуска через государственную (таможенную) границу";
в Правилах проведения радиационного контроля таможенными органами на государственной границе Республики Казахстан (далее - Правила), утвержденных указанным приказом:
в заголовке и по всему тексту слова "на государственной границе", "через государственную границу", заменить словами "в пунктах пропуска через государственную (таможенную) границу";
слова "государственную границу" заменить словами "пункты пропуска через государственную (таможенную) границу";
в пункте 15 слова "сведений о перемещении через государственную границу Республики Казахстан товаров и транспортных средств, с повышенным уровнем ионизирующего излучения" заменить словами "сведений о перемещении товаров и транспортных средств, с повышенным уровнем ионизирующего излучения в пунктах пропуска через государственную (таможенную) границу";
пункт 23 изложить в следующей редакции:
"23. По результатам углубленного радиационного обследования принимается одно из следующих решений:

1) тауарды жүкті жөнелтушіге қайтару туралы;
2) тауарды сараптамаға жіберу туралы;
3) тауарды мемлекеттік (кеден) шекарасы арқылы өткізу туралы.";
Ережеге 3-қосымшаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жоғары иондаушы сәулелену деңгейі бар тауарлар мен көлік құралдарын мемлекеттік (кеден) шекарасы арқылы өткізу пункттері арқылы өткізу туралы мәліметтер журналы".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті аумақтық бөлімшелерінің бастықтары осы бұйрықтың орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасы (Ө.К.Бейіспеков) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ұйымдастырушылық жұмыс және бақылау басқармасы (К.І.Махамбетов) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті төрағасының орынбасары Б.Т.Әбдішевке жүктелсін.
6. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткен соң күшіне енеді.
Қаржы вице-министрі -
Төраға
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
Атом энергетикасы
комитетінің төрағасы
2005 жылғы 26 тамыз
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің төрағасы
2005 жылғы 5 қыркүйек

1) о возврате товара грузоотправителю;
2) о передаче товара на экспертизу;
3) о пропуске товара через государственную (таможенную) границу.";
заголовок приложения 3 к Правилам изложить в следующей редакции:
"Журнал сведений о перемещении товаров и транспортных средств, с повышенным уровнем ионизирующего излучения в пунктах пропуска через государственную (таможенную) границу".
2. Начальникам территориальных подразделений Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить выполнение настоящего приказа.
3. Управлению организации таможенного контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Бейспеков О.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Управлению организационной работы и контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Махамбетов К.И.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан Абдишева Б.Т.
6. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти дней со дня официального опубликования.
Вице-Министр финансов -
Председатель
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Комитета по              Председатель Комитета
атомной энергетике Министерства       государственного
энергетики и Минеральных              санитарно-эпидемиологического
ресурсов Республики Казахстан         надзора Министерства
26 августа 2005 года                  здравоохранения
Республики Казахстан
5 сентября 2005 года