"Қоғам қауіпсіздігін қамтамасыз етудегі, қылмыстың жолын кесу мен оны ашудағы, сонымен қатар іздестіру жұмыстарының белсенділігін арттырудағы жол полициясының іс-әрекетін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1999 жылғы 10 қарашадағы N 568 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 24 қарашадағы N 652 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 24 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 3990. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі Істер Министрлігінің 2007 жылғы 1 ақпандағы N 35 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі Істер Министрлігінің 2007 жылғы 1 ақпандағы N 35 бұйрығымен.
------------------Бұйрықтан үзінді-------------------
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Жол полициясы комитеті Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне белгіленген тәртіппен ақпарат берсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы
милиция генерал-майоры
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2007 жылғы N 35 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің
күшін жойған кейбір бұйрықтарының тізімі
...
4. Қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз етудегі, қылмыстың жолын кесу мен оны ашудағы, сонымен қатар іздестіру жұмыстарының белсенділігін арттырудағы жол полициясының іс-әрекетін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1999 жылғы 10 қарашадағы N 568 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 24 желтоқсандағы N 652 бұйрығы, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2005 жылы 24 желтоқсанда 3990 болып тіркелген...
-------------------------------------
Автомобиль жолдарындағы жол полициясының қызметін одан әрі жетілдіру, сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық фактілерінің жолын кесу мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. "Қоғам қауіпсіздігін қамтамасыз етудегі, қылмыстың жолын кесу мен оны ашудағы, сонымен қатар іздестіру жұмыстарының белсенділігін арттырудағы жол полициясының іс-әрекетін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1999 жылғы 10 қарашадағы N 568  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1085 болып тіркелген, N 1269 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 27 қыркүйектегі  N 519 , N 3765 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 5 шілдедегі  N 419  бұйрықтарымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 4-қосымшада:
мемлекеттік тілдегі мәтінінде реттік нөмірі 3, 6, 7 және 8-жолдар өзгеріссіз қалдырылсын;
реттік нөмірі 10-жол алынып тасталсын;
мемлекеттік тілдегі мәтінінде реттік нөмірі 11, 20-жолдар өзгеріссіз қалдырылсын;
реттік нөмірі 21-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«21.
"Ертіс" бекеті
"Омбы-Майқапшағай" а/ж 734 км (Семей қаласы)"
;

О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 ноября 1999 года N 568 "О совершенствовании деятельности дорожной полиции в обеспечении общественной безопасности, пресечении и раскрытии преступлений, а также активизации розыскной деятельности"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 ноября 2005 года N 652. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2005 года N 3990. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 февраля 2007 года N 35
Извлечение из
приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан
от 1 февраля 2007 года N 35
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
...
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. министра
...
Перечень некоторых приказов Министра внутренних дел
Республики Казахстан признаваемых утратившими силу
...
4. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 ноября 2005 года N 652 "О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 ноября 1999 года N 568 "О совершенствовании деятельности дорожной полиции в обеспечении общественной безопасности, пресечении и раскрытии преступлений, а также активизации розыскной деятельности", зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2005 года N 3990.
...
___________________________________________________________
В целях дальнейшего совершенствования деятельности дорожной полиции на автомобильных дорогах, пресечения фактов коррупционных правонарушений  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 ноября 1999 года N 568 "О совершенствовании деятельности дорожной полиции в обеспечении общественной безопасности, пресечении и раскрытии преступлений, а также активизации розыскной деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1085, с изменениями и дополнениями, внесенными приказами Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 сентября 2000 года  N 519 , зарегистрированным за N 1269, от 5 июля 2005 года  N 419 , зарегистрированным за N 3765) следующие изменения:
в приложении 4 к указанному приказу:
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"3.
Пост "Торгай"
1246 км а/д "Алматы-Екатеринбург"
;
строки, порядковые номера 6, 7 и 8, изложить в следующей редакции:
"6.
Пост "Кызылжар
1273 км а/д "Алматы-Екатеринбург"
7.
Пост "Луга"
78 км а/д "Алматы-Усть-Каменогорск"
8.
Пост "Ушарал"
557 км а/д "Алматы-Усть-Каменогорск"
;
строку, порядковый номер 10, исключить;
строку, порядковый номер 11, изложить в следующей редакции:
"11.
Пост "Улькен"
370 км а/д "Алматы-Екатеринбург"
1.Совместный   с КБН";
строки, порядковые номера 20 и 21, изложить в следующей редакции:
"20.
Пост "Аягоз"
775 км а/д "Алматы-Усть-Каменогорск"
4.Совместный   с КБН
21.
Пост "Иртыш"
734 км а/д
"Омск-Майкапчагай"
(г. Семипалатинск)"
;

реттік нөмірі 35 және 49-жолдар алынып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарындағы автотасымалдауларға бақылау жасауды жетілдіру және алымдар мен бопсалау фактілерін жою шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 27 қыркүйектегі N 519  бұйрығының  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1269 болып тіркелген), 6-тармақтан басқа, күші жойылды деп танылсын.
3. Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті (Х.Е.Досқалиев) "Жаңақорған" стационарлық бекетінің босаған штатын қайта бөлу жөнінде ұсыныстар енгізсін.
4. Жол полициясы департаменті (Ө.Т.Түсімов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ішкі істер вице-министрі полиция генерал-майоры А.Ж.Шпекбаевқа жүктелсін.
6. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

строки, порядковые номера 35 и 49, исключить.
2. Признать утратившим силу  приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 сентября 2000 года N 519 "О мерах по совершенствованию контроля за автоперевозками и искоренению фактов поборов и вымогательства на автомобильных дорогах Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1269), за исключением пункта 6.
3. Департаменту внутренних дел Кызылординской области (Доскалиев Х.Е) внести предложения по перераспределению высвободившихся штатов стационарного поста "Жанакорган".
4. Департаменту дорожной полиции (Тусумов О.Т.) обеспечить регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра внутренних дел генерал-майора полиции Шпекбаева А.Ж.
6. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр