1) жүк тасу төлемінсіз "эконом" класынан жоғары емес әуе
көлікпен;
2) жүк тасу төлемінсіз купелік вагоннан жоғары емес теміржол
көлігімен жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2005 жылғы 2 желтоқсандағы
N 745 бұйрығына 9-қосымша
Ескерту: 9-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Білім және ғылым министрінің 2007.05.23. N  266 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Болашақ"
халықаралық стипендиясы стипендиаттарының әрбір оқу
жылынан кейін Қазақстанда тұрған жерінен оқу орнына
дейінгі жолақысын төлеуге арналған шығыстардың нормалары
1.
Австрия Республикасының жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
1-1
1-1. Австралия Республикасының жоғары оқу орындарында
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
2.
Ұлыбританияның жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
2-1
Венгрия Республикасының жоғары оқу орындарында
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
3.
Германия Федеративтік Республикасының жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
4.
Данияның жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
5.
Испания Корольдігінің жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
6.
Италия Республикасының жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
7.
Канаданың жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
8.
Қытай Халық Республикасының жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
9.
Корея Республикасының жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
10.
Малайзияның жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
11.
Нидерланд Корольдігінің жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
12.
Жаңа Зеландияның жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
12-1
Норвегия Республикасының жоғары оқу орындарында
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
13.
Польша Республикасының жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
14.
Ресей Федерациясының жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
15.
Америка Құрама Штаттарының жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
16.
Финляндияның жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
17.
Франция Республикасының жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
18.
Чехия Республикасының жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
19.
Швейцария конфедерациясының жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
19-1
Швеция Республикасының жоғары оқу орындарында
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
20.
Жапонияның жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша.
* Қазақстанның ішіндегі жолақыны төлеу жүк тасу төлемінсіз
купелік вагоннан жоғары емес теміржол көлігін пайдаланғаны үшін
жүргізіледі;
** Қазақстаннан тыс жерлердегі жолақы төлемі:

1) авиатранспортом - не выше класса "эконом" без оплаты провоза багажа;
2) железнодорожным транспортом - не выше купейного вагона без оплаты провоза багажа.
Приложение 9
к приказу Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 2 декабря 2005 года N 745
Сноска. В приложение 9 внесены изменения приказом Министра образования и науки РК от 23 мая 2007 года  N 266 .
Нормы расходов
на оплату проезда стипендиатов международной стипендии
Президента Республики Казахстан "Болашак" от места жительства
в Казахстане до места учебы после каждого года обучения
1.
в ВУЗах Австрийской Республики
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
1-1.
в ВУЗах Республики
Австралии
По фактическим расходам,
подтвержденным документально;
2.
в ВУЗах Великобритании
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
2-1.
в ВУЗах Республики
Венгрия
По фактическим расходам,
подтвержденным документально;
3.
в ВУЗах Федеративной Республики Германия
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
4.
в ВУЗах Дании
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
5.
в ВУЗах Королевства Испании
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
6.
в ВУЗах Итальянской Республики
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
7.
в ВУЗах Канады
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
8.
в ВУЗах Китайской Народной Республики
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
9.
в ВУЗах Республики Корея
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
10.
в ВУЗах Малайзии
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
11.
в ВУЗах Королевства Нидерланды
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
12.
в ВУЗах Новой Зеландии
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
12-1.
в ВУЗах Республики
Норвегия
По фактическим расходам,
подтвержденным документально;
13.
в ВУЗах Республики Польша
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
14.
в ВУЗах Российской Федерации
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
15.
в ВУЗах Соединенных Штатов Америки
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
16.
в ВУЗах Финляндии
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
17.
в ВУЗах Французской Республики
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
18.
в ВУЗах Чешской Республики
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
19.
в ВУЗах Швейцарской Конфедерации
По фактическим расходам,
подтвержденным документально;
19-1.
в ВУЗах Республики Швеция
По фактическим расходам,
подтвержденным документально;
20.
в ВУЗах Японии
По фактическим расходам, подтвержденным документально.
* оплата за проезд внутри Казахстана производится за использование железнодорожного транспорта не выше купейного вагона без оплаты провоза багажа;
** оплата проезда за пределами Казахстана будет осуществляться:

1) жүк тасу төлемінсіз "эконом" класынан жоғары емес әуе
көлігімен;
2) жүк тасу төлемінсіз купелік вагоннан жоғары емес теміржол
көлігімен жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2005 жылғы 2 желтоқсандағы
N 745 бұйрығына 10-қосымша
Ескерту: 10-қосымшаға өзгерту енгізілді - ҚР Білім және ғылым министрінің 2007.05.23. N  266 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Болашақ"
халықаралық стипендиясы шеңберінде оқитын елде шетелдік
студенттер үшін көзделген жазатайым уақиғадан және
тосыннан туындаған аурулардан медициналық сақтандыруды
төлеуге жұмсалатын шығыстардың нормалары
1.
Австрия Республикасының жоғары оқу орындарында:
Вена дипломатиялық академиясы (Vienna School of International Studies)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Франц Шуберт консерваториясы (Franz Schubert Konservatorium)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
1-1
Австралия Республикасының жоғары оқу орындарында
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
2.
Ұлыбританияның жоғары оқу орындарында:
British Council* шетелдік серіктестігі
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
2-1
Венгрия Республикасының жоғары оқу орындарында
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
3.
Германия Федеративтік Республикасының жоғары оқу орындарында:
DAAD* шетелдік серіктестігі
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
4.
Данияның жоғары оқу орындарында:
Орхус бизнес мектебі (Aarhus School of Business)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
5.
Испания Корольдігінің жоғары оқу орындарында:
III Карлос Мадрид университеті (Carlos 3 University of Madrid)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Камплутенсе Мадрид университеті (Universidad Complutens de Madrid)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
6.
Италия Республикасының жоғары оқу орындарында:
Милан жоғары музыкалық мектебінің жанындағы консерватория
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Болонья университеті (Bologna University)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Тренто университеті (University of Trento)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Лумса университеті (LUMSA)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
7.
Канаданың жоғары оқу орындарында:
Калгари университеті (University of Calgary)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Конкордия университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
8.
Қытай Халық Республикасының жоғары оқу орындарында:
Қытай мұнай университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Шығыс Қытай педагогикалық университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Пекин пошталық қызмет және телекоммуникация университеті, Халықаралық қытай тіл даярлығының орталығы
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Қытай халықаралық қатынастар университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
9.
Корея Республикасының жоғары оқу орындарында:
Андонг университеті (Andong University)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
10.
Малайзияның жоғары оқу орындарында:
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Ақпараттық технологиялар Азия Тынық мұхит институты (Asian Pacific Institute of Information Technology)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Кампус университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
11.
Нидерланд Корольдігінің жоғары оқу орындарында:
NUFFIC* шетелдік серіктестігі
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
12.
Жаңа Зеландияның жоғары оқу орындарында:
Окленд университеті (University of Aukland)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Окленд технология университеті (Auckland University of Technology)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
12-1
Норвегия Республикасының жоғары оқу орындарында
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
13.
Польша Республикасының жоғары оқу орындарында:
Вроцлав университеті (Wroclaw University)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Краков ғылым және технологиялар университеті, Тау металлургия академиясы (AGH University of Science and Technology)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Шлес медициналық академиясы (Slaska Akademia Medyzcna)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
14.
Ресей Федерациясының жоғары оқу орындарында:
Д.Ф. Устинов атындағы "Военмех" Балтық мемлекеттік техникалық университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
С.А. Герасимов атындағы Бүкілресейлік мемлекеттік кинематография университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Жоғары экономикалық мектеп
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Медициналық-биологиялық проблемалар институты
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
П.И. Чайковский атындағы консерватория
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
К.Э. Циолковский атындағы Ресей мемлекеттік технология университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Мәскеу мемлекеттік информатика және аспап құрылғысы академиясы
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
ММҚУ
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Н.Э. Бауман атындағы Мәскеу мемлекеттік техникалық университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
И.М. Сеченов атындағы Мәскеу медициналық академиясы
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
К.А. Тимирязев атындағы Мәскеу ауыл шаруашылығы академиясы - Ресей мемлекеттік аграрлық университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Мәскеу авиациялық институты
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Мәскеу автомобиль-жол институты
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Мәскеу геология барлау университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Мәскеу мемлекеттік халықаралық қатынастар институты
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
РФ ІІМ Мәскеу университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Мәскеу физика-техникалық институты
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Мәскеу энергетикалық университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
А.Н. Бакулев атындағы жүрек қан тамырлары хирургиясының ұлттық орталығы
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
РМҒА неврология ҒЗИ
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Ресей мемлекеттік медициналық институты
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
СПбММУ нефрология ҒЗИ
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Алтай ММУ пульмонология ҒЗИ
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Новосибир мемлекеттік медициналық академиясы
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Новосибир мемлекеттік техникалық университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Н.Н. Блохин атындағы онкология ғылыми орталығы
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Ресей экономикалық мектебі
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
И.М. Губкин атындағы Ресей мемлекеттік мұнай және газ университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Ресей кардиологиялық ғылыми-өндірістік кешені
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Ресей халықтар достығы университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Г.В. Плеханов атындағы Ресей экономикалық академиясы
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Санкт-Петербург мемлекеттік университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Санкт-Петербург мемлекеттік мәдениет және өнер университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Санкт-Петербург мемлекеттік экономика және қаржы университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Санкт-Петербург инженерлік-экономикалық университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
И.И. Мечников атындағы Санкт-Петербург мемлекеттік академиясы
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
СПбММА (дипломдық білімінен кейінгі)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Томск политехникалық университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Баспасөз университеті, Мәскеу
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Орал травматология және ортопедия ғылыми зерттеу институты
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Ресей Федерациясы Үкіметінің жанындағы Қаржы академиясы
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Н.Н. Приоров атындағы травматология және ортопедия орталық институты
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Санкт-Петербург мемлекеттік техникалық институты
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Қазан университеті (Татарстан)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
15.
Америка Құрама Штаттарының жоғары оқу орындарында:
ACCELS* шетелдік серіктестігі
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
16.
Финляндияның жоғары оқу орындарында:
Швеция экономика және іскерлік әкімшілік ету мектебі
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
17.
Франция Республикасының жоғары оқу орындарында:
CNOUS* шетелдік серіктестігі
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
18.
Чехия Республикасының жоғары оқу орындарында:
СHES* шетелдік серіктестігі
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
19.
Швейцария конфедерациясының жоғары оқу орындарында:
Әлемдік сауда институты (World Trade Institute)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Берн университеті (University of Bern)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
Америка жоғары бизнес мектебі (American Graduate School of Business)
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
19-1
Швеция Республикасының жоғары оқу орындарында
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша;
20.
Жапонияның жоғары оқу орындарында:
Хитотсубаши университеті
Құжатпен расталған нақты шығыстар бойынша.
Ескерту:
* ең жоғары сома белгіленген, төлем әрбір жекелеген
серіктес ұйымдармен шартта көрсетілген сомадан артық емес ұсынылған
шот бойынша жүргізіледі.

1) авиатранспортом - не выше класса "эконом" без оплаты провоза багажа;
2) железнодорожным транспортом - не выше купейного вагона без оплаты провоза багажа.
Приложение 10
к приказу Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 2 декабря 2005 года N 745
Сноска. В приложение 10 внесены изменения приказом Министра образования и науки РК от 23 мая 2007 года  N 266 .
Нормы расходов
на оплату медицинской страховки от несчастных случаев и внезапных
возникновений заболеваний, предусмотренная для иностранных
студентов в стране обучения в рамках международной стипендии
Президента Республики Казахстан "Болашак"
1.
в ВУЗах Австрийской Республики:
Венская дипломатическая
академия (Vienna School of International Studies)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Консерватория Франца Шуберта (Franz Schubert Konservatorium)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
1-1.
в ВУЗах Республики
Австралии
По фактическим расходам,
подтвержденным
документально;
2.
в ВУЗах Великобритании:
Зарубежный партнер British Council*
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
2-1.
в ВУЗах Республики Венгрия
По фактическим расходам,
подтвержденным
документально;
3.
в ВУЗах Федеративной Республики Германия:
Зарубежный партнер DAAD*
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
4.
в ВУЗах Дании:
Школа бизнеса Орхус (Aarhus School of Business)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
5.
в ВУЗах Королевства Испании:
Мадридский университет
Карлоса III (Carlos 3 University of Madrid)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Мадридский университет
Камплутенсе (Universidad Complutens de Madrid)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
6.
в ВУЗах Итальянской Республики:
Консерватория при высшей музыкальной школе Милана
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Университет Болоньи
(Bologna University)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Университет Тренто
(University of Trento)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Университет Лумса (LUMSA)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
7.
в ВУЗах Канады:
Университет Калгари
(University of Calgary)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Университет Конкордия
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
8.
в ВУЗах Китайской Народной Республики:
Китайский университет нефти
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Педагогический университет Восточного Китая
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Международный китайский центр языковой подготовки, Пекинский университет почтовых служб и телекоммуникаций
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Китайский университет международных отношений
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
9.
в ВУЗах Республики Корея:
Андонгский университет (Andong University)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
10.
в ВУЗах Малайзии:
Азиатский тихоокеанский институт информационных технологий (Asian Pacific Institute of Information Technology)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Университет Кампус
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
11.
в ВУЗах Королевства Нидерланды:
Зарубежный партнер NUFFIC*
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
12.
в ВУЗах Новой Зеландии:
Университет Окленд
(University of Aukland)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Оклендский университет
технологий (Auckland University of Technology)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
12-1.
в ВУЗах Республики
Норвегия
По фактическим расходам,
подтвержденным
документально;
13.
в ВУЗах Республики Польша:
Университет Вроцлав (Wroclaw University)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Горная металлургическая академия, Краковский университет науки и технологий (AGH University of Science
and Technology)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Шлеская медицинская академия (Slaska Akademia Medyzcna)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
14.
в ВУЗах Российской Федерации:
Балтийский государственный технический университет "Военмех" им. Д.Ф. Устинова
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Всероссийский государственный институт кинематографии им. С.А. Герасимова
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Высшая экономическая школа
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Институт медико-биологических проблем
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Консерватория им. П.И. Чайковского
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Российский государственный технологический университет им. К.Э. Циолковского
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Московская государственная академия приборостроения и информатики
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Московский государственный строительный университет
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Московский государственный технический университет им. Н.Э. Баумана
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Московский государственный университет им. М.В. Ломоносова
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Московская медицинская академия им. И.М. Сеченова
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Российский государственный аграрный университет - Московская сельскохозяйственная академия им. К.А. Тимирязева
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Московский авиационный институт
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Московский автомобильно-дорожный институт
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Московский геологоразведочный университет
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Московский государственный  институт международных отношений
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Московский университет МВД РФ
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Московский физико-технический институт
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Московский энергетический университет
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Научный центр сердечно-
сосудистой хирургии им. А.Н. Бакулева
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
НИИ неврологии РАМН
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Российский государственный медицинский институт
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
НИИ нефрологии СПбГМУ
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
НИИ пульмонологии Алтайского ГМУ
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Новосибирская государственная медицинская академия
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Новосибирский государственный технический университет
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Онкологический научный  центр им. Н.Н. Блохина
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Российская экономическая
школа
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Российский государственный университет нефти и газа им. И.М. Губкина
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Российский кардиологический научно-производственный комплекс
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Российский университет дружбы народов
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Российская экономическая ака-
демия им. Г.В. Плеханова
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Санкт-Петербургский государственный университет
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Санкт-Петербургский государственный университет культуры и искусства
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Санкт-Петербургский государственный университет экономики и финансов
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Санкт-Петербургский инженерно-экономический университет
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Санкт-Петербургская государственная академия им. И.И. Мечникова
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
СПбГМА (после дипломного образования)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Томский политехнический университет
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Университет печати, Москва
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Уральский научно-исследовательский    институт травматологии и ортопедии
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Финансовая академия при Правительстве Российской Федерации
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Центральный институт травматологии и ортопедии  им. Н.Н. Приорова
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Санкт-Петербургский государственный технический институт
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Казанская консерватория (Татарстан)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
15.
в ВУЗах Соединенных Штатов Америки:
Зарубежный партнер ACCELS*
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
16.
в ВУЗах Финляндии:
Шведская школа экономики и делового администрирования
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
17.
в ВУЗах Французской Республики:
Зарубежный партнер CNOUS*
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
18.
в ВУЗах Чешской Республики:
Зарубежный партнер СHES*
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
19.
в ВУЗах Швейцарской Конфедерации:
Институт мировой торговли (World Trade Institute)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Университет Берна (University of Bern)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
Американская высшая школа бизнеса (American Graduate School of Business)
По фактическим расходам, подтвержденным документально;
19-1.
в ВУЗах Республики Швеция
По фактическим расходам,
подтвержденным
документально;
20.
в ВУЗах Японии:
Университет Хитотсубаши
По фактическим расходам, подтвержденным документально.
Примечание: * суммы установлены максимальные, оплата производится по выставленным счетам но не более суммы, указанной в договоре с каждым отдельным организацией партнером.
________________________