2005 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 10 ақпандағы N 3-1-79қ қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 25 ақпанда N 377 тіркелді
Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 23-10-34қ  қаулысы .
_____________________________
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына , "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 Қазақстан Республикасы Үкіметінің  қаулысына , Астана қаласы мәслихатының "2003-2005 жылдарға арналған Астана қаласында кедейлікті төмендету жөніндегі бағдарлама туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі N 245/47-ІІ  шешіміне  сәйкес, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге мемлекеттік кепілдік беру жүйесін кеңейту мақсатында, Астана қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған жұмыссыздар мен оқитын жастар үшін 2005 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізімі бекітілсін.
2. "Алматы" және "Сарыарқа" аудандарының әкімдері "Астана қаласының Еңбек, халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау департаменті" мемлекеттік мекемесімен бірігіп, 2005 жылғы қолайлы жұмыс іздеуде қиындық көріп жүрген жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын.
3. Ақылы қоғамдық жұмыстармен қамтылатын жұмыссыздардың және оқитын жастардың еңбекақы төлемі 2005 жылы белгіленген ең төменгі еңбекақыдан төмен емес айлық еңбекақы көлемінде аталған кәсіпорындағы немесе ұйымдағы баға бойынша деректі орындалған жұмысқа жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
4. "Астана қаласы Еңбек, халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау департаменті" мемлекеттік мекемесі халықты, сондай-ақ қаланың кәсіпорындары мен ұйымдары қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы, өткізілуі мен олардың төлем тәртібі жөнінде хабардар етуді қамтамасыз етсін.
5. Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 3-1-64қ "2004 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2004 жылдың 26 қаңтарында N 307 болып тіркелген 2004 жылдың 7 ақпанындағы N 19 "Астана хабары" газетінде және 2004 жылдың 10 ақпанындағы N 16 "Вечерняя Астана" газетінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары С.С. Мұстафинаға жүктелсін.
Әкім
Әкімнің бірінші орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкім аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Құжаттамалық сараптама
бөлімінің міндетін атқарушы
"Астана қаласы Еңбек, халықты
жұмыспен қамту және әлеуметтік
қорғау департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Астана қаласы әкімдігінің

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2005 году
Постановление Акимата города Астаны от 10 февраля 2005 года N 3-1-79п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 25 февраля 2005 года N 377. Утратило силу - постановлением Акимата города Астаны от 9 января 2006 года N 23-10-34п (V06A433)
Утратило силу - постановлением Акимата города Астаны от 9 января 2006 года N 23-10-34п ( V06A433 ) .
____________________________
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О занятости населения",   постановлением  Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения",  решением  маслихата города Астаны от 4 июля 2003 года N 245/47-II "О Программе по снижению бедности в городе Астане на 2003-2005 годы", в целях расширения системы государственных гарантий обеспечения занятости населения акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных и учащейся молодежи в 2005 году.
2. Акимам районов "Алматы" и "Сарыарка" совместно с Государственным учреждением "Департамент труда, занятости и социальной защиты населения города Астаны" организовать оплачиваемые общественные работы в 2005 году для безработных, испытывающих затруднения в поиске подходящей работы.
3. Оплату труда безработных и учащейся молодежи, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненную работу по действующим на данном предприятии или в организации расценкам в размере не менее минимальной месячной заработной платы, установленной на 2005 год.
4. Государственному учреждению "Департамент труда, занятости и социальной защиты населения города Астаны" обеспечить информирование населения, а также предприятий и организаций города об организации и проведении общественных работ и порядке их оплаты.
5. Постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года N 3-1-64п "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2004 году" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны N 307 от 26 января 2004 года, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 19 от 7 февраля 2004 года и "Вечерняя Астана" N 16 от 10 февраля 2004 года) признать утратившим силу.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Мустафину С.С.
Аким                                    У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима                Есилов С.С.
Заместитель акима                       Мамытбеков А.С .
Заместитель акима                       Мустафина С.С.
Заместитель акима                       Толибаев М.Е.
Заместитель акима                       Фомичев С.В.
Руководитель аппарата акима             Тамабаев К.Ж.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"                 Аскарова А.Е.
И.о. заведующего отделом
документационной экспертизы             Ертаев Ж.Б.
Начальник Государственного
учреждения "Департамент труда,
занятости и социальной защиты
населения города Астаны"                Демеува А.С.
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны