"Астана қаласының аумағына құрылыс салу ережесі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 29 маусымдағы N 55/9-ІІІ шешіміне (Астана қаласының әділет департаменті 2004 жылғы 5 тамызда N 340 тіркеген) толықтырулар енгізу туралы
Астана қалалық мәслихатының 2005 жылғы 17 ақпандағы N 122/16-ІІІ шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 18 наурызда N 380 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 285/35-ІІІ шешімімен
Ескерту - Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 285/35-ІІІ шешімінен
Үзінді:
Заңнамалық нормалардың өзгеруiне және жекелеген шешiмдердiң қолданыс мерзiмдерiнiң өтуiне байланысты Астана қаласының мәслихаты шешiм қабылдады:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы мәслихатының кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы шешiм қабылданған күннен бастап күшiне енедi.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегi
N 285/35-IIІ шешiміне қосымша
Астана қаласы мәслихатының күшiн жойған кейбiр
шешiмдерiнiң тiзiмi
...
10. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 17 ақпандағы N 122/16-III "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 29 маусымдағы N 55/9-III "Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы" шешiмiне толықтырулар енгiзу туралы" шешiмi (Астана қаласының әдiлет департаментiнде 2004 жылғы 5 тамызда 340 нөмiрмен тiркелген), (Нормативтiк-құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу реестрiнде 2005 жылғы 18 наурызда 380 нөмiрмен тiркелген, 2005 жылғы 2 сәуiрде "Астана хабары" газетiнде, 2005 жылғы 2 сәуiрде "Вечерняя Астана" газетiнде жарияланды);
...
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
________________________________________
Астана қаласы әкімдігінің ұсынысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы"  Заңның  22-бабын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты былай деп  ШЕШТІ:
Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 29 маусымдағы N 55/9-ІІІ  шешімімен  бекітілген Астана қаласының аумағына құрылыс салу ережесі (Астана қаласының әділет департаменті 2004 жылғы 5 тамызда N 340 тіркеген) мынадай мазмұндағы 14-1-тармақпен толықтырылсын:
"14.1. Қала әкімдігі жобалау және (немесе) құрылыс салу мақсаттары үшін жер учаскесін беру туралы шешім қабылдағаннан кейін сәулет органы мен құрылыс салушының арасында жер учаскесін игеру туралы шарт жасасылады, онда келесі жағдайлар белгіленеді:
1) жер учаскесін игеру мерзімі;
2) жер учаскесінің игерілуін аралық бақылау мерзімі;
3) құрылыс салушы жер учаскесін игеру графигін орындамаған жағдайда одан жер учаскесін (пайдалану құқығын) алып қою шарттары.
Құрылыс салушының жер учаскесін (жер пайдалану құқығын) алып қою шарттары оның құрылыс салуды жүзеге асыруда шеккен шығындарының орнын толтыруды қамтамасыз етуі тиіс.".
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрайымы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы

О внесении дополнений в решение маслихата города Астаны от 29 июня 2004 года N 55/9-III "О Правилах застройки территории города Астаны" (зарегистрировано департаментом юстиции города Астаны 5 августа 2004 года за N 340)
Решение Маслихата города Астаны от 17 февраля 2005 года N 122/16-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 18 марта 2005 года N 380. Утратило силу - решением Маслихата города Астаны от 21 сентября 2006 года N 285/35-III
Извлечение из решения Маслихата города Астаны
от 21 сентября 2006 года N 285/35-III
В связи с изменением норм законодательства и истечением срока действия отдельных решений Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Астаны согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Перечень
утративших силу некоторых решений маслихата города Астаны
...
10. Решение маслихата города Астаны от 17 февраля 2005 года N 122/16-III "О внесении дополнений в решение маслихата города Астаны от 29 июня 2004 года N 55/9-III "О Правилах застройки территории города Астаны" (зарегистрировано департаментом юстиции города Астаны 5 августа 2004 года за N 340), (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2005 года за N 380, опубликовано в газетах "Астана хабары" 2 апреля 2005 года, "Вечерняя Астана" 2 апреля 2005 года).
...
Секретарь маслихата
города Астаны                        В. Редкокашин
_________________________________________________________
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь  статьей 22  Закона "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
Правила застройки территории города Астаны, утвержденные  решением  маслихата города Астаны от 29 июня 2004 года N 55/9-III "О Правилах застройки территории города Астаны" (зарегистрировано департаментом юстиции города Астаны 5 августа 2004 года за N 340) дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. После принятия акиматом города решения о предоставлении земельного участка для целей проектирования и (или) строительства между органом архитектуры и застройщиком заключается договор освоения земельного участка, которым определяются следующие условия:
1) срок освоения земельного участка;
2) сроки промежуточного контроля освоения земельного участка;
3) условия изъятия земельного участка (права пользования) застройщика в случае невыполнения им графика освоения земельного участка.
Условия изъятия земельного участка (права землепользования) у застройщика должны обеспечить возмещение понесенных им затрат при осуществлении строительства".
Председатель сессии
маслихата города Астаны                       Б. Сыздыкова
Секретарь маслихата
города Астаны                                 В. Редкокашин