Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 29 маусымдағы N 55/9-III "Астана қаласының аумағында құрылыс салу Ережелерi туралы" шешiмiне толықтырулар енгiзу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 30 маусымдағы N 165/20-ІІІ Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 28 шілдеде N 403 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 285/35-ІІІ шешімімен
Ескерту - Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 285/35-ІІІ шешімінен
Үзінді:
Заңнамалық нормалардың өзгеруiне және жекелеген шешiмдердiң қолданыс мерзiмдерiнiң өтуiне байланысты Астана қаласының мәслихаты шешiм қабылдады:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы мәслихатының кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы шешiм қабылданған күннен бастап күшiне енедi.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегi
N 285/35-IIІ шешiміне қосымша
Астана қаласы мәслихатының күшiн жойған кейбiр
шешiмдерiнiң тiзiмi
...
12. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 30 маусымдағы N 165/20-III "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 29 маусымдағы N 55/9-III "Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы" шешiмiне толықтырулар енгiзу туралы" шешiмi (Нормативтiк-құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу реестрiнде 2005 жылғы 28 шiлдеде 403 нөмiрмен тiркелген, 2005 жылғы 4 тамызда "Астана хабары" газетiнде, 2005 жылғы 9 тамызда "Вечерняя Астана" газетiнде жарияланды);
...
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
________________________________________
Астана қаласы әкiмдiгiнiң ұсынысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 25-бабын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТI:
Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 29 маусымдағы N 55/9-III "Астана қаласы аумағында құрылыс салу Ережелерi туралы" (Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2004 жылғы 5 тамызда тiркелген  N 340 , 2004 жылғы 20 қарашадағы "Астана хабары", 2004 жылғы 17 тамыздағы "Вечерняя Астана" газеттерiнде жарияланған), 2005 жылғы 17 ақпандағы N 122/16-III "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 29 маусымдағы N 55/9-III "Астана қаласы аумағында құрылыс салу Ережелерi туралы" шешiмiне толықтырулар енгiзу туралы" (Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 18 наурызда тiркелген  N 380 , 2005 жылғы 2 сәуiрдегi "Астана хабары" және "Вечерняя Астана" газеттерiнде жарияланған) шешiмiмен бекiтiлген Астана қаласы аумағында құрылыс салу Ережелерiне мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
2-тараудағы 4-бөлiмнiң 12-тармағындағы "Объектiлердiң құрылысы үшiн жер учаскелерiн беру туралы шешiмдердi шығару кезiнде" сөздерiнен кейiн "шағын кәсiпкерлiк субъектiлерiмен, объектiлердiң" сөздерiмен толықтырылсын.
Астана қаласының мәслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы

О внесении дополнения в решение маслихата города Астаны от 29 июня 2004 года N 55/9-III "О Правилах застройки территории города Астаны"
Решение Маслихата города Астаны от 30 июня 2005 года N 165/20-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции г. Астаны 28 июля 2005 года N 403. Утратило силу - решением Маслихата города Астаны от 21 сентября 2006 года N 285/35-III
Извлечение из решения Маслихата города Астаны
от 21 сентября 2006 года N 285/35-III
В связи с изменением норм законодательства и истечением срока действия отдельных решений Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Астаны согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Перечень
утративших силу некоторых решений маслихата города Астаны
...
12. Решение маслихата города Астаны от 30 июня 2005 года N 165/20-III "О внесении дополнения в решение маслихата города Астаны от 29 июня 2004 года N 55/9-III "О Правилах застройки территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 июля 2005 года за N 403, опубликовано в газетах "Астана хабары" 4 августа 2005 года, "Вечерняя Астана" 9 августа 2005 года).
...
Секретарь маслихата
города Астаны                        В. Редкокашин
_________________________________________________________
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь  статьей 25  закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
Внести в  Правила  застройки территории города Астаны, утвержденные решением маслихата города Астаны 29 июня 2004 года N 55/9-III "О Правилах застройки территории города Астаны" (зарегистрировано департаментом юстиции города Астаны 5 августа 2004 года за N 340, опубликовано в газетах "Астана хабары" 20 ноября 2004 года, "Вечерняя Астана" 17 августа 2004 года), от 17 февраля 2005 года N 122/16-III "О внесении дополнений в решение маслихата города Астаны от 29 июня 2004 года N 55/9-III "О Правилах застройки территории города Астаны" (зарегистрировано департаментом юстиции 18 марта 2005 года за  N 380 , опубликовано в газетах "Астана хабары", "Вечерняя Астана" 2 апреля 2005 года) следующее дополнение:
раздел 2, главу 4 пункт 12 после слов "При вынесении решения о предоставлении земельных участков для строительства объектов" дополнить словами "субъектами малого предпринимательства, объектов".
Председатель сессии
маслихата города Астаны            Б. Смаилов
Секретарь маслихата
города Астаны                      В. Редкокашин