Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 6 мамырдағы N 3-1-1017қ "Астана қаласына шетелдiк жұмыс күшiн тартуға рұқсат беру жөнiндегi комиссияны құру туралы" қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 15 тамыздағы N 23-7-603қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 9 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 410. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 19 маусымдағы N 23-520қ қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 19 маусымдағы N 23-520қ қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес Астана қаласының әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 6 мамырдағы
N 3-1-1017қ "Астана қаласына шетелдiк жұмыс күшiн тартуға рұқсат беру жөнiндегi комиссияны құру туралы"  қаулысына  (Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2004 жылғы 31 мамырда N 331 болып тiркелген; 2004 жылғы 5 маусымда N 73 "Астана хабары" 2004 жылғы 5 маусымда
N 71-72 "Вечерняя Астана" газеттерiнде жарияланған) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
қосымшаға сәйкес Астана қаласына шетелдiк жұмыс күшiн тартуға рұқсат беру жөнiндегi комиссияның құрамы жаңа құрамда мақұлдансын және Астана қаласының мәслихатына бекiтуге жолдансын.
2. Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 5 қарашадағы
N 3-1-1826қ "Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 6 мамырдағы
N 3-1-1017қ "Астана қаласына шетелдiк жұмыс күшiн тартуға рұқсат беру жөнiндегi комиссияны құру туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы"  қаулысының  (Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2004 жылғы 19 қарашада N 361 болып тiркелген; 2004 жылғы 30 қарашада
N 162 "Астана хабары" 2004 жылғы 27 қарашада N 167-168 "Вечерняя Астана" газеттерiнде жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
3. Астана қаласы әкiмдiгiнiң мынадай:
1) Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 24 қаңтардағы
N 3-1-46қ "Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 6 мамырдағы
N 3-1-1017қ "Астана қаласына шетелдiк жұмыс күшiн тартуға рұқсат беру жөнiндегi комиссияны құру туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" қаулысы;
2) Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 18 сәуiрдегi
N 3-1-272қ Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 6 мамырдағы
N 3-1-1017қ "Астана қаласына шетелдiк жұмыс күшiн тартуға рұқсат беру жөнiндегi комиссияны құру туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" қаулысы;
3) Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 8 шiлдедегi
N 3-1-492қ "Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 6 мамырдағы
N 3-1-1017қ "Астана қаласына шетелдiк жұмыс күшiн тартуға рұқсат беру жөнiндегi комиссияны құру туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" қаулысының күшi жойылсын.

О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 6 мая 2004 года N 3-1-1017п "О cоздании комиссии по выдаче разрешений на привлечение иностранной рабочей силы в город Астану"
Постановление Акимата города Астаны от 15 августа 2005 года N 23-7-603. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 09 сентября 2005 года N 410. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 19 июня 2007 года N 23-520к
Сноска. Постановление Акимата города Астаны от 15 августа 2005 года N 23-7-603 утратило силу постановлением акимата города Астаны от 19 июня 2007 года N 23-520қ.
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  акимата города Астаны от 6 мая 2004 года N 3-1-1017п "О создании комиссии по выдаче разрешений на привлечение иностранной рабочей силы в город Астану" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 31 мая 2004 года за N 331; опубликовано в газетах "Астана хабары" от 5 июня 2004 года, N 73; "Вечерняя Астана" от 5 июня 2004 года, N 71-72) следующее изменение:
состав комиссии по выдаче разрешений на привлечение иностранной рабочей силы в город Астану одобрить в новом составе согласно приложению и направить на утверждение в маслихат города Астаны.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 5 ноября 2004 года  N 3-1-1826п  "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 6 мая 2004 года N 3-1-1017п "О создании комиссии по выдаче разрешений на привлечение иностранной рабочей силы в город Астану" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 19 ноября 2004 года за N 361; опубликовано в газетах "Астана хабары" от 30 ноября 2004 года, N 162; "Вечерняя Астана" от 27 ноября 2004 года, N 167-168).
3. Отменить следующие постановления акимата города Астаны:
1) постановление акимата города Астаны от 24 января 2005 года N 3-1-46п "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 6 мая 2004 года N 3-1-1017п "О создании комиссии по выдаче разрешений на привлечение иностранной рабочей силы в город Астану";
2) постановление акимата города Астаны от 18 апреля 2005 года N 3-1-272п "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 6 мая 2004 года N 3-1-1017п "О создании комиссии по выдаче разрешений на привлечение иностранной рабочей силы в город Астану";
3) постановление акимата города Астаны от 8 июля 2005 года N 3-1-492п "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 6 мая 2004 года N 3-1-1017п "О создании комиссии по выдаче разрешений на привлечение иностранной рабочей силы в город Астану".

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары С.С.Мұстафинаға жүктелсiн.
Әкім
Әкімнің бірінші орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкімнің орынбасары
Әкім аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Құжаттамалық сараптама
бөлімнің меңгерушісі
"Астана қаласының Жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
КЕЛІСІЛДІ:
"Астана қаласының Кәсіпкерлік және
өнеркәсіп департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
"Астана қаласының Iшкi iстер
департаментi Көшi-қон полиция
басқармасы" мемлекеттiк мекемесi
бастығының мiндетiн атқарушы
"Қазақстан Республикасы Астана
қаласы бойынша Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң
департаментi" мемлекеттiк
мекемесiнiң директоры
"Қазақстан Республикасы
Астана қаласы бойынша
Еңбек және әлеуметтік қорғау
министрлігінің Көші-қон жөніндегі
комитетінің басқармасы"
мемлекеттік мекемесі бастығының
мiндетiн атқарушы
Астана қаласы әкiмдiгiнің
2005 жылғы 15 тамыздағы
N 23-7-603 қаулысына
қосымша
Астана қаласы әкiмдігінің
2004 жылғы 26 шiлдедегi
N 3-1-1531қ қаулысына
1-қосымша
Астана қаласына шетелдiк жұмыс күшiн тартуға
рұқсат беру жөніндегі комиссияның
ҚҰРАМЫ
Мұстафина                     - Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары,
Сәбила Сапарқызы                комиссия төрағасы;
Демеува                       - "Астана қаласының Жұмыспен қамту
Айгүл Сағадатқызы               және әлеуметтiк бағдарламалар
департаментi" мемлекеттiк
мекемесiнiң директоры, комиссия
төрағасының орынбасары;
Махметов                      - "Астана қаласының Жұмыспен қамту
Азамат Ордабайұлы               және әлеуметтiк бағдарламалар
департаментi" әлеуметтiк-еңбек
қатынастары бөлiмiнiң бастығы,
комиссия хатшысы;
Комиссия мүшелерi:
Криничная                     - "Астана қаласының Жұмыспен қамту
Галина Степановна               және әлеуметтiк бағдарламалар депар-
таментi" мемлекеттiк мекемесi
директорының орынбасары;
Толымбек                      - "Астана қаласының Кәсiпкерлiк және
Дамир Нұрғалиұлы                өнеркәсiп департаментi" мемлекеттiк
мекемесi директорының орынбасары;
Түсiпбаев                     - Астана қаласы әкiмiнiң көмекшiсi;
Мұрат Рысалдыұлы
Казанцев                      - Астана қаласы мәслихатының депутаты,
Павел Олегович                  Астана қаласы кәсiпкерлердiң құқық-
тарын қорғау жөнiндегi қауымдастығы-
ның президентi (келiсiм бойынша);
Колесниченко                  - "Астана қаласының Iшкi iстер
Борис Васильевич                департаментi Көшi-қон полициясының
басқармасы" мемлекеттiк мекемесi
бастығының орынбасары (келiсiм
бойынша);
Саржанова                     - "Қазақстан Республикасының Астана
Зарлық Есмұханқызы              қаласы бойынша Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң
департаментi" мемлекеттiк мекемесi
еңбек туралы заңнамасының сақталуын
бақылау бөлiмiнiң бастығы
(келiсiм бойынша);
Мәмбеталиев                   - "Қазақстан Республикасының Астана
Талғат Бегалыұлы                қаласы бойынша Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң
Көшi-қон жөнiндегi комитетiнiң
басқармасы" мемлекеттiк мекемесi
көшi-қон бөлiмiнiң бас маманы
(келiсiм бойынша).

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Мустафину C.C.
Аким                               У.ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима           Есилов С.С.
Заместитель акима                  Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                  Мустафина С.С.
Заместитель акима                  Толибаев М.Е.
Заместитель акима                  Фомичев СВ.
Руководитель аппарата акима        Тамабаев К.Ж.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"            Аскарова А.Е.
Заведующая отделом
документационной экспертизы        Башимова Д.Р.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"            Демеува А.С.
СОГЛАСОВАНО
Директор Государственного
учреждения "Департамент
предпринимательства и
промышленности города Астаны"      Керимбекова А.Д.
И.о. начальника
Государственного учреждения
"Управление миграционной
полиции Департамента
внутренних дел
города Астаны"                     Колесниченко Б.В.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
Министерства труда
и социальной защиты
населения Республики
Казахстан по городу Астане"        Оразова С.С.
И.о. начальника
Государственного
учреждения "Управление
Комитета по миграции
Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
по городу Астане"                  Усипбек Б.А.
Приложение
к постановлению акимата города Астаны
от 15 августа 2005 года N 23-7-603п
Приложение 1
к постановлению акимата города Астаны
от 26 июля 2004 года N 3-1-1531п
СОСТАВ
комиссии по выдаче разрешений на привлечение
иностранной рабочей силы в город Астану
Мустафина Сабила Сапаровна     - заместитель акима
города Астаны,
председатель комиссии;
Демеува Айгуль Сагадатовна     - Директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны",
заместитель председателя
комиссии;
Махметов Азамат Ордабаевич     - начальник отдела
социально-трудовых
отношений Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны",
секретарь комиссии;
Члены комиссии:
Криничная Галина Степановна    - заместитель директора
Государственного учреждения
"Департамент занятости
и социальных программ
города Астаны";
Толымбек Дамир Нургалиевич     - заместитель директора
Государственного
учреждения "Департамент
предпринимательства
и промышленности города
Астаны";
Тусупбаев Мурат Рсалдинович    - помощник акима
города Астаны;
Казанцев Павел Олегович        - депутат маслихата
города Астаны, президент
Ассоциации по защите прав
предпринимателей города
Астаны (по согласованию);
Колесниченко Борис Васильевич  - заместитель начальника
Государственного
учреждения "Управление
миграционной полиции
Департамента внутренних
дел города Астаны"
(по согласованию);
Саржанова Зарлык Есмухановна   - начальник отдела контроля
за соблюдением
законодательства о труде
Государственного
учреждения "Департамент
Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
по городу Астане"
(по согласованию);
Мамбеталиев Талгат Бегалиевич  - главный специалист отдела
миграции Государственного
учреждения "Управление
Комитета по миграции
Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
по городу Астане"
(по согласованию).