Астана қаласы бойынша 2006 жылға қоршаған ортаны ластағаны үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 212/28-ІІІ Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылғы 6 ақпанда N 429 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 308/40-ІІІ шешімімен
Ескерту: Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы  N 308/40-ІІІ  шешімімен.
Ескерту: Шешімінің қызметі тоқтатылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 29 наурыздағы N 239/30-ІІІ шешімінен.<*>
Ескерту: 2006 жылғы 29 наурыздағы N 239/30-ІІІ шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 261/32-ІІІ  шешімімен.
__________________________________________
Қоршаған ортаны қорғау қалалық аумақтық басқармасының ұсынған материалдарын қарап, Қазақстан Республикасының "Салықтар және бюджетке басқа міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 2001 жылғы 12 маусымдағы  Кодексінің  462 бабына сәйкес Астана қаласы мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Астана қаласы бойынша 2006 жылға қоршаған ортаны ластағаны үшін төлем ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 110/15-III "Астана қаласы бойынша 2005 жылға қоршаған ортаны ластағаны үшін төлем ставкаларын белгілеу туралы"  шешімінің  (Астана қаласының әділет департаментінде 2004 жылғы 29 желтоқсанында N 368 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
Келісілген:
Астана қаласы қалалық
аумақтық қоршаған ортаны
қорғау басқармасының бастығы
Астана қаласы мәслихатының
2005 жылғы 23 желтоқсандағы
N 212/28-ІІІ шешіміне қосымша
Ескерту: Қосымша жаңа редакцияда жазылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 261/32-ІІІ  шешімімен.
Қоршаған ортаны ластағаны үшін
Астана қаласы бойынша 2006 жылға арналған төлемдер
СТАВКАЛАРЫ
р/с
N
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Уаттылық сыныбы
Базалық ставкалар
1.
Тұрақты көздерден атмосфераға ластаушы заттардың шығарындылары
шартты
тонна
326
2.
Жылжымалы көздерден атмосфераға ластаушы заттардың шығарындылары
- этилденбеген бензин үшін;
- дизель отыны үшін;
- сұйытылған газ үшін.
тонна
тонна
тонна

Об установлении ставок платы за загрязнение окружающей среды по городу Астане на 2006 год
Решение Маслихата города Астаны от 23 декабря 2005 года N 212/28-III. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 6 февраля 2006 года N 429. Приостановлено решением маслихата от 29.03.2006 г. N 239/30-III (N 239/30-III утратило силу решением маслихата от 7 июня 2006 года N 261/32-III). Утратило силу - решением Маслихата города Астаны от 14 декабря 2006 года N 308/40-III
Примечание: Решение маслихата города Астаны N 12/28-III  приостановлено решением маслихата г. Астаны от 29 марта 2006 года N 239/30-III (N 239/30-III утратило силу - от 7 июня 2006 года  N 261/32-III ). Утратило силу - решением Маслихата города Астаны от 14 декабря 2006 года  N 308/40-III .
Рассмотрев материалы, представленные городским территориальным управлением охраны окружающей среды, в соответствии со статьей 462 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс), маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за загрязнение окружающей среды по городу Астане на 2006 год согласно приложению.
2. Считать утратившим силу  решение  маслихата города Астаны N 110/15-III от 24 декабря 2004 года "Об установлении ставок платы за загрязнение окружающей среды по городу Астане на 2005 год" (зарегистрировано департаментом юстиции города Астаны 29 декабря 2004 года за N 368).
Председатель сессии
маслихата города Астаны                 C. Байболов
Cекретарь маслихата
города Астаны                           В. Редкокашин
Cогласовано:
Начальник городского
территориального управления
охраны окружающей среды
города Астаны                           З. Сарсембаев
Приложение 1
к решению маслихата
города Астаны N 212/28-III
от 23 декабря 2005 года
Сноска. Приложение в новой редакции - решением маслихата г. Астаны от 7 июня 2006 года  N 261/32-III.
С Т А В К И
платы за загрязнение окружающей среды
по городу Астане на 2006 год
№N
п/п
Показатели
Единица
измере-
ния
Класс
токсичнос-
ти
Ставки,
тенге
1.
Выброс загрязняющих
веществ в атмосферу
от стационарных
источников.
усл.
тонна
326
2.
Выбросы загрязняющих
веществ в атмосферу
от передвижных
источников:
- для неэтилированного
бензина;
- для дизельного
топлива;
- для сжиженного газа.
тонна
тонна
тонна