"Ақмола облысы аймағындағы бар ғимараттар мен құрылыстардың қауіпсіз пайдаланылуын қамтамасыз ету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2002 жылғы 13 тамыздағы N а-8/99 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2005 жылғы 30 мамырдағы N А-5/176 қаулысы. Ақмола облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 17 маусымда N 3146 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 10 қарашадағы № А-12/485 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009.11.10 № А-12/485 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына , Қазақстан Республикасының Құрылыс істері комитетінің 2004 жылғы 5 ақпандағы N 42 бұйрығымен бекітілген "Ғимараттар мен құрылыстардың жағдайын техникалық қадағалау ережесіне" сәйкес, авариялық, тозығы жеткен, құрылысы аяқталмаған ғимараттар мен тұрғын-үй, азаматтық және өндірістік құрылыстардың қирауына жол бермеу мақсатында облыс әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әділет басқармасында 2002 жылғы 28 тамызда N 1282 тіркелген "Ақмола облысы аймағындағы бар ғимараттар мен құрылыстардың қауіпсіз пайдаланылуын қамтамасыз ету туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2002 жылғы 13 тамыздағы N а-8/99  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 2-тармағы мынадай мазмұнды 4-тармақшамен толықтырылсын:
"4) Қазақстан Республикасы Құрылыс істері комитетінің 2004 жылғы 5 ақпандағы N 42 бұйрығымен бекітілген "Ғимараттар мен құрылыстардың жайына техникалық қадағалау ережесі" баланс иелерінің назарына жеткізілсін;
2) мына мазмұнды 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2) 2-1. Ақмола облысының сәулет құрылысты бақылау мемлекеттік басқармасы (Хамитов Т.Ж.) ғимараттар мен құрылыстарды салу, қайта жаңарту, күрделі жөндеу кезінде орындалатын құрылыс-монтаж жұмыстарының, сондай-ақ салынып жатқан объектілердегі атқарылатын құжаттарды рәсімдеудің сапасына бақылауды күшейтсін.
3) 3 тармағы мынадай жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін
Ақмола облысының әкімі

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 13 августа 2002 года N а-8/99 "Об обеспечении безопасной эксплуатации существующих зданий и сооружений на территории Акмолинской области"
Постановление Акимата Акмолинской области от 30 мая 2005 года N А-5/176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 июня 2005 года N 3146. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 10 ноября 2009 года № А-12/485
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 10.11.2009 года № А-12/485.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", "Правилами технического надзора за состоянием зданий и сооружений", утвержденных приказом Комитета по делам строительства Республики Казахстан от 5 февраля 2004 года N 42, в целях недопущения обрушения аварийных, ветхих, незавершенных строительством зданий и сооружений жилищно-гражданского и производственного назначения акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об обеспечении безопасной эксплуатации существующих зданий и сооружений на территории Акмолинской области" от 13 августа 2002 года N а-8/99, зарегистрированное в управлении юстиции от 28 августа 2002 года N 1282, следующие изменения и дополнения:
1) пункт 2 дополнить подпунктом 4 следующего содержания:
"4) "Правила технического надзора состоянием зданий и сооружений", утвержденных приказом Комитета по делам строительства Республики Казахстан от 5 февраля 2004 года N довести до сведения балансодержателей (собственников);
2) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Управлению государственного архитектурно-строительного контроля Акмолинской области (Хамитову Т.Ж.) усилить контроль за качеством строительно-монтажных работ, выполняемых при строительстве, реконструкции, капитальном ремонте зданий  и сооружений, а также за качеством оформления исполнительной документации на строящихся объектах".
3) пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Отарова К.М.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Отарова К.М.
Аким области