Ақмола облысының кейбір елді мекендерінің атауларын қайта атау туралы
Ақмола облыстық мәслихатының мен Ақмола облысы әкімшілігінің 2005 жылғы 24 тамыздағы N 3С-14-5 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 1 қыркүйекте N 3155 тіркелді
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селосын» деген сөздер «ауылдық», «ауылы», «ауылын» деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.02.2015 № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 17.02.2015 № 5С-34-6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"» Заңының 11 бабына сәйкес, тұрғындардың ұсыныстары мен пікірлерін ескере отырып, Ақкөл, Щучье, Ерейментау аудандарының әкімдігі мен мәслихатының бірлескен шешімдері негізінде облыстық мәслихат пен облыс әкімдігі  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының келесі елді мекендерінің атаулары қайта аталсын:
1) Ақкөл ауданы бойынша:
Трудовое ауылы Еңбек ауылына;
Трудовое ауылдық округі Еңбек ауылдық округіне.
2) Щучье ауданы бойынша:
Абылайхан ауылдық округіндегі Дорофеевка ауылын Ақылбай ауылына;
Климовка ауылдық округіндегі Климовка ауылын Атамекен ауылына;
Климовка ауылдық округіндегі Черноярка ауылын Қаражар ауылына;
Боровое кентін Бурабай кентіне.
3) Ерейментау ауданы бойынша:
Благодатное ауылдық округін Олжабай батыр атындағы ауылдық округіне.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрайымы
Облыс әкімі

О переименовании некоторых населенных пунктов Акмолинской области
Совместное решение Акмолинского областного Маслихата и Акимата Акмолинской области от 24 августа 2005 года N 3С-14-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 01 сентября 2005 года N 3155
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнений и предложений жителей, согласно совместных решений акимата и маслихата Аккольского, Щучинского, Ерейментауского районов областной маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Переименовать следующие населенные пункты Акмолинской области:
1) по Аккольскому району:
село Трудовое в село Енбек;
Трудовой сельский округ в Енбекский сельский округ.
2) по Щучинскому району:
село Дорофеевка Абылайханского сельского округа в Акылбай ауылы;
село Климовка Климовского сельского округа в село Атамекен;
село Черноярка Климовского сельского округа в село Каражар;
поселок Боровое в поселок Бурабай.
3) по Ерейментаускому району:
Благодатненский сельский округ в сельский округ имени Олжабай батыра.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 17.02.2015 А-2/65 и решением Акмолинского областного маслихата от 17.02.2015 № 5С-34-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
Председатель сессии               Аким области
областного маслихата
Секретарь областного маслихата