Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс жиырма бірінші сессиясының 2005 жылғы 19 қазандағы N 173 шешімі. Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2005 жылғы 28 қазанда N 3-1-25 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 қазандағы № 85 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012.10.27 № 85 Шешімімен.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, сондай-ақ азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын, қоғамдық қауіпсіздікті, көліктің, инфрақұрылым объектілерінің қалыпты жұмыс істеуін, жасыл желектер мен шағын сәулет нысандарының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ :
1. Ақтөбе қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер және пикеттер өткізу жерлері болып келесі орындар белгіленсін:
"Авиақалашық" ауданындағы стадион;
облыстық халық шығармашылығы үйінің мәжіліс залы (Әйтеке би көшесі, 39);
облыстық "Алақай" қуыршақ театрының көрермендер залы (Бейбітшілік даңғылы, 17 "А").
Ескерту: 1 тармағына өзерістер енгізілді - Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс екінші сессиясының 2007 жылғы 30 қазандағы N 17 шешімімен.
2. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
Сессия төрайымы
Мәслихат хатшысы

О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение внеочередной двадцать первой сессии маслихата города Актобе Актюбинской области от 19 октября 2005 года N 173. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 28 октября 2005 года N 3-1-25. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 27 октября 2012 года № 85.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 27.10.2012 № 85.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в соответствии со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", а также в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, нормального функционирования транспорта, объектов инфраструктуры города, сохранности зеленых насаждений и малых архитектурных форм, маслихат города РЕШИЛ:
1. Определить для проведения мирных собраний, митингов и пикетов в городе Актобе следующие места:
стадион в районе "Авиагородка";
актовый зал областного ДОма народного творчества (Айтеке би 39);
зрительный зал областного театра кукол "Алакай" (пр. Мира, 17 "А").
Сноска: Пункт 1 с изменениями, внесенными решением внеочередной второй сессии маслихата города Актобе Актюбинской области от 30.10.2007 N 17.
2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации.
Председатель сессии
Секретарь маслихата