Қарғалы ауданы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелеріне ақының базалық ставкісіне түзету коэффициентін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2005 жылғы 12 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2005 жылғы 15 ақпанда № 3060 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 288 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 288 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің атауына өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2009.07.22 № 155 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы № 442 II-ҚРЗ "Жер кодексінің" 8 бабының 2 тармағына, 11 бабының 1 тармағына, сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауданның жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
2. Қарғалы ауданының елді мекендері аумақтары шекаралары және жер учаскелеріне ақының базалық ставкісіне түзету коэффициенті қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
3. Аудандық мәслихаттың 2001 жылғы 26 желтоқсандағы "Жер салықтарының ставкілері туралы" № 5 шешімінің 2005 жылғы 1 қаңтардан күші жойылды деп саналсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: Ж. Құлманов

Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога по Каргалинскому району
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 12 января 2005 года № 1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Актюбинской области 15 февраля 2005 года за № 3060. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 07 декабря 2018 года № 288
Сноска. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 07.12.2018 № 288 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. В наименование решения внесены изменения Решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 22 июля 2009 года № 155
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 "Земельного кодекса" Республики Казахстан № 442-II-ЗКР от 20.06.2003 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель района.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки и границы зон Каргалинского района и сельских населенных пунктах района согласно приложениям.
3. Признать утратившим силу с 1 января 2005 года:
1) Решение № 5 районного маслихата от 26 декабря 2001 года "О ставках земельного налога".
Председатель сессии
районного маслихата: Ж. Кульманов