Алматы облыстық Мәслихатының 2001 жылдың 20 қарашасындағы N 16-106 "Облыс бюджетіне жеке төлемдер бойынша ставканы бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 19 тамыздағы N 19-141 шешімі. Алматы облыстық Әділет басқармасында 2005 жылғы 26 тамызда N 1942 тіркелген. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы N 35-211 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 20.08.2014 N 35-211 шешімімен.
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 7-бабының 1-тармағына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2001 жылдың 25 желтоқсанда мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер тіркеу тізілімінде 528 нөмірмен тіркелген 2001 жылдың 20 қарашасындағы "Облыс бюджетіне жеке төлемдер бойынша ставканы бекіту туралы" N 16-106 нөмірлі шешіміне енгізілген өзгерістермен 2004 жылғы 17 қаңтарындағы "Жетісу", "Огни Алатау" газеттерінің 20 нөмірінде жарияланған 2004 жылдың 28 қаңтарда мемлекеттік құқықтық актілер тіркеу тізілімінде 1467 нөмірмен тіркелген Алматы облыстық мәслихатының 2003 жылдың 25 желтоқсанындағы "Орманды пайдалану үшін төлем ақы мөлшерін белгілеу туралы" N 3-19 нөмірлі шешіміне төмендегі өзгерістер енгізілсін:
N 2 қосымшадағы "Ескерту" алынып тасталсын.
N 3 қосымшадағы "Ескерту" сөзінен кейінгі 1, 2, 3-тармақтар алынып тасталсын.
2. Осы шешім ресми түрде бірінші рет жарияланған күннен кейінгі 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Т. Ысқақов
Облыстық мәслихатының
хатшысы                                    А. Сыдық

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата N 16-106 от 20 ноября 2001 года "Об установлении ставок по отдельным платежам в бюджет"
Решение Алматинского областного маслихата от 19 августа 2005 года N 19-141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 августа 2005 года за N 1942. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 20 августа 2014 года № 35-211
Сноска. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 20.08.2014 N 35-211.
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 20 ноября 2001 года N 16-106 "Об установлении ставок по отдельным платежам в бюджет" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 декабря 2001 года за N 528, с внесенными изменениями решением Алматинского областного маслихата от 25 декабря 2003 года N 3-19 "Об установлении ставок платежей за лесные пользования" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 января 2004 года N 1467, опубликованного в газетах "Огни Алатау", "Жетысу" N 20 от 17 января 2004 года следующие изменения:
в приложении N 2 "Примечание" исключить;
в приложении N 3 после слова "Примечание" пункты 1, 2, 3 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата                       Т. Искаков
Секретарь областного
Маслихата                                  А. Сыдык