Қарағанды облысы су ресурстарының жер үсті көздерін пайдалану үшін төлемақы ставкалары туралы
Қарағанды облыстық Мәслихатының XVII сессиясының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы N 231 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 9 желтоқсанда N 1806 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы N 458 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 11.12.2015 N 458 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников Карагандинской области
Решение XVII сессии Карагандинского областного маслихата от 2 декабря 2005 года N 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 декабря 2005 года за N 1806. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года N 458
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 11.12.2015 N 458 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 454 бабы 1 тармағына, Қазақстан Республикасының Су кодексінің 38 бабы 5 тармақшасына сәйкес облыстық Мәслихат ШЕШIМ ЕТТI :
1. Қоса тіркеліп отырған Қарағанды облысы су ресурстарының жер үсті көздерін пайдалану үшін төлемақы ставкалары бекітілсін.

В соответствии с подпунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 454 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 5 статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан, областной Маслихат РЕШИЛ :
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников Карагандинской области.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық Мәслихаттың өнеркәсіп, құрылыс, көлік, коммуналдық шаруашылық, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Усатов Н.Е.) және облыс әкімінің орынбасарына (Ж.С. Таласпеков) жүктелсін.
Сессия төрағасы,
облыстық Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
Қарағанды облыстық Мәслихаттың
2005 жылғы 02 желтоқсандағы
XVII сессиясының N 231
шешімімен бекітілді
Қарағанды облысы су ресурстарының жер үсті көздерін пайдалану үшін төлемақы ставкалары
N р/с
Бассейн, өзен, көлдер атауы
Арнайы су пайдалану түрі
Тұрғын үй- пайдалану, коммуналдық қызметі, жылу-энергетика (қайтарымды су пайдалану), тиын/куб.м
Өнеркәсіп, жылу энергетика қоса (қайтарымсыз су пайдалану), құрылыс, көлік (су көлігінен басқа), тиын/куб.м
Ауыл шаруашылығы, тиын/куб.м
1
2
3
4
5
1.
Балқаш көлі бассейні

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного Маслихата по промышленности, строительству, транспорту, коммунальному хозяйству, аграрным вопросам, экологии (Усатов Н.Е.) и заместителя акима области (Таласпеков Ж.С.).
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря областного Маслихата
Утверждены
решением XVII сессии
областного Маслихата
от 02 декабря 2005 года N 231
Ставки
платы за пользование водными ресурсами поверхностных
источников Карагандинской области
N пп
Наименование бассейнов рек, озер
Вид специального водопользования
Жилищно - эксплуатационные и коммунальные услуги, теплоэнергетика (возвратное водопотребление,) тиын/куб.м
Промышленность, включая теплоэнергетику (безвозвратное водопотребление), строительство, транспорт (кроме водного), тиын/куб.м
Сельское хозяйство, тиын/куб.м
1
2
3
4
5
1.
Бассейн озера Балхаш