Бастауыш және орта кәсiптiк бiлiм беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2005-2006 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекiту туралы
Маңғыстау облысы әкімиятының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 171 қаулысы. Маңғыстау облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 9 маусымда N 1911 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 01-30-1018 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.11  № 01-30-1018 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы  жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы", " Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына, "Қазақстан Республикасында орта кәсiптiк бiлiм берудi одан әрi дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 15 мамырдағы N 721  қаулысына және облыс әкiмиятының "Маңғыстау облысы әкімиятының "Бағдарламалар әкімшісі - Маңғыстау облысының білім Департаментінің бюджеттік бағдарламаларының паспорттарын бекіту туралы" 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 267 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2005 жылғы 21 ақпандағы N 54 қаулысына сәйкес, облыс әкiмияты  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бастауыш және орта кәсiптiк бiлiм беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2005-2006 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Маңғыстау облысының қаржы департаменті (М.Б. Әлібекова) кадрлар даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi - облыстық бiлiм департаментін қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Облыстық бiлiм департаменті (Қ.Жұмашев) мемлекеттiк сатып алу туралы қолданыстағы заңнамаға сәйкес бастауыш және орта кәсiптiк бiлiм беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2005-2006 оқу жылына арналған мемлекеттiк тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Г.С. Сейтмағанбетоваға жүктелсiн.
Облыс әкімi
Маңғыстау облысы әкiмиятының
2005 жылғы 26 мамырдағы N 171
қаулысына қосымша <*>
Ескерту: өзгеріс енгізілді - Маңғыстау облысы әкімиятының
2006 жылғы 15 наурыздағы N 75  қаулысымен .
2005-2006 оқу жылына Маңғыстау облысының бастауыш және орта
кәсiптiк бiлiм беретiн оқу орындарында мамандар даярлауға
мемлекеттiк тапсырыс
Оқу орындарының аты,
мамандығы
Оқушылар
саны
Базалық
бiлiмi
Оқыту
тiлi
Оқу
мерзiмi

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2005-2006 учебный год
Постановление Акимата Мангистауской области от 26 мая 2005 года N 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 9 июня 2005 года за N 1911. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
В соответствии с Законами Республики Казахстан " О местном государственном управлении в Республике Казахстан", " Об образовании ", постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2000 года  N 721  "О мерах по дальнейшему развитию начального и среднего профессионального образования в Республике Казахстан", и постановлением акимата области N 54 от 21 февраля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 21 декабря 2004 года N 267 "Об утверждении паспортов бюджетных программ администратора программ Департамента образования Мангистауской области на 2005 год", акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2005-2006 учебный год согласно приложению.
2. Департаменту финансов Мангистауской области (Альбекова М.Б.) обеспечить финансирование областного управления образования- администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку кадров.
3. Департаменту образования Мангистауской области (Жумашев К.Б..) обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2005-2006 учебный год в соответствии с действующим законодательством о государственных закупках.
4. Контроль за исполнение данного постановления возложить на заместителя акима области Сейтмаганбетову Г. С.
Аким области
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 26 мая 2005 г. N 171 <*>
Сноска: внесены изменения  Постановлением Акимата Мангистауской области от 15 марта 2006 года N 75.
Государственный заказ на подготовку специалистов в учебных
заведениях начального и среднего профессионального образования
Мангистауской области на 2005-2006 учебный год
N
Код и название профессий и специальностей
Кол-во учащихся
Базовое образование
Язык обучения
Срок обучения

1. Жаңаөзен қаласы N 3 кәсіптік мектебі
2010001
Мұнай және газ скважиналарының операторы
25
9 сынып
қазақша
2 ж.10а.
3924001
Мұнайды қайта өңдеу операторы
25
9 сынып
қазақша
2 ж.10а.
2001001
Мұнай мен газды барлау және пайдалану скважиналарын бұрғылау бұрғылаушысы
25
9 сынып
қазақша
2 ж.10а.
2504001
Бақылау - өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
қазақша
2 ж.10а.
2916001
Электрмен және газбен дәнекерлеуші
25
9 сынып
қазақша
2 ж.10а.
3008011
Электр жабдықтарын жөндеу слесар - электригі
25
9 сынып
қазақша
2 ж.10а.
4305001
Әрлеу құрылыс жұмыстары шебері
25
9 сынып
қазақша
2 ж.10а.
Барлығы
175
2. Шетпе поселкесі  N 5 кәсіптік мектебі
4401031
Ауыл шаруашылығы өндiрiсiнiң тракторист-машинисi
25
9 сынып
қазақша
2 ж.10а.
2916021
Газоэлектрмен пiсiрушi
25
9 сынып
қазақша
2 ж.10а.
2504001
Бақылау - өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
қазақша
2 ж.10а.
2010011
Мұнай және газ өндiру операторы
25
11 сынып
қазақша
10 а.
Барлығы
100
3. Ақтау қаласы N 1 лицейі
0821001
Тамақтандыру кәсiпорындарының мамандары
25
9 сынып
Қазақша
2ж.10а.
0807001
Электр жабдықтарын жөндеу электрик - слесары
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2504001
Бақылау - өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
25
9 сынып
11 сынып
орысша
орысша
2ж.10а.
10 а.
3807001
Желілік имараттар электр байланыс пен өткiзгiштi тарату электромонтері
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2ж.10а.
2 ж.10а.
412001
Әмбебап-пішуші
25
9 сынып
орысша
2ж.10а.
Барлығы
175
4. Бейнеу кәсiпті к техникалық мектебi
2504001
Бақылау - өлшеу аспаптары және автоматика слесары
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
3001001
Автомеханик
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
4234002
Тамақтандыру мекемелері тағамдарын өндіру технологиясы және оны ұйымдастыру
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2001001
Мұнай мен газды барлау және пайдалану скважиналарын бұрғылаушысы
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
3924001
Мұнайды қайта өңдеу операторы
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
2806011
Жолдар мен жасанды құрылымдарды ағымды жөндеу және қадайғалану бригадиры
25
9 сынып
қазақша
2ж.10а.
Барлығы
150
N 018 кәсiптік
мектебi
210
қазақша
орысша
20а.
Бастауыш кәсi птiк б i лiм
берет i н оқу орындары бойынша
810
5. Маңғыстау энергетикалық колледжi
2201002
Жылу электр станциялары энергетикалық қондырғылары
25
9 сынып
орысша
3 ж.6а.
2509002
Машина жасау өнеркәсiбi жабдықтарына техникалық күту және жөндеу
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 6а.
3914002
Органикалық емес заттардың химиялық технологиясы
25
9 сынып
орысша
3 ж. 6а
3604002
Электр энергетика жүйелерiн автоматты басқару
25
9 сынып
Қазақша
3 ж.6 а.
2103002
Электр станциялары мен кiшiгiрiм станцияларының электр жабдықтары
25
9 сынып
орысша
3 ж.6 а.
Барлығы  150

1. Профессиональная школа N 3 г. Жанаозен
2010001 Оператор нефтяных и газовых скважин
25
9 классов
казахский
2 г. 10 м.
3924001 Оператор нефтепереработки
25
9 классов
казахский
2 г. 10 м.
2001001 Бурильщик эксплуатационного и разведочного бурения  скважин на нефть и газ
25
9 классов
казахский
2 г.10 м
2504001 Слесарь по  контрольно - измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казахский
2 г.10 м.
2916001 Газоэлектросварщик
25
9 классов
казахский
2 г.10 м.
3008011 Слесарь - электрик по ремонту электро-
оборудования
25
9 классов
казахский
2 г. 10 м.
4305001 Мастер- строитель широкого профиля
25
9 класс
казахский
2 г. 10 м
Итого:
175
2. Профессиональная школа N 5 п. Шетпе
4401031 Тракторист - машинист сельскохозяйственного производства
25
9 классов
казахский
2г.10м
2916021 Газоэлектросварщик
25
9 классов
казахский
2г.10 м
2010011   Оператор по добыче нефти и газа
25
11 классов
казахский
10 м.
2504001 Слесарь по  контрольно - измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казахский
2 г.10 м.
Итого:
100
3. Профессиональный лицей N 1 г. Актау
0821001   Специалист предприятий питания (повар - кондитер)
25
9 классов
казахский
2 г. 10 м.
0807001 Слесарь-электрик по ремонту элект-
рооборудования
25
9 классов
казахский
2 г. 10 м
2504001 Слесарь по контрольно -измерительным приборам и автоматике
25
25
9 классов
11 классов
Русский
русский
2 г. 10 м
10 м
3807001 Электромонтер линейных сооружений, электросвязи и проводного вещания
25
25
9 классов
9 классов
русский
казахский
2 г.10 м
2 г.10 м
41200 1  Портной - универсал
25
9 классов
русский
2 г. 10 м
Итого:
175
4 . Бейнеуская профессиональная техническая школа
2504001 Слесарь по контрольно -измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казахский
2 г. 10 м.
3001001 Автомеханик
25
9 классов
казахский
2 г. 10 м.
4234002 Технология и организация производства продукции предприятий питания
25
9 классов
казахский
2 г. 10 м.
2001001 Бурильщик эксплуатационного и разведочного бурения скважин на нефть и газ
25
9 классов
казахский
2 г. 10 м.
2806011 Бригадир (освобожденный) по текущему содержанию и ремонту пути и искусственных сооружений
25
9 классов
казахский
2 г. 10 м.
3924001 Оператор нефтепереработки
25
9 классов
казахский
2 г. 10 м.
Итого:
150
4.
Профессиональная школа N 018 при ГМ 172
210
русский
казахский
10 мес.
По учебным заведениям начального профессионального образования
810
5.  Мангистауский энергетический колледж
2201002 Теплоэнергетические установки тепловых электрических станций
25
25
9 классов
11 классов
русский
казахский
3 г.6м
2 г. 6 м.
2509002 Техническое обслуживание и ремонт  оборудования предприятий машиностроения
25
9 классов
казахский
3г.6м
3914002 Химическая технология неорганических веществ
25
9 классов
русский
3 г.6м.
3604002 Автоматическое управление электрическими системами
25
9 классов
казахский
3 г.6м
2103002 Электрооборудование электрических  станций и подстанций
25
9 классов
русский
3 г.6м
Итого:
150

6. Маңғыстау  политехникалық колледжi
3914002
Органикалық емес заттардың химиялық технологиясы
25
9 сынып
қазақша
3 ж.10 а.
2004002
Мұнай және газ скважиналарын бұрғылау
25
9 сынып
орысша
3 ж.10 а
2006002
Мұнай газ құбырларын және мұнай газ қоймаларын салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 ж.10 а.
2007002
Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау
25
9 сынып
қазақша
3 ж.10 а.
2919002
Пiсiру өндірiсiнiң технологиясы
25
9 сынып
орысша
3 ж.10 а.
3704002
Ақпараттық өңдеу мен басқарудың (әр сала бойынша) автоматтандырылған жүйелерi
25
11 сынып
қазақша
2 ж.10 а.
4303002
Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 6а.
2002002
Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 ж.10 а.
3002002
Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 6 а.
Барлығы
225
7 .  Маңғыстау политехникалық колледжiнiң   филиалы
2919002
Пісіру өндiрiсi
25
9 сынып
қазақша
3 ж.10 а.
4303002
Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 ж.10 а.
2002002
Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
25
9 сынып
қазақша
3 ж.10 а.
Барлығы
75
8. Маңғыстау өнер колледжi
0602002
Аспаптық орындаушылық өнер
30
5
9 сынып
11 сынып
Қазақша
орысша
3 ж. 10а.
2 ж. 10а.
0606002
Ән салу
4
1
9 сынып
11 сынып
Қазақша
орысша
3 ж. 10а.
2 ж. 10а.
0607002
Хорда дирижерлiк ету
3
2
9 сынып
11 сынып
Қазақша
орысша
3 ж. 10а.
2 ж. 10а.
0615002
Кескiндеме (живопись)
10
5
9 сынып
11 сынып
Қазақша
орысша
3 ж. 10а.
2 ж. 10а.
Барлығы
65
9. Жаңаөз е н мұнай және газ колледжi
2002002
Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
25
11 сынып
қазақша
2 ж.10 а.
2004002
Мұнай және газ скважиналарын бұрғылау
25
11сынып
қазақша
2 ж.10 а.
1814002
Мұнай және газ кен орындарының геологиясы және барлау
50
9 сынып
қазақша
3 ж.10 а.
2510002
Өндіріс жабдықтарына техникалық күту және жөндеу
25
9 сынып
қазақша
3 ж.10 а.
2007002
Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау
25
9 сынып
қазақша
3 ж.10 а.
2017002
Бұрғылау жұмыстары технологиясы
25
9 сынып
қазақша
3 ж.10 а.
Барлығы
175
10. Маңғыстау облыстық медицина колледжi
0401002
Емдеу жұмысы
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 10а.
0402002
Акушерлiк жұмыс
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 10а.
0407002
Медбике iсi
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 10а.
0408002
Лабораториялық диагностика
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 10а.
Барлығы
100
11. Маңғыстау гуманитарлық колледжi
0310002
Дене тәрбиесi
25
9 сынып
қазақша
3 ж.10 а.
0318002
Технология
25
9 сынып
орысша
3 ж.10 а.
06160012
Шетел тiлi (ағылшын)
25
25
9 сынып
9 сынып
Қазақша
орысша
3 ж.10 а.
3 ж.10 а.
0322002
Саздық білім беру
25
11 сынып
қазақша
3 ж.10 а.
Барлығы

6. Мангистауский политехнический колледж
3914002 Химическая технология неорганических веществ
25
9 классов
казахский
3 г.10 м
2004002 Бурение нефтяных и газовых скважин
25
9 классов
русский
3 г.10 м
2006002 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ
25
9 классов
казахский
3 г.10 м
2007002 Транспортировка и хранение нефти и газа
25
9 классов
казахский
3 г.10 м
2919002 Технология сварочного производства
25
9 классов
русский
3 г.6 м.
3704002 Автоматизированные системы обработки информации и управления
25
11 классов
казахский
2 г. 10 м.
4303002 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
2002002 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений
25
9 классов
казахский
3 г.10 м.
30020002 "Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта"
25
9 классов
казахский
3 г.  6 м.
Итого:
225
7. Филиал Мангистауского политехнического колледжа в
п. Баутино
2919002 Сварочное производство
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
4303002 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
2002002 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений
25
9 классов
казахский
3 г.6м.
Итого:
75
8.   Мангистауский колледж искусств
0604002 Инструментальное исполнительство
30
10
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г.10 м
3 г.10м
0606002 Пение
4
1
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г.10 м
3 г.10м
0607002 Хоровое дирижирование
3
2
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г.10 м
3 г.10м
0615002  Живопись
10
5
9 классов
11 классов
казахский
русский
3 г.10 м
3 г.10м
Итого:
65
9. Жанаозенский колледж нефти и газа
2002002 Эксплуатация  нефтяных и газовых месторождений
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
2004002 Бурение нефтяных и газовых скважин
25
11 классов
казахский
2 г. 10 м
3925002 Технология переработки нефти и газа
25
11 классов
казахский
2 г. 10м
2510002 Техническое обслуживание и ремонт промышленного оборудования
25
9 классов
казахский
3 г. 10 м
1814002 Геология и разведка нефтяных и газовых месторождений
50
9 классов
казахский
3 г.10 м
2017002 Технология буровых работ
25
9классов
казахский
3 г. 10 м
Итого:
150
10. Мангистауский областной медицинский колледж
0401002 Лечебное дело
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
0402002 Акушерское дело
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
0407002 Сестринское дело
25
11 классов
казахский
2 г.10 м
0408002 Лабораторная диагностика
25
11 классов
русский
2 г.10 м
Итого:
100
11. Мангистауский гуманитарный колледж
0310002 Физическая культура
25
9 классов
казахский
3 г.10 м
06160012 Иностранный язык
25
25
9 классов
9 классов
русский
казахский
3 г.10 м
3 г.10 м
0318002 Технология
25
9 классов
русский
3 г.10 м
0322002 Музыкальное образование
25
9 классов
русский
3 г. 10 м.
Итого: