"Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығарып тастау ережелері" мен Қостанай қаласын көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" мәслихатының 2003 жылғы 13 маусымдағы № 254 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қалалық мәслихатының (III шақырылған) 2005 жылғы 21 қазандағы № 182 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2005 жылғы 26 қазанда № 9-1-27 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2012 жылғы 23 ақпандағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2012.02.23 № 27 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығарып тастау ережелері" мен Қостанай қаласын көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" мәслихатының 2003 жылғы 13 маусымдағы № 254 шешіміне (мемлекеттік тіркеу нөмірі 2344, 2003 жылғы 31 шілдедегі № 86 "Қостанай" газеті, бұрын "Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығарып тастау ережелері" мен Қостанай қаласын көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" мәслихатының 2003 жылғы 13 маусымдағы № 254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы (тіркеу нөмірі 2344) мәслихаттың 2004 жылғы 17 ақпандағы № 33 шешімімен өзгерістер енгізілген, мемлекеттік тіркеу нөмірі 2784, "Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығарып тастау ережелері" мен Қостанай қаласын көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" мәслихатының 2003 жылғы 13 маусымдағы № 254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" мәслихаттың 2005 жылғы 24 маусымдағы № 155 шешімімен өзгерістер енгізілген, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-13) мына толықтыру енгізілсін:
2-тарау мына мазмұндағы 12-1 тармағымен толықтырылсын:
"12-1. Белгіленген орындардан тыс жарияланымдар, афишалар, үндеухаттар, хабарлама қағаздарды жапсыруға, сондай-ақ құрылыстан бос көшелердің көлікпен және жаяу жүру бөлігін және жалпы пайдаланатын басқа орындарын қоқыстың кез-келген түрлерімен, оның ішінде үндеухаттармен, үгіттік материалдармен ластауға жол берілмейді".
2. Осы шешім әділет басқармасында мемлекеттік тіркеу күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы,
№ 1 сайлау округы бойынша депутатты
Қалалық мәслихат хатшысы

О внесении дополнения в решение маслихата от 13 июня 2003 года № 254 "Об утверждении Правил благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений в городе Костанае и персонального состава комиссии по вопросам благоустройства города Костаная"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области (третьего созыва) от 21 октября 2005 года № 182. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 26 октября 2005 года № 9-1-27. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 23 февраля 2012 года № 27
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 23.02.2012 № 27.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении" в Республике Казахстан Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 13 июня 2003 года № 254 "Об утверждении Правил благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений" в городе Костанае и персонального состава комиссии по вопросам благоустройства города Костаная (номер государственной регистрации 2344, газета "Костанай" от 31 июля 2003 года № 86, ранее были внесены изменения решением маслихата от 17 февраля 2004 года № 33 "О внесении изменений в решение Костанайского городского маслихата от 13 июня 2003 года № 254 "Об утверждении Правил благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений в городе Костанае" персонального состава комиссии по вопросам благоустройства города Костаная (регистрационный номер 2344)", номер государственной регистрации 2784, решением маслихата от 24 июня 2005 года № 155 "О внесении изменений в решение Костанайского городского маслихата от 13 июня 2003 года № 254 "Об утверждении Правил благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений в городе Костанае" персонального состава комиссии по вопросам благоустройства города Костаная", номер государственной регистрации 9-1-13) следующее дополнение:
Главу 2 дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Не допускается расклеивание объявлений,афиш, листовок, извещений вне установленных мест, а также засорять проезжую и пешеходную часть улиц, свободные от застройки территории и другие места общего пользования любыми видами мусора, в том числе листовками, агитационными материалами".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции.
Председатель сессии,
депутат по избирательному округу № 1
Секретарь городского маслихата