"Заңды тұлғалардың түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және сату" қызмет түрі бойынша Павлодар облысы әкімінің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетімен өзара іс-қимыл ережесін және Павлодар облысы әкімінің Павлодар облысы бойынша экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі департаментпен (қаржы полициясы) өзара іс-қимыл ережесін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімінің 2005 жылғы 1 наурыздағы № 3 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 28 наурызда № 2937 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімінің 2007 жылғы 3 мамырдағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімінің 2007 жылғы 3 мамырдағы N 6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 29-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 наурыздағы "Қайталама қара және түстi металдар рыногы туралы" N 383 қаулысы 2-1 тармағының 2) тармақшасына сәйкес ШЕШIМ қабылдаймын:
1. Қоса берiлiп отырған "заңды тұлғалардың түстi және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және сату" қызмет түрi бойынша Павлодар облысы әкiмiнiң Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетiмен өзара iс-қимыл ережесi және Павлодар облысы әкiмiнiң Павлодар облысы бойынша экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi департаментпен (қаржы полициясы) өзара iс-қимыл ережесi бекiтiлсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң бiрiншi орынбасары А.Ф. Вербнякқа жүктелсiн.
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов
КЕЛIСIЛДI:
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгi
Салық комитетiнiң төрағасы М. Ысқақов
2005 жылғы 5 наурыз
Павлодар облысы бойынша
экономикалық және сыбайлас
жемқорлық қылмысқа қарсы
күрес жөнiндегi департамент
(қаржы полициясы) бастығы Н. Түзелбаев
2005 жылғы 2 наурыз
Павлодар облысы әкiмiнiң
2005 жылғы 1 наурыздағы
"Заңды тұлғалардың түстi
және қара металдардың
сынықтары мен қалдықтарын
жинау (дайындау), сақтау,
қайта өңдеу және сату"
қызмет түрi бойынша
Павлодар облысы әкiмiнiң
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң Салық
комитетiмен өзара iс-қимыл
ережесiн және Павлодар облысы
әкiмiнiң Павлодар облысы
бойынша экономикалық
және сыбайлас жемқорлық
қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi
департаментпен (қаржы
полициясы) өзара iс-қимыл
ережесiн бекiту туралы"
№ 3 шешiмiмен
бекiтiлген
"Заңды тұлғалардың түстi және қара металдардың сынықтары
мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және
сату" қызмет түрi бойынша Павлодар облысы әкiмiнiң
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Салық комитетiмен өзара iс-қимыл ережесi

Об утверждении Правил взаимодействия акима Павлодарской области с Налоговым комитетом Министерства финансов Республики Казахстан и Правил взаимодействия акима Павлодарской области с департаментом по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Павлодарской области по виду деятельности "сбор (заготовка), хранение, переработка и реализация юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов".
Решение Акима Павлодарской области от 1 марта 2005 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 марта 2005 года за № 2937. Утратило силу - решением акима Павлодарской области от 3 мая 2007 года № 6.
Сноска. Утратило силу - решением акима Павлодарской области от 3 мая 2007 года N 6.
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 2-1 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2000 года № 383 "О рынке вторичных черных и цветных металлов" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить прилагаемые Правила взаимодействия акима Павлодарской области с Налоговым комитетом Министерства финансов Республики Казахстан и Правила взаимодействия акима Павлодарской области с департаментом по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Павлодарской области по виду деятельности "сбор (заготовка), хранение, переработка и реализация юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на первого заместителя акима области Вербняк А.Ф.
Аким области К. Нурпеисов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан М. Искаков
5 марта 2005 года
Начальник департамента по борьбе
с экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
по Павлодарской области Н. Тузельбаев
2 марта 2005 года
Утверждены
решением акима Павлодарской области от 1 марта 2005 года N 3
"Об утверждении Правил
взаимодействия акима
Павлодарской области
с Налоговым комитетом
Министерства финансов
Республики Казахстан и Правил
взаимодействия акима
Павлодарской области
с департаментом по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая
полиция) по Павлодарской
области по виду деятельности
"сбор (заготовка), хранение,
переработка и реализация
юридическими лицами лома
и отходов цветных и черных
металлов"
Правила
взаимодействия акима Павлодарской области
с Налоговым комитетом Министерства финансов Республики
Казахстан по виду деятельности "сбор (заготовка), хранение,
переработка и реализация юридическими лицами лома и отходов
цветных и черных металлов"

1. Осы Ереже Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi "Лицензиялау туралы" Заңына , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 наурыздағы " Қайталама қара және түстi металдар рыногы туралы" N 383, 2004 жылғы 29 қазандағы " Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң кейбiр мәселелерi" N 1127 қаулыларына сәйкес әзiрленген.
2. Павлодар облысы әкiмiнiң 2004 жылғы 28 маусымдағы "Заңды тұлғалардың түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және iске асыру қызметiн лицензиялау жөнiндегi уәкiлеттi орган туралы" N 16 шешiмiне сәйкес лицензиар (бұдан әрi- Лицензиар) функциясын жүзеге асыруға уәкiлеттi Павлодар облысының кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетiне "заңды тұлғалардың түстi және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және сату" қызмет түрi жөнiндегi мемлекеттiк лицензиялар тiзбесiн Павлодар облысы бойынша қызметтiң аймақтық саласымен бiрге осы Ереженiң 1-қосымшасына сәйкес нысанда ай сайын, есеп берiлетiн айдан кейiнгi айдың 10 дейiн тапсырады.
3. Лицензия тоқтатылған, қайтарып алынған, iс-әрекетi тоқтатылған, күшi жоқ деп танылған жағдайда Лицензиар бұл туралы осындай фактiлер туындаған күннен бастап 10 күн iшiнде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетiн хабардар етедi.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi қайталама қара және түстi металдар рыногындағы қызметтi жүзеге асыратын салық төлеушiлер мониторингiн жүргiзудi қамтамасыз етедi және ай сайын, есеп берiлетiн айдан кейiнгi айдың 30-нан кешiктiрмей Лицензиарға осы Ереженiң 2-қосымшасына сәйкес нысанда түсетiн салықтар мен төлемдер бойынша аталған мониторинг негiзiнде ақпарат жiбередi.
"Заңды тұлғалардың түстi
және қара металдардың
сынықтары мен қалдықтарын
жинау (дайындау), сақтау, қайта
өңдеу және сату" қызмет түрi
бойынша Павлодар облысы
әкiмiнiң Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң Салық
комитетiмен өзара
iс-қимыл ережесiне
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы
13 наурыздағы "Қайталама қара және түстi металдар рыногы
туралы" N 383 қаулысына сәйкес берiлген "заңды тұлғалардың
түстi және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын
жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және сату"
қызмет түрi бойынша лицензиялардың тiзбесi
N р/с
Ұйымның атауы
Лицензияның N және берiлген күнi
Басшының Т.А.Ә.
СТТН
1
2
3
4
5
КҰЖЖ коды
Заңды мекен-жайы
Қызметтiң аумақтық саласы
Негiзгi өндiрiстiк базаның мекен-жайы
Филиалдар мен өкiлдiктердiң мекен-жайлары
Қабылдау пункттерiнiң мекенжайлары
Бланк нөмiрi
6
7
8
9
10
11
12
"Заңды тұлғалардың түстi
және қара металдардың
сынықтары мен қалдықтарын
жинау (дайындау), сақтау, қайта
өңдеу және сату" қызмет түрi
бойынша Павлодар облысы
әкiмiнiң Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң Салық
комитетiмен өзара
iс-қимыл ережесiне
2-қосымша
Қайталама қара және түстi металдар рыногындағы
қызметтi жүзеге асыратын салық төлеушiлерден түсетiн
салықтар мен төлемдер жөнiндегi ақпарат мың теңге
Өңiр
Өндiрiлген өнiмнiң (жұмыстың, қызметтiң) көлемi
Товарларды (жұмысты, қызметтi) сату бойынша айналым
Соның iшiнде
ҚҚС-тiң нөлдiк пайыздық мөлшерлемесi бойынша салық салынатын айналым
ҚҚС-тан босатылған айналым
1
2
3
4
5
Өткен жылдарда салық салынған айналымды түзету
Нөлдiк мөлшерлемемен салық салынатын айналым бойынша қайтарылуға жататын ҚҚС сомасы
ҚҚС-тiң нөлдiк мөлшерлемесi бойынша бюджеттен толтырылған
Салық салынатын кiрiс
Барлық салықтар мен төлемдер бойынша аударылған
6
7
8
9
10
жалғасы
Өңiр
Соның iшiнде салықтар мен төлемдер аударылды (кедендiк төлемдерсiз)
Корпоративтiк табыс салығы
ҚҚС
Акциздер
Жеке табыс салығы
Әлеуметтiк салық
1
11
12
13
14
15
Соның iшiнде салықтар мен төлемдер аударылды (кедендiк төлемдерсiз)
Аударылды
Өткен жылдың осы күнi түскен салықтар мен төлемдер сомасы
Ағымдағы жылдың есептi күнi түскен салықтар мен төлемдер сомасы
Бюджетке салықтық емес түсiмдер
Басқа да салықтар мен төлемдер
Айыппұлдар
Өсiмдер
16
17
18
19
20
21
жалғасы
Өңiр
Соның iшiнде салықтар мен төлемдер төлендi (кедендiк төлемдерсiз)
Корпоративтiк табыс салығы
ҚҚС
Акциздер
Жеке табыс салығы
1
22
23
24
25
Соның iшiнде салықтар мен төлемдер төлендi (кедендiк төлемдерсiз)
Төлендi
әлеуметтiк салық
Бюджетке салықтық емес түсiмдер
Басқа да салықтар мен төлемдер
Айыппұлдар
өсiмдер
26
27
28
29
30
Ағымдағы жыл басындағы берешек
Ағымдағы жылдың есептi
кезеңiнiң басындағы
берешек
КТС (кедендiк төлемдерсiз)
Салық бойынша
Айыппұлдар мен төлемдер бойынша
Салық бойынша
Айыппұлдар мен өсiмдер
31
32
33
34
35
Павлодар облысы әкiмiнiң
2005 жылғы 1 наурыздағы
"Заңды тұлғалардың түстi
және қара металдардың
сынықтары мен қалдықтарын
жинау (дайындау),
сақтау, қайта өңдеу және сату"
қызмет түрi бойынша
Павлодар облысы әкiмiнiң
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң
Салық комитетiмен
өзара iс-қимыл ережесiн
және Павлодар облысы әкiмiнiң
Павлодар облысы бойынша
экономикалық және сыбайлас
жемқорлық қылмысқа қарсы
күрес жөнiндегi департаментпен
(қаржы полициясы) өзара
iс-қимыл ережесiн бекiту
туралы" N 3 шешiмiмен
бекiтiлген
"Заңды тұлғалардың түстi және қара металдардың сынықтары
мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу
және сату" қызмет түрi бойынша Павлодар облысы әкiмiнiң
Павлодар облысы бойынша экономикалық және сыбайлас
жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi департаментпен
(қаржы полициясы) өзара iс-қимыл ережесi

1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2000 года N 383 "О рынке вторичных черных и цветных металлов", от 29 октября 2004 года N 1127 "Некоторые вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан".
2. Департамент предпринимательства и промышленности Павлодарской области, уполномоченный осуществлять функции лицензиара на основании решения акима Павлодарской области от 28 июня 2004 года N 16 "Об уполномоченном органе по лицензированию деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов", (далее - Лицензиар) ежемесячно, до 10 числа месяца, следующего за отчетным, представляет в Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан реестр государственных лицензий по виду деятельности "сбор (заготовка), хранение, переработка и реализация юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов" со сферой действия на территории Павлодарской области по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
3. В случае приостановления, отзыва, прекращения действия, признания недействительной лицензии Лицензиар в течение 10 дней со дня возникновения указанных фактов уведомляет об этом Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан обеспечивает ведение мониторинга налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на рынке вторичных цветных и черных металлов, и ежемесячно, не позднее 30 числа месяца, следующего за отчетным, направляет Лицензиару информацию на основе указанного мониторинга по поступлению налогов и платежей по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
Приложение 1
к Правилам взаимодействия
акима Павлодарской области
с Налоговым комитетом
Министерства финансов
Республики Казахстан по виду
деятельности "сбор (заготовка),
хранение, переработка и
реализация юридическими
лицами лома и отходов
цветных и черных металлов"
Реестр государственных лицензий
по виду деятельности "сбор (заготовка), хранение, переработка и
реализация юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов",
выданных в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан
от 13 марта 2000 года N 383 "О рынке вторичных черных и цветных металлов"
N, п/п
Наименование организации
№ лицензии и дата выдачи
Ф.И.О. руководителя
РНН
Код по ОКПО
Юридический адрес
1
2
3
4
5
6
7
Территориальная сфера деятельности
Адрес основной производственной базы
Адреса филиалов и представительств
Адреса приемных пунктов
Номер бланка
8
9
10
11
12
Приложение 2
к Правилам взаимодействия
акима Павлодарской области
с Налоговым комитетом
Министерства финансов
Республики Казахстан по виду
деятельности "сбор (заготовка),
хранение, переработка и
реализация юридическими
лицами лома и отходов
цветных и черных металлов"
Информация
по поступлению налогов и платежей от налогоплательщиков,
осуществляющих деятельность на рынке вторичных цветных и черных
металлов тыс. тенге
Регион
Объем произведенной продукции (работ, услуг)
Оборот по реализации товаров (работ, услуг)
В том числе
оборот, облагаемый по нулевой процентной ставке НДС
оборот, освобожденный от НДС
1
2
3
4
5
Корректировка облагаемого оборота за предыдущие годы
Суммы НДС, подлежащие возврату по оборотам, облагаемым по нулевой ставке
Возмещено из бюджета по нуле вой ставке НДС
Налогооблагаемый доход
Начислено всего налогов и платежей
6
7
8
9
10
продолжение
Регион
В том числе начислено налогов и платежей (без таможенных платежей)
Корпоративный подоходный налог
НДС
Акцизы
Индивидуальный подоходный налог
Социальный налог
Неналоговые поступления в бюджет
Прочие налоги и платежи
1
11
12
13
14
15
16
17
Начислено
Сумма налогов и платежей, поступивших на аналогичную дату прошлого года
Сумма налогов и платежей, поступивших на отчетную дату текущего года
Штрафы
Пени
18
19
20
21
продолжение
Регион
В том числе уплачено налогов и платежей (без таможенных платежей)
Корпоративный подоходный налог
НДС
Акцизы
Индивидуальный подоходный налог
Социальный налог
1
22
23
24
25
26
В том числе уплачено налогов и платежей (без таможенных платежей)
Уплачено
Неналоговые поступления в бюджет
Прочие налоги и платежи
Штрафы
Пени
27
28
29
30
Задолженность на начало текущего года
Задолженность на начало отчетного пери о да текущего года
КНН (без таможенных платежей и налогов)
по налогам
по штрафам и пени
по налогам
по штрафам и пени
31
32
33
34
35
Утверждены
решением акима
Павлодарской области
от 1 марта 2005 года N 3
"Об утверждении Правил
взаимодействия акима
Павлодарской области
с Налоговым комитетом
Министерства финансов
Республики Казахстан и Правил
взаимодействия акима
Павлодарской области
с департаментом по
борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
по Павлодарской области по виду
деятельности "сбор (заготовка),
хранение, переработка и
реализация юридическими
лицами лома и отходов цветных
и черных металлов"
Правила
взаимодействия акима Павлодарской области
с Налоговым комитетом Министерства финансов Республики
Казахстан по виду деятельности "сбор (заготовка), хранение,
переработка и реализация юридическими лицами лома и отходов
цветных и черных металлов"

1. Осы Ереже Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуiрдегi " Лицензиялау туралы ", 2002 жылғы 4 шiлдедегi " Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы органдары туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 наурыздағы "Қайталама қара және түстi металдар рыногы туралы" N 383 қаулысына сәйкес әзiрленген.
2. Павлодар облысы әкiмiнiң 2004 жылғы 28 маусымдағы "Заңды тұлғалардың түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және iске асыру қызметiн лицензиялау жөнiндегi уәкiлеттi орган туралы" N 16 шешiмiне сәйкес лицензиар (бұдан әрi -Лицензиар) функциясын жүзеге асыруға уәкiлеттi Павлодар облысының кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментi Павлодар облысы бойынша экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi департаментке (қаржы полициясы) "заңды тұлғалардың түстi және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және сату" қызмет түрi жөнiндегi мемлекеттiк лицензиялар тiзбесiн Павлодар облысы бойынша қызметтiң аймақтық саласымен бiрге осы Ереженiң қосымшасына сәйкес нысанда ай сайын, есеп берiлетiн айдан кейiнгi айдың 10 дейiн тапсырады.
3. Лицензия тоқтатылған, қайтарып алынған, iс-әрекетi тоқтатылған, күшi жоқ деп танылған жағдайда Лицензиар бұл туралы осындай фактiлер туындаған күннен бастап 10 күн iшiнде Павлодар облысы бойынша экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi департаменттi (қаржы полициясы) хабардар етедi.
4. Павлодар облысы бойынша экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi департамент (қаржы полициясы) заңды тұлғалар-лицензиаттарды тексеру кезiнде анықталған Қазақстан Республикасының лицензиялық, салықтық, әкiмшiлiк заңнамаларының бұзылу фактiлерiмен Лицензиарды хабардар етедi.
"Заңды тұлғалардың түстi
және қара металдардың
сынықтары мен қалдықтарын
жинау (дайындау), сақтау, қайта
өңдеу және сату" қызмет түрi
бойынша Павлодар облысы
әкiмiнiң Павлодар облысы
әкiмiнiң Павлодар облысы
бойынша экономикалық және
сыбайлас жемқорлық қылмысқа
қарсы күрес жөнiндегi
департаментпен (қаржы
полициясы) өзара
iс-қимыл ережесiне
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 наурыздағы
"Қайталама қара және түстi металдар рыногы туралы" N 383
қаулысына сәйкес берiлген "заңды тұлғалардың түстi және
қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау
(дайындау), сақтау, қайта өңдеу және сату" қызмет
түрi бойынша лицензиялардың тiзбесi
N р/с
Ұйымның атауы
Лицензияның N және берiлген күнi
Басшының Т.А.Ә.
СТТН
КҰЖЖ коды
1
2
3
4
5
6
Заңды мекенжайы
Қызметтiң аумақтық саласы
Негiзгi өндiрiстiк базаның мекенжайы
Филиалдар мен өкiлдiктердiң мекенжайлары
Қабылдау пункттерiнiң мекенжайлары
Бланк нөмiрi
7
8
9
10
11
12

1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Закономи Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании" , от 4 июля 2002 года "Об органах финансовой полиции Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2000 года N 383 "О рынке вторичных черных и цветных металлов".
2. Департамент предпринимательства и промышленности Павлодарской области, уполномоченный осуществлять функции лицензиара на основании решения акима Павлодарской области от 28 июня 2004 года N 16 "Об уполномоченном органе по лицензированию деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов", (далее - Лицензиар) ежемесячно, до 10 числа месяца, следующего за отчетным, представляет в Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан реестр государственных лицензий по виду деятельности "сбор (заготовка), хранение, переработка и реализация юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов" со сферой действия на территории Павлодарской области по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
3. В случае приостановления, отзыва, прекращения действия, признания недействительной лицензии Лицензиар в течение 10 дней со дня возникновения указанных фактов уведомляет об этом Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Департамент по борьбе с экономической коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Павлодарской области информирует Лицензиара о выявленных при проведении проверок юридических лиц-лицензиатов фактах нарушения лицензионного, налогового, административного законодательства Республики Казахстан.
Приложение
к Правилам взаимодействия
акима Павлодарской области
c департаментом по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая
полиция) по Павлодарской
области по виду деятельности
"сбор (заготовка), хранение,
переработка и реализация
юридическими лицами лома и
отходов цветных и черных
металлов"
Реестр государственных лицензий
по виду деятельности "сбор (заготовка), хранение, переработка и реализация
юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов",
выданных в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан
от 13 марта 2000 года N 383 "О рынке вторичных черных и цветных металлов"
N п/п
Наименование организации
N лицензии и дата выдачи
Ф.И.О. руководителя
РНН
Код по ОКПО
Юридический адрес
1
2
3
4
5
6
7
Территориальная сфера деятельности
Адрес основной производственной базы
Адреса филиалов и представительств
Адреса приемных пунктов
Номер бланка
8
9
10
11
12