Облыс әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етiлген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы бiлiм беретiн мектеп түлектерiне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшiн әлеуметтiк көмек тағайындау туралы" N 169/5 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2005 жылғы 1 тамыздағы N 249/6 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 17 тамызда N 3042 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 236/18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009.12.25 N 236/18 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының  27-бабы 1-тармағы 17-тармақшасына сәйкес, жоғары оқу орындарында оқып жүрген аз қамтамасыз етiлген отбасынан шыққан, жетiм-студенттерге әлеуметтiк қолдау көрсету мақсатында облыс әкiмдiлiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Облыс әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етiлген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы бiлiм беретiн мектеп түлектерiне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшiн әлеуметтiк көмек тағайындау туралы" N 169/5  қаулысына  (облыс әдiлет басқармасында 2004 жылғы 18 маусымда N 2621 болып тiркелген, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2004 жылғы 6 шiлдедегi N 78, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2004 жылғы 8 шiлдедегi N 80 сандарында жарияланған) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармағындағы "2004 жылғы 5 тамызға дейiн" деген сөздер "тиiстi жылдың 10 тамызына дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармағы алынып тасталсын;
4-тармағындағы:
1-абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жергiлiктi жерлерде еңбек нарығындағы қажеттiлiкке сәйкес облыстың жоғары оқу орындарында оқуға арналған әлеуметтiк көмектi алуға үмiткерлерге iрiктеу жүргiзу жөнiндегi комиссиялар (бұдан әрi - үмiткерлердi iрiктеу жөнiндегi комиссиялар) құрылсын";
2-абзацтағы "2004 жылғы 4 тамызға дейiн" деген сөздер "тиiстi жылдың 15 тамызына дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтағы "2004 жылғы 9 тамызға дейiн" деген сөздер "тиiстi жылдың 19 тамызына дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "2004 жылғы 15 тамызға дейiн" деген сөздер "тиiстi жылдың 23 тамызына дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
Облыс әкiмдiгiнiң қаулысымен бекiтiлген аз қамтамасыз етiлген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы бiлiм беретiн мектеп түлектерiне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшiн әлеуметтiк көмек тағайындау қағидалары мынадай мазмұндағы 9- тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях".
Постановление Акимата Павлодарской области от 1 августа 2005 года N 249/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 августа 2005 года за N 3042. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18.
В соответствии с подпунктом 17 пункта 1 статьи 27 Закона Республики  Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной поддержки студентам из малообеспеченных семей, студентам-сиротам, обучающимся в высших учебных заведениях, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях" (зарегистрировано управлением юстиции области 18 июня 2004 года за N 2621, опубликовано в газетах "Звезда Прииртышья"  от 6 июля 2004 года, N 78, "Сарыарка самалы" от 8 июля 2004 года, N 80) следующие изменения:
в пункте 2 слова "до 5 августа 2004 года" заменить словами "до 10 августа соответствующего года";
пункт 3 исключить;
в пункте 4:
абзац 1 изложить в следующей редакции:
"создать на местах комиссии по проведению отбора претендентов на получение социальной помощи для оплаты обучения в высших учебных заведениях области согласно потребности рынка труда (далее Комиссии по отбору претендентов)";
в абзаце 2 слова "до 4 августа 2004 года" заменить словами "до 15 августа соответствующего года";
в пункте 5 слова "до 9 августа 2004 года" заменить словами "до 19 августа соответствующего года";
в пункте 6 слова "до 15 августа 2004 года" заменить словами "до 23 августа соответствующего года".
Правила назначения социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области, утвержденные вышеназванным постановлением акимата области, дополнить пунктом 9 следующего содержания:

"9. Әлеуметтiк көмек алушыны жоғары оқу орнынан шығарып жiберген жағдайда төленген әлеуметтiк көмек сомасын өндiрiп алынбайды".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Р.М. Жұмабековаға жүктелсiн.
Облыс әкiмi                                Қ. Нұрпейiсов

"9. В случае отчисления из высшего учебного заведения получателя социальной помощи взыскание выплаченной суммы социальной помощи не производится".
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Жумабекову Р.М.
Аким области                               К. Нурпеисов