Облыстық мәслихаттың (III сайланған IX сессиясы) 2005 жылғы 24 желтоқсандағы "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 72/9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының (III сайланған XV (кезектен тыс) сессиясы) 2005 жылғы 25 қарашадағы N 74/15 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 25 қарашада N 3054 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24-сәуiрдегi Бюджет  кодексiнiң 111-бабы 5-тармағының сәйкес облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
облыстық мәслихаттың 2004 жылғы 24 желтоқсандағы (III сайланған IХ сессиясы) "2005 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (мемлекеттiк тiзiлiмде 2004 жылғы 29 желтоқсанда N 2832 болып тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2005 жылғы 12 ақпандағы 17-санында, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2005 жылғы 11 қаңтардағы 3-санында жарияланған), 2005 жылғы 4 наурыздағы N 2/10 шешiмiмен , 2005 жылғы 15 сәуiрдегi N 30/11 шешiмiмен , 2005 жылғы 30 мамырдағы N 45/12 шешiмiмен , 2005 жылғы 26 тамыздағы N 56/13 шешiмiмен , 2005 жылғы 7 қазандағы N 63/14 шешiмiмен енгiзiлген өзгерiстер мен толықтырулары бар N 72/9 шешiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген шешiмнiң 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 2005 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер - 23297068 мың теңге, соның iшiнде, мыналар бойынша:
салық түсiмдерi - 10247272 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсiмдер - 34097 мың теңге;
ресми трансферттерден түсетiн түсiмдер - 13015699 мың теңге;
2) шығындар - 22490751 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 806317 мың теңге;
4) таза бюджеттiк кредиттеу - 1816111 мың теңге, соның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 2026000 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 209889 мың теңге;
5) қаржы активтерi мен операциялар жөнiндегi сальдо - 48920 мың теңге, соның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу - 48920 мың теңге;
6) бюджеттiң тапшылығы - 1058714 мың теңге;
7) бюджеттiң тапшылығын қаржыландыру - 1058714 мың теңге, соның iшiнде:
қарыздардың түсуi - 1804000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 800812 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 55526 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв) от 24.12.2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год"
Решение Павлодарского областного маслихата от 25 ноября 2005 года N 74/15. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 25 ноября 2005 года за N 3054. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат РЕШИЛ:
внести в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв) от 24 декабря 2004 года N 72/9 "Об областном бюджете на 2005 год" (за-регистрировано в государственном реестре  за N 2832 от 29 декабря 2004 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 12 февраля 2005 года N 17, в газете "Звезда Прииртышья" от 11 января 2005 года N 3), с внесенными изменениями и дополнениями решением  от 4 марта 2005 года   N 2/10 ,  решением от 15 апреля 2005 года N 30/11 , решением от 30 мая 2005 года N 45/12 , решением от 26 августа 2005 года N 56/13 , решением от 7 октября 2005 года N 63/14 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2005 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы - 23297068 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям  - 10247272 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 34097 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 13015699 тысяч тенге
2) затраты - 22490751 тысяча тенге;
3) операционное сальдо - 806317 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 1816111 тысяч тенге, в том числе:бюджетные кредиты - 2026000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 209889 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 48920 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 48920 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - 1058714 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 1058714 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 1804000 тысяч тенге;
погашение займов - 800812 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 55526 тысяч тенге.";

көрсетiлген шешiмнiң 4-3-тармағындағы:
"774562" деген сандар "800226" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар қаласының" деген жолдағы "114556" деген сандар "140220" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 4-4-тармағындағы:
"48000" деген сандар "239336" деген сандармен ауыстырылсын,
мына мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Павлодар қаласының бюджет саласы қызметкерлерiне еңбекақы төлеуге - 191336 мың теңге";
көрсетiлген шешiмнiң 6-тармағындағы:
"33310" деген сандар "151110" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 7-тармағындағы:
"90876" деген сандар "185853" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген шешiмнiң 1-қосымшасы осы шешiмге қоса берiлiп отырған қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы П. Колодюк
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(III сайланған XV сессиясы)
2005 жылғы 25 қарашадағы
"Облыстық мәслихаттың
III сайланған IX сессиясы)
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
"2005 жылға арналған облыстық
бюджет туралы" N 72/9 шешiмiне
өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы" N 74/15 шешiмiне
қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(III сайланған IX сессиясы)

в пункте 4-3 указанного решения:
цифры "774562" заменить цифрами "800226",
в строке "города Павлодара" цифры "114556" заменить цифрами "140220";
в пункте 4-4 указанного решения:
цифры "48000" заменить цифрами "239336",
дополнить строкой следующего содержания:
"191336 тысяч тенге на выплату заработной платы работникам бюджетной сферы города Павлодара";
в пункте 6 указанного решения:
цифры "33310" заменить цифрами "151110";
в пункте 7 указанного решения:
цифры "90876" заменить цифрами "185853";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Председатель сессии П. Колодюк
Секретарь  областного маслихата  Р. Гафуров
Приложение
к решению Павлодарского областного маслихата
(XVсессия, III созыв) от 25 ноября 2005 года
N 74/15 "О внесении изменений и дополнения
в решение областного маслихата (IX сессия, III созыв)
от 24 декабря 2004 года N 72/9
"Об областном бюджете на 2005 год"
Приложение 1
к решению Павлодарского областного
маслихата (IX сессия, III созыв)