Алматы қаласы Әкімдігінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі N 2/211 "Жер құқық қатынастарын реттеу салалары бойынша Алматы қаласының мемлекеттік өкілетті органдарының қызметі жайлы кейбір мәселелері туралы" қаулысына (Әділет департаментінде 2005 жылы 20 мамырда 658 тіркелді) өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2005 жылғы 17 маусымдағы N 3/364 қаулысы. Алматы қалалық Әділет департаментінде 2005 жылғы 12 шілдеде N 665 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 22 қаңтардағы N 1/56 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2008.01.22 N 1/56 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-т. қараңыз).
Алматы қаласының Әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы Әкімдігінің 2005 жылғы 12 сәуірдегі N 2/211 "Жер құқық қатынастарын реттеу салалары бойынша Алматы қаласының мемлекеттік өкілетті органдарының қызметі жайлы кейбір мәселелері туралы" қаулысына (Әділет Департаментінде 2005 жылы 20 мамырда № 658 тіркелді, 2005 жылғы 02 маусымдағы N 111-113 "Вечерний Алматы" газетінде және 2005 жылғы 28 мамырдағы N 59 (3449) "Алматы Ақшамы" газетінде жарияланды) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген, Алматы қаласының Жер комиссиясы құрамына:
Алматы қалалық төтенше   -  Орал Қасымханұлы
жағдайлар саласындағы       Нақысбековті
мемлекеттік бақылау және
қадағалау басқармасының
бастығы
енгізсін;
Мәлік Рашидұлы Жұмабековті аталған құрамнан шығарсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасауды өз құзырыма қалдырамын.
Алматы қаласының Әкімі
Әкімдік хатшысы

О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 12 апреля 2005 года N 2/211 "О некоторых вопросах деятельности уполномоченных государственных органов города Алматы в области регулирования земельных правоотношений"
Постановление Акимата города Алматы от 17 июня 2005 года N 3/364. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 12 июля 2005 года за N 665. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 22 января 2008 года N 1/56
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 22.01.2008 N 1/56 (порядок введения в действие см. п.5).
Акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 12 апреля 2005 года N 2/211 "О некоторых вопросах деятельности уполномоченных государственных органов города Алматы в области регулирования земельных правоотношений" (зарегистрировано в Департаменте юстиции за N 658 от 20 мая 2005 года, опубликовано в газете "Вечерний Алматы" N 111-113 от 02 июня 2005 года и "Алматы Ақшамы" N 59 (3449) от 28 мая 2005 года) следующие изменения:
ввести в состав Земельной комиссии города Алматы, утвержденной указанным постановлением:
Накисбекова Урала Касымхановича
Начальника Управления государственного контроля и надзора в области чрезвычайных ситуаций города Алматы;
вывести из указанного состава: Жумабекова Малика Рашидовича.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
Аким города Алматы             И. Тасмагамбетов
Секретарь Акимата              К. Тажиева