ІІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2003 жылғы 11 маусымдағы XXV-сессиясының "Алматы қаласының орталық бөлігінде жүк көлігінің жүруін шектеу туралы" шешіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
ІІІ сайланған Алматы қаласы Мәслихатының ХVІІІ сессиясының 2005 жылғы 28 қыркүйектегі N 182 шешімі. Алматы қалалық әділет департаментінде 2005 жылғы 1 қарашада N 676 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 282 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXV сессиясы 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 282 шешімімен.
III-сайланған Алматы қаласының Мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2003 жылғы 11 маусымдағы XXV-сессиясының "Алматы қаласының орталық бөлігінде жүк көлігінің жүруін шектеу туралы" шешіміне (Алматы қаласының Әділет департаментінде 2003 жылғы 23 маусымда№N 537 болып тіркелген,«"Алматы Ақшамы" газетінің 2003 жылғы 1 шілдедегі және«"Вечерний Алматы" газетінің 2003 жылғы 12 шілдедегі сандарында жарияланған) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1. Шешімге:
1) 2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Райымбек - Жангелдин - Қалдаяқов - Луганский - Тәттімбет - Горная - Әл-Фараби - Саин шаршысында жүк автокөлігінің қозғалысы шектелсін"», бұл жағдайда сенбі, жексенбі күндері (жұма күнгі 24.00-ден 6.00-ге дейін) және мереке күндері (24.00-ден 6.00-ге дейін) қаланың авариялық, құтқару қызметтерінің және асфальт және бетон  төсеудің үздіксіз технологиялық үрдісін қамтамасыз ететін көлігінен басқа жүк автомашиналарының қозғалысына тыйым салынады.
2) мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Рысқұлов даңғылының оңтүстік жағындағы, Жангелдин көшесінің батыс жағындағы, Сайн көшесінің шығыс жағындағы шаршыда және ары қарай осы шешімнің 2 тармағындағы көрсетілген шаршысында жүк массасы 15 тоннадан асатын жүк автомашиналарының қозғалысына тыйым салынсын, (Рысқұлов даңғылының өзін қоспағанда)".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экология және төтенше жағдайлар мәселесі жөніндегі тұрақты комиссияға (А.Б. Біртанов) және Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары З.И.Заяцқа жүктелсін.
Алматы қалалық ІІІ сайланған
Мәслихаты ХVІІІ сессиясының
төрағасы                             С. Қалақов
Алматы қалалық ІІІ сайланған
Мәслихатының хатшысы                Т. Мұқашев

О внесении изменений и дополнений в решение ХХV-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 11 июня 2003 года "Об ограничении проезда грузового транспорта в центральной части города Алматы"
Решение XVIII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 28 сентября 2005 года N 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 1 ноября 2005 года за N 676. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22 января 2010 года N 282
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22.01.2010 N 282
Маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ :
Внести в решение ХХV-й сессий Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 11 июня 2003 года "Об ограничении проезда грузового транспорта в центральной части города Алматы" (зарегистрировано в департаменте юстиции города Алматы 23.06.2003 года за N 537, опубликовано в газете "Алматы Акшамы" от 01.07.2003 года и "Вечерний Алматы" 12.07.2003 года) следующие изменения и дополнения:
1. В решение:
1) пункт 2 решения изложить в следующей редакции:
"2. Ограничить движение грузового автотранспорта в квадрате улиц Райымбека - Джангильдина - Калдаякова - Луганского - Татимбета - Горная - Аль-Фараби - Саина, при этом запрещается  движение грузового транспорта по субботам, воскресениям (с 24.00 пятницы до 6.00 понедельника) и праздничным дням (с 6.00 до 24.00 ), кроме транспорта аварийных, спасательных служб и транспорта, обеспечивающего непрерывный технологический цикл укладки асфальта и бетона.";
2) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Запретить движение грузового транспорта, масса которого с грузом превышает 15 тонн, в квадрате улиц южнее проспекта Рыскулова, западнее улиц Джангельдина, восточнее улиц Саина и далее в квадрате улиц указанных в пункте 2 настоящего решения, (за исключением самого проспекта Рыскулова).".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экологии и вопросам чрезвычайных ситуаций (Биртанов А.Б.) и на первого заместителя акима города Алматы Заяц Я.И.
Председатель
ХVIII-й сессии Маслихата
города Алматы ІІІ-го созыва      С. Калаков
Секретарь
Маслихата города
Алматы III-го созыва             Т. Мукашев