Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 8 сәуірдегі N 2/301 "Семей сынақ ядролық полигонындағы ядролық сынаулардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімдігінің 2005 жылғы 17 қарашадағы N 5/773 қаулысы. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2005 жылғы 30 қарашада N 678 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 31 наурыздағы N 1/377 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  37 бабына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 8 сәуірдегі N 2/301 "Семей сынақ ядролық полигонындағы ядролық сынақ салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы"  қаулысына  (Алматы қаласы Әділет басқармасында 2004 жылы 22 сәуірде N 592 тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінде 2004 жылы 24 сәуірде N 77-78, "Алматы ақшамы" газетінде 2004 жылы 27 сәуірде N 47 жарияланды), келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталған қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің бірінші орынбасары Қ.А. Бүкеновке жүктелсін.
Алматы қаласының Әкімі       И. Тасмағамбетов
Әкімдік хатшысы              К. Тәжиева
Алматы қаласы Әкімдігінің
2005 жылғы 17 қарашадағы
N 5/773 қаулысына
қосымша
Семей сынақ ядролық полигонындағы
ядролық сынаулардың салдарынан зардап шеккен
азаматтарды тіркеу және есепке алу жұмысын
үйлестіру жөніндегі қалалық комиссиясының
құрамы
Бүкенов Қайрат Ахмадиұлы
Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары, комиссия төрағасы
Нұрланов       Амангелді Жұмаханұлы
Алматы қалалық Жұмыспен қамту әлеуметтік бағдарламалар департаментінің директоры, төраға орынбасары
Ұмбаев Айтжан Керімұлы
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Алматы қаласы бойынша Департаментінің директоры
Оспанов Мұрат Тұрдыбекұлы
Зейнетақы төлемі жөніндегі мемлекеттік орталықтың Алматы қаласы бойынша филиалының директоры
Исабаева Римма Шәкіратқызы
Алматы қаласының Әкімі аппараты заң бөлімінің меңгерушісі
Еспенбетова Светлана Әлиқызы
Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаментінің әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы - комиссия хатшысы
Әкімдік хатшысы

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 8 апреля 2004 года N 2/301 "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"
Постановление Акимата города Алматы от 17 ноября 2005 года N 5/773. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 30 ноября 2005 г. за N 678. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 31 марта 2006 года N 1/377
В соответствии со  статьей 37  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года  N 148-II  «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», акимат города Алматы   ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  акимата города Алматы «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне» от 8 апреля 2004 года N 2/301 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы за N 592 от 22 апреля 2004 года, опубликовано в газетах «Вечерний Алматы» от 24 апреля 2004 года N 77-78, «Алматы  акшамы» от 27 апреля 2004 года N 47), следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя Акима города Алматы Букенова К.А.
Аким города Алматы                                  И. Тасмагамбетов
Секретарь акимата                                   К. Тажиева
Приложение
к постановлению
акимата города Алматы
от 17 ноября 2005 года N 5/773
Состав
городской комиссии по координации работы по регистрации
и учету граждан, пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском ядерном полигоне
Букенов                  первый заместитель акима города Алматы,
Кайрат Ахмадиевич        председатель комиссии;
Нурланов                 директор Департамента занятости и
Амангельды Жумаханович   социальных программ города Алматы,
заместитель председателя;
Умбаев                   директор Департамента Министерства
Айтжан Керимович         труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан по городу Алматы;
Оспанов                  директор Алматинского филиала
Мурат Турдыбекович       Государственного Центра выплаты пенсий;
Исабаева                 заведующая юридическим отделом аппарата
Римма Шакиратовна        акима города Алматы
Еспенбетова              главный специалист отдела социальных
Светлана Алиевна         программ Департамента занятости и
социальных программ города Алматы,
секретарь комиссии
Секретарь акимата                                         К. Тажиева