II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2002 жылғы 31 шілдедегі ХVIII-сессиясының "Алматы қаласында ойын бизнесі объектілеріне акциз мөлшерлерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
IІІ сайланған Алматы қалалық Мәслихатының XІХ сессиясының 2005 жылғы 18 қарашадағы N 195 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2005 жылы 9 желтоқсанда N 682 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қалалық мәслихатының 2009.10.30 № 253 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қалалық мәслихатының 2009.10.30 № 253 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 258 бабының 4 тармақшасына сәйкес III сайланған Алматы қаласының Мәслихаты  ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 2002-жылғы 31 шілдедегі ХVIII-сессиясының "Алматы қаласында ойын бизнесі объектілеріне акциз мөлшерлерін бекіту туралы" шешімінің (Алматы қалалық Әділет басқармасында 2002 жылғы 13 тамызда N 463 тіркелген, 2002 жылғы 27 тамызда "Алматы Ақшамы" газетінде, 2002 жылғы 28 тамызда "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған) 1-ші тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Алматы қаласындағы ойын бизнесі объектілеріне акциз ставкалары, келесі айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде (әрі қарай - "АЕК") бір жылға бекітілсін:
ойын столы - 1400 АЕК;
ақшалай ұтыс берілетін ойын автоматтар - 50 АЕК;
тотализатор кассасы - 400 АЕК;
букмекерлік кеңсе кассасы - 200 АЕК.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссияға (А.И. Шелипанов) және Алматы қаласы бойынша салық комитетінің төрағасы Қ.Е. Баедиловке жүктелсін.
III-сайланған
Алматы қаласы Мәслихатының
XIX-сессиясының төрағасы          К. Шалабаев
III-сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының хатшысы             Т. Мұқашев

О внесении изменений в решение XVIII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 31 июля 2002 года "Об утверждении ставок акцизов на объекты игорного бизнеса в городе Алматы"
Решение XIX-й сессии маслихата города Алматы III созыва от 18 ноября 2005 года N 195. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 9 декабря 2005 года за N 682. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 30.10.2009 N 253
Сноска. Утратило силу решением XXII-й сессии маслихата города Алматы IV созыва от 30.10.2009 N 253.
В соответствии с пунктом 4 статьи 258  Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ :
1. Пункт 1  решения XVIII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва "Об утверждении ставок акцизов на объекты игорного бизнеса в городе Алматы" от 31 июля 2002 года (зарегистрировано в управлении юстиции города Алматы N 463 от 13 августа 2002 года, опубликовано в газетах: от 27 августа 2002 года - "Алматы Акшамы", от 28 августа 2002 года - "Вечерний Алматы") изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить ставки акцизов на объекты игорного бизнеса в городе Алматы, в месячных расчетных показателях (далее - "МРП") в год:
1) игровой стол - 1400 МРП;
2) игровой автомат с денежным выигрышем - 50 МРП;
3) касса тотализатора - 400 МРП;
4) касса букмекерской конторы - 200 МРП.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету (Шелипанов А.И.) и председателя Налогового комитета по городу Алматы Баедилова К.Е.
Председатель
XIX-й сессии маслихата
города Алматы III-го созыва        К. Шалабаев
Секретарь
маслихата города
Алматы III-го созыва              Т. Мукашев