1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 60 жылдығы құрметiне арналған Астана және Москва қалаларындағы әскери парадқа қатысу үшiн Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне бiржолғы әлеуметтiк көмек көрсету Ережесiн бекiту туралы
Солтүстiк Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 321 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласы Әділет басқармасынының 2005 жылғы 10 мамырда N 13-1-07 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі N 595 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 03.04.2013 N 595 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" N 148-ІІ Заңының 31-бабы 1-тармағындағы 14) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 10 қарашадағы N 1173 қаулысымен бекiтiлген 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткiзу жөнiндегi iс-шаралар Жоспарының 3041-тармақтары негiзiнде, қала әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берiлген 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 60 жылдығы құрметiне арналған Астана және Москва қалаларындағы әскери парадқа қатысу үшiн Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне бiржолғы әлеуметтiк көмек көрсету Ережесi бекiтiлсiн.
2. Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi(Н.Н.Кушталова) алушылардың жеке шоттарына қаражат аударуын әлеуметтiк көмектің тағайындау арқылы қамтамасыз етсiн.
3. Петропавл қаласының қаржы басқармасы (Г.И.Дорофеева) қала бюджетiнде бекiтiлiп бөлiнген қаражат шегiнде әлеуметтiк көмегiн қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Т.Н.Құлжановаға жүктелсiн.
Қала әкiмi
Қала әкiмдiгiнiң
2005 жылғы 21 сәуірдегі
N 321 қаулысымен бекiтiлген
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң
60 жылдығы құрметiне арналған Астана және Москва қалаларындағы
әскери парадқа қатысу үшiн Ұлы Отан соғысының қатысушылары
мен мүгедектерiне бiржолғы әлеуметтiк көмек көрсету
Ережесi
1. Осы Ережелер Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерi (бұдан әрi - соғысқа қатысушылары) Астана және Москва қалаларындағы әскери парадқа қатысулары үшiн бiрыңғай түрiндегi киiм сатып алуға, жол жүру ақысын, мейманханаға және тамақтануға төлеу үшiн бiржолғы әлеуметтiк көмек көрсету тәртiбiн айқындайды.
2. Бiржолғы әлеуметтiк көмек, бекiтiлген делегаттар тобының тiзiмiне сәйкес соғысқа қатысушыларына көрсетiледi.

Об утверждении Правил оказания единовременной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны для участия в военном параде, посвященном 60-ой годовщине Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов в городах Астана и Москва
Постановление Акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 21 апреля 2005 года N 321. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Петропавловска Северо-Казахстанской области 10 мая 2005 года N 13-1-07. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска от 3 апреля 2013 года N 595
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска от 3.04.2013 N 595
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148-II, на основании пунктов 30, 41 Плана мероприятий по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года N 1173, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила оказания единовременной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны для участия в военном параде, посвященном 60-ой годовщине Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов в городах Астана и Москва.
2. Отделу занятости и социальных программ города Петропавловска (Кушталова Н.Н.) обеспечить назначение социальной помощи с зачислением средств на лицевые счета получателей.
3. Отделу финансов города Петропавловска (Дорофеева Г.И.) обеспечить финансирование социальной помощи в пределах ассигнований утвержденных бюджетом города.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кульжанову Т.Н.
Аким города
Утверждены
постановлением акимата города
от 21 апреля 2005 года N 321
Правила
оказания единовременной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны для участия в военном параде, посвященном 60-ой годовщине Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945годов в городах Астана и Москва
1. Настоящие Правила определяют порядок оказания единовременной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (далее - участникам войны) для участия в военном параде в г. Астана и г. Москва, на приобретение единой формы одежды, проезд, проживание и питание.
2. Единовременная социальная помощь оказывается участникам войны согласно утвержденного списка делегации.