Петропавл қаласы әкімдігінің "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне тұрғын үй ұстауға, коммуналдық қызметтердiң және байланыс қызметтердiң тұтыну ақысын төлеуге әлеуметтiк көмек көрсету Ережелерiн бекiту туралы" 2005 жылғы 15 шілдедегі N 840 қаулысына қосымша енгізу туралы
Солтүстiк Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 23 тамыздағы N 1039 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласы Әділет басқармасынының 2005 жылғы 2 қркүйектегі N 13-1-18 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 7 қарашадағы N 2103 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 07.11.2013 N 2103 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-ІІ Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына сәйкес, қала әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қала әкімдігінің "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне тұрғын үй ұстауға, коммуналдық қызметтердiң және байланыс қызметтердiң тұтыну ақысын төлеуге әлеуметтiк көмек көрсету Ережелерiн бекiту туралы" 2005 жылғы 15 шілдедегі N 840 қаулысына (Әділет органдарындағы мемлекеттік тіркеуі 2005 жылғы 10 тамыздағы N 13-1-06 2005 жылғы 19 тамыздағы N 33 "Добрый вечер" газетінде жарияланды) мынадай қосымша енгізілсін:
3 тармақта:
"қала бюджетінде" сөзінен кейін "2006 жылғы 1 шілдеден" сөзімен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Н.Құлжановаға жүктелсін.
Қала әкімі

О внесении дополнения в постановление акимата города Петропавловска от 15 июля 2005 года N 840 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи на оплату содержания жилища, потребления коммунальных услуг и услуг связи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23 августа 2005 года N 1039. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Петропавловска Северо-Казахстанской области 2 сентября 2005 года N 13-1-18. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 7 ноября 2013 года N 2103
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 07.11.2013 N 2103
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата горда Петропавловска от 15июля 2005 года N 840 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи на оплату содержания жилища, потребления коммунальных услуг и услуг связи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны" (государственная регистрация в органах юстиции от 10 августа 2005 года N 13-1-6; опубликовано в газете "Добрый вечер" от 5 августа 2005 года), следующее дополнение:
в пункте 3:
после слов "бюджетом города" дополнить словами "с 1 июля 2006 года".
2 Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Кульжанову Т.Н.
Аким города