Облыс әкімінің 2005 жылғы 7 қаңтардағы N 1 "Мемлекеттік сатып алу өткізу мәселелері" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы әкімінің 2005 жылғы 4 ақпандағы N 2 шешімі. Атырау облыстық әділет департаментінде 2005 жылғы 14 наурызда N 2358 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімінің 2009.03.30 N 15 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы N 321 "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңына сәйкес шешемін:
1. Облыс әкімінің 2005 жылғы 7 қаңтардағы N 1 "Мемлекеттік сатып алу өткізу мәселелері" шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
шешімнің 4-тармағы мынадай мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
"Қоса берілген тізбеге сәйкес тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді мемлекеттік сатып алу бойынша Атырау облысы Экономика және бюджеттік жоспарлау департаментін конкурс ұйымдастырушысы етіп белгілеу ұсынылсын".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.К. Нокинге жүктелсін.
Облыс әкімі
Облыс әкімиятының
2005 жылғы 4 ақпандағы N 2
қаулысына қосымша
Тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді мемлекеттік сатып алу тізбесі
Атауы
1
Бюджеттік ұйымдар үшін 2005-2006 жылдардың жылыту кезеңіне
қатты және сұйық отын сатып алу
2
Атырау облысы білім беру мекемелері үшін лингофондық және
мультимедиялық кабинеттер сатып алу
Мақат ауданы
3
Мақат ауданы Доссор поселкесіндегі Шәріпов атындағы орта
мектеп жанындағы 420 оқу орындық интернат құрылысы
4
Мақат ауданы Белинский атындағы орта мектеп үшін активтер
мен өзге де тауарлар сатып алу
Исатай ауданы
5
Исатай ауданы Ерғалиев селосындағы 320 оқу орындық орта
мектептің құрылыс-монтаждау жұмыстарының жалғасы
6
Исатай ауданы Забурын селосындағы 320 оқу орындық орта
мектептің құрылысы
7
Исатай ауданы Исатай селосындағы 250 оқу орындық орта
мектептің құрылысы
8
Исатай ауданы Забурын селосындағы орта мектеп үшін активтер
мен өзге де тауарлар сатып алу
9
Исатай ауданы«"Қарлығаш" бала бақшасы үшін активтер мен өзге
де тауарлар сатып алу
Жылыой ауданы
10
Құлсары-Шоқпартоғай-Ақкиізтоғай топтың су құбырын қайта
құрылымдау
Қызылқоға ауданы
11
Қызылқоға ауданының "Киізауыз-қарабау" құбырын қалпына
келтіру жұмыстарын жобалау
Махамбет ауданы
12
Махамбет поселкесіндегі газ құбыры желілерін күрделі жөндеу
Құрманғазы ауданы
13
Құрманғазы ауданының Асан селосындағы Момышұлы атындағы орта
мектеп үшін активтер мен өзге де тауарлар сатып алу
14
Құрманғазы ауданының Ұштаған селосындағы Құрманғазы атындағы
орта мектеп үшін активтер мен өзге де тауарлар сатып алу
Индер ауданы
15
Индер ауданының Өрлік селосындағы бала бақшаны күрделі жөндеу
16
Индер ауданының Өрлік селосындағы бала бақша үшін активтер
мен өзге де тауарлар сатып алу
17
Индер ауданының Арман бала бақшасын күрделі жөндеу
Атырау қаласы
18
Атырау қаласы "Сельстрой" шағын ауданындағы орта мектеп үшін
активтер мен өзге де тауарлар сатып алу
19
Атырау қаласының Курилкин селосындағы орта мектеп үшін
активтер мен басқа да тауарлар сатып алу

О внесении дополнения в решение акима области от 7 января 2005 года N 1 "Вопросы проведения государственных закупок"
Решение Акима Атырауской области от 4 февраля 2005 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 февраля 2005 года за N 2358. Утратило силу решением акима Атырауской области от 30 марта 2009 года № 15
Сноска.. Утратило силу решением акима Атырауской области от 30.03.2009 N 15.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 мая 2002 года N 321 "О государственных закупках" решил :
1. Внести в решение акима области от 7 января 2005 года N 1 "Вопросы проведения государственных закупок" следующее дополнение:
в пункте 4 решения:
после слов "организатора конкурса" дополнить словами, "за исключением государственных закупок товаров, работ и услуг, согласно прилагаемого перечня, по которым организатором конкурсов определить Департамент экономики и бюджетного планирования Атырауской области".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на Нокина С.К. - заместителя акима области.
Аким области
Приложение
к решению акима области
от 4 февраля 2005 года N 2
Перечень государственных закупок товаров, работ и услуг
N Наименование
1. Приобретение твердого и жидкого топлива для бюджетных организаций на отопительный период 2005-2006 годы
2. Приобретение лингафонных и мультимедийных кабинетов для учреждений образования Атырауской области
Макатский район
3. Строительство пришкольного интерната средней школы имени Шарипова на 420 ученических мест в поселке Доссор Макатского района
4. Приобретение активов и прочих товаров для средней школы имени Белинского Макатского района
Исатайский район
5. Продолжение строительно-монтажных работ средней школы на 320 ученических мест в селе Ергалиево Исатайского района
6. Строительство средней школы на 320 ученических мест в селе Забурунье Исатайского района
7. Строительство средней школы на 250 ученических мест в селе Исатай Исатайского района
8. Приобретение активов и прочих товаров для средней школы в селе Забурунье Исатайского района
9. Приобретение активов и прочих товаров для детского сада "Карлыгаш" Исатайского района
Жылыойский район
10. Реконструкция группового водопровода Кульсары-Шокпартогай-Аккизтогай
Кызылкугинский район
11. Проектирование восстановительных работ канала Киизауыз-Карабау Кызылкугинского района
Махамбетский район
12. Капитальный ремонт газопроводных линий в поселке Махамбет
Курмангазинский район
13. Приобретение активов и прочих товаров для средней школы имени Момышулы в селе Асан Курмангазинского района
14. Приобретение активов и прочих товаров для средней школы имени Курмангазы в селе Уштаган Курмангазинского района
Индерский район
15. Капитальный ремонт детского сада в селе Орлик Индерского района
16. Приобретение активов и прочих товаров для детского сада в селе Орлик Индерского района
17. Капитальный ремонт детского сада "Арман" Индерского района
город Атырау
18. Приобретение активов и прочих товаров для средней школы в микрорайоне "Сельстрой" города Атырау
19. Приобретение активов и прочих товаров для средней школы в селе Курилкино города Атырау