Облыс әкімиятының 2002 жылғы 27 наурыздағы N 142 "Кәмелетке толмағандар құқықтарын қорғау жөніндегі облыстық комиссия туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық әкiмиятының 2005 жылғы 22 ақпандағы N 73 қаулысы. Атырау облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 23 наурызда N 2383 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатына сәйкес
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатына сәйкес.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі 591 "Кәмелетке толмағандар арасындағы құқық бұзушылықтардың профилактикасы мен балалардың қадағалаусыз және панасыз қалуының алдын алу туралы" Заңының 8 және 9 баптарына сәйкес облыс әкімияты қаулы етеді:
1. Облыс әкімиятының 2002 жылғы 27 наурыздағы 142 "Кәмелетке толмағандар құқықтарын қорғау жөніндегі облыстық комиссия туралы" қаулысына (Атырау облысы Әділет басқармасында 2002 жылғы 18 сәуірде 921 тіркелген; облыс әкімиятының Атырау облысы Әділет басқармасында 2002 жылғы 8 қарашада 1192 тіркелген 2002 жылғы 14 қазанда N 253 Атырау облысы Әділет басқармасында 2003 жылғы 7 қарашада N 1701 тіркелген және 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 7 "Прикаспийская коммуна" 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 7 "Атырау" газеттерінде жарияланған 2003 жылғы 29 қыркүйектегі N 198; Атырау облысы Әділет департаментімен 2004 жылғы 31 наурызда N 1900 тіркелген және 2004 жылғы 17 сәуірдегі N 44 "Атырау және 2004 жылғы 1 мамырдағы N 50 "Прикаспийская коммуна" газеттерінде жарияланған 2004 жылғы 16 наурыздағы N 69 қаулыларымен өзгерістер енгізілген) келесі өзгеріс енгізілген:
1-қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Кәмелетке толмағандар құқықтарын қорғау жөніндегі облыстық комиссияның құрамы облыстық мәслихаттың сессиясына бекітуге ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Қ. Мүрсалиеваға жүктелсін.
Облыс әкімі
Облыс әкімиятының
2005 жылғы 20 ақпандағы N 73
қаулысына қосымша
Облыс әкімиятының
2002 жылғы 27 наурыздағы N 142
қаулысына 1- қосымша
Кәмелетке толмағандар құқықтарын қорғау жөніндегі облыстық комиссияның құрамы
Мүрсалиева Тасқира Қабиқызы - Атырау облысы әкімінің орынбасары
комиссия төрайымы;
Нұриденов Кеңес Сәлімұлы    - Атырау облысы Ішкі Істер басқармасы
бастығының орынбасары (келісім
бойынша);
Әліпов Данияр Ибрагимұлы    - облыс әкімі аппаратының мемлекеттік
құқықтық жұмыс бөлімінің бас маманы,
комиссия хатшысы.
Комиссия мүшелері:
Баянасова Светлана Әбілғапарқызы - Атырау облыстық Әділет
департаментінің апостиль және
азаматтық хал актілерін тіркеу
жөніндегі жұмысты ұйымдастыру
бөлімінің бастығы (келісім
бойынша);
Бисенұлы Уәйс                    - N 2 Атырау қалалық ауруханасының
бас дәрігері, облыстық
мәслихаттың депутаты (келісім
бойынша);
Иманғали Қазбек Қажыұлы          - Атырау облысы Дене тәрбиесі және
спорт бөлімінің бастығы;
Иманғалиев Бақыт Сайынұлы        - Атырау облысы Мәдениет бөлімінің
бастығы;
Қайненов Қилымғали Қайненұлы     - Атырау облысы Білім беру
департаментінің директоры;
Қайрешов Сағын Мұратұлы          - Атырау облысы Жұмыспен қамтуды
үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар департаментінің
директоры;
Қарасаева Әлия Орынғалиқызы      - Атырау облысы Денсаулық сақтау
департаментінің директоры.

О внесении изменения в постановление акимата области от 27 марта 2002 года N 142 "Об областной комиссии по защите прав несовершеннолетних"
Постановление Атырауского областного Акимата от 22 февраля 2005 года N 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 марта 2005 года N 2383. Утратило силу в соответствии с письмом Атырауского областного маслихата от 3 октября 2011 года 275/1711/-МШ
Сноска. Утратило силу в соответствии с письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии со статьями 8 и 9 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года N 591 "О профилактике правонарушении среди несовершеннолетних и предупреждении детской безнадзорности и беспризорности" акимат области постановляет:
1. Внести в постановление акимата области от 27 марта 2002 года N 142 "Об областной комиссии по защите прав несовершеннолетних" (зарегистрировано в управлении юстиции Атырауской области 18 апреля 2002 года за N 921; внесены изменения постановлениями акимата области 14 октября 2002 года N 253, которое зарегистрировано в управлении юстиции Атырауской области 8 ноября 2002 года N 1192, от 29 сентября 2003 года N 198, которое зарегистрировано в управлении юстиции Атырауской области 7 ноября 2003 года за N 1701 и опубликовано в газетах "Прикаспийская коммуна" за N 7 от 17 января 2004 года и "Атырау" за N 7 от 17 января 2004 года и от 16 марта 2004 года N 69, которое зарегистрировано  департаментом юстиции Атырауской области от 31 марта 2004 года N 1900 и опубликовано в газетах "Атырау" от 17 апреля 2004 года N 44 и "Прикаспийская коммуна" от 1 мая 2004 года N 50) следующее изменение:
приложение 1 изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Состав областной комиссии по защите прав несовершеннолетних представить на утверждение сессии областного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Мурсалиеву Т.К. - заместителя акима области.
Аким области
Приложение
к постановлению акимата области
от 22 февраля 2005 года 73
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 27 марта 2002 года 142
Состав областной комиссии по защите прав несовершеннолетних
Мурсалиева Таскира Кабиевна - заместитель акима Атырауской области,
председатель комиссии;
Нуриденов Кенес Салимович   - заместитель начальника управления
внутренних дел Атырауской области,
заместитель председателя комиссии
(по согласованию);
Алипов Данияр Ибрагимович   - главный специалист отдела
государственно-правовой работы
аппарата акима области,
секретарь комиссии.
Члены комиссии
Баянасова Светлана          - начальник отдела организации
Абулгапаровна                 работы по регистрации актов
гражданского состояния и
апостилированию департамента
юстиции Атырауской области
(по согласованию);
Бисенұлы Уайс               - главный врач Атырауской
городской больницы N 2,
депутат областного маслихата
(по согласованию);
Имангали Казбек Кажыулы     - начальник отдела физической
культуры и спорта Атырауской
области;
Имангалиев Бакыт Саинович   - начальник отдела культуры
Атырауской области;
Кайненов Килымгали          - директор департамента образования;
Кайненович
Кайрешев Сагын Муратович    - директор департамента координации
занятости и социальных
программ Атырауской области;
Карасаева Алия Орынгалиевна - директор департамента
здравоохранения Атырауской области.