"Шетелдік жұмыс күшін тартуға жұмыс берушілерге рұқсаттар беру жөніндегі комиссия құру туралы" 2004 жылғы 13 мамырдағы N 463 қаулыға өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 5 қыркүйектегі N 296 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 12 қыркүйекте N 2391 тіркелді. Әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуге тиiсті емес - ШҚО әкімі аппаратының 2010 жылғы 20 қаңтардағы № 6/265 хатымен
Ескерту. Әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуге тиiсті емес - ШҚО әкімі аппаратының 2010.01.20 № 6/265 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  27-бабының 2-тармағына сәйкес, сондай-ақ облыстың мемлекеттік басқару органдары құрылымының өзгеруіне байланысты Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Шетелдік жұмыс күшін тартуға жұмыс берушілерге рұқсаттар беру жөніндегі комиссия құру туралы" Шығыс Қазақстан облыстық әкімдігінің 2004 жылғы 13 мамырдағы N 463 (тіркеу нөмірі 1790, 2004 жылғы 22 мамырда "Дидар", "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды)  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
4-бап жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тарту үшін рұқсаттарға қол қою құқығы тұрғындарды жұмыспен қамту мәселелеріне басшылық ететін облыс әкімінің орынбасарына берілсін".
Облыс әкімі

О внесении изменений в постановление от 13 мая 2004 года N 463 "Об образовании комиссии по выдаче разрешений работодателям на привлечение иностранной рабочей силы"
Постановление Восточно-Казахстанского областного Акимата от 5 сентября 2005 года N 296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 сентября 2005 года за N 2391. Не подлежит государственной регистрации в органах юстиции, согласно письму аппарата акима ВКО от 20 января 2010 года № 6/265
Сноска. Не подлежит государственной регистрации в органах юстиции, согласно письму аппарата акима ВКО от 20.01.2010 года № 6/265.
В соответствии с пунктом 8 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", а также в связи с изменениями структуры органов государственного управления области Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об образовании комиссии по выдаче разрешений работодателям на привлечение иностранной рабочей силы" от 13 мая 2004 года N 463, (регистрационный номер 1790, опубликовано в газетах: "Рудный Алтай", "Дидар" 22 мая 2004 года) следующие изменения:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предоставить право подписания разрешений работодателям на привлечение иностранной рабочей силы, заместителю акима области, курирующему вопросы занятости населения".
Аким области