Орал қаласының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 19 сәуірдегі № 17-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 26 сәуірде № 2927 тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.12.2015 № 29-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

О границах оценочных зон и поправочных коэффициентах к базовым ставкам платы за земельные участки города Уральска
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 19 апреля 2005 года № 17-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 апреля 2005 года № 2927.
Сноска. Заголовок - в редакции решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2015 № 29-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 11-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.12.2015 № 29-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2015 № 29-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

1. Мемлекеттің жекенің иелігіне беруге ұсынатын жер учаскелерінің орналасқан жеріне, инженерлік құрылғылардың орналасуына, абаттандырылуына, жер бедерінің бағалануына, қоршаған ортаның жағдайы мен қосымшаға сәйкес өзге де факторларға байланысты жер учаскелерінің бағалау құнын айқындау үшін Орал қаласының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.

1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Уральска для определения оценочной стоимости земельных участков, предоставляемых в частную собственность государством в зависимости от местоположения, уровня инженерного оборудования, благоустройства, ландшафтной ценности, состояния окружающей среды и других факторов согласно приложению.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.12.2015 № 29-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының
2005 жылғы 19 сәуірдегі
№ 17-2 шешімімен
бекітілген
Орал қаласының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері
үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері туралы

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2015 № 29-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Председатель сессии
Секретарь областного маслихата
Утверждено решением
Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 19 апреля 2005 года № 17-2
О границах оценочных зон и поправочных коэффициентах к базовым ставкам
платы за земельные участки города Уральска

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.12.2015 № 29-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді – Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 01.06.2017 № 10-4 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аймақтар
Шекаралардың сипаттамасы
Базалық ставкаларға түзету коэффициенттері
1.
Солтүстік-батыстан Жайық өзенінен өтетін теміржол көпірінен теміржол жері шекарасы бойынша Деповская көшесі бойымен теміржол арқылы өтетін бұрынғы 1-автокөлік кәсіпорны шекарасына дейін, оның батыс шекарасы бойымен өтпелі тоғанға дейін, Жайық өзенінің ескі арнасы бойымен Жайық өзеніне дейін және оның жағалауы бойымен Горький тоғанына дейін, тоған бойымен Шаған өзеніне дейін, Шаған өзені бойымен Шаған өзенінен өтетін теміржол көпіріне дейін
2,0
2.
Солтүстік-батыстан Шаған өзенінен өтетін теміржол көпірі арқылы жағалау бойымен Орал қаласының солтүстік шекарасы бойынша Орал-Самара жолына дейін, осы жолмен Шолохов көшесіне дейін, Шолохов көшесі бойымен Циолковский көшесіне дейін, Циолковский көшесі бойымен теміржол жеріне дейін, теміржол жері бойымен батыста Магистральная, Локомотивная көшелері, Шаған өзенінен өтетін теміржол көпіріне дейін
1,75
3.
Солтүстіктен теміржол шекарасы бойынша С. Датұлы көшесіне дейін, одан әрі С. Датұлы көшесі бойымен оңтүстікке қарай батыс шекарасы бойынша Жайық өзеніне дейін, Жайық өзенінің жағалауымен оның ескі арнасына дейін, оның батыс шекарасындағы бұрынғы 1-автокөлік кәсіпорны бойымен Деповская көшесіне дейін, Деповская көшесімен теміржол Депосы ауданына дейін
1,6
4.
Солтүстіктен Циолковский көшесінің бұрышынан Шолохов көшесі бойымен шығысқа қарай Московская көшесінің бойымен, одан әрі жеке құрылыстар шекарасы бойымен оңтүстікке қарай теміржол жеріне дейін, Циолковский көшесіне дейін. Циолковский көшесі бойымен Шолохов көшесіне дейін
2,0
5.
Орал-Самара жолынан солтүстікке қаланың солтүстігі бойынша Солтүстік шығыстағы көпқабатты тұрғын үйлерді қоса және Желаев өндірістік торабымен қаланың шығыс шекарасы (Желаев ауылын қоспағанда) теміржол жері бойымен солтүстік-шығыс ауданындағы жеке құрылыстар шекарасына дейін және осы шекара бойымен Московский көшесі бойымен Орал-Самара тас жолына дейін
1,75
6.
Солтүстіктен С. Датұлы көшесінен теміржол жері шекарасы бойымен Жайық өзенінің аңғарына дейін, оның жағалауындағы оңтүстік және батыс шекараларындағы Жайық өзені көпірінен С. Датұлы көшесінің бойымен солтүстікке қарай теміржол жеріне дейін
1,4
7.
7. Зашаған кентінің жерлері, солтүстіктен қоса алғанда Деркөл кенті аумағындағы жол торабынан темір жол бойымен Шаған өзеніне дейін, оның оңтүстігіне оң жағалауымен сағасына дейін, Анискино көлі бойымен Жайық өзеніне дейін, Жайық өзені бойымен "Ізденіс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жерінің шекарасына дейін, Меловые горки ауылын қоса одан әрі қала жерінің оңтүстік шекарасы бойымен Орал ауыл шаруашылығы тәжірибе стансасының жеріне дейін, одан әрі Орал ауыл шаруашылығы тәжірибе стансасы жерінің шекарасы бойымен жол торабына дейін
1,75
8.
Деркөл кентінің жерлері, 2-газ тарату стансасын қоса, "Үміт" ауылы, "Белая казарма" аймағы, Деркөл, Шаған өзендеріаңғарындағы жерді қоса алғанда, Шаған өзені арқылы өтетін теміржол көпіріне дейін
1,4
9.
Серебряков ауылы, Круглоозерное кенті, Меловые горки ауылы, Желаев ауылының жерлері және басқа да елді мекендері

Сноска. Приложение - в редакции решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2015 № 29-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 01.06.2017 № 10-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Зоны
Описание границ
Поправочные коэффициенты к базовой ставке
1.
С северо-запада от железнодорожного моста через реку Урал вдоль границ земель железной дороги по улице Деповская, до переезда через железную дорогу до границы бывшего Автотранспортного предприятия-1, вдоль его западной границы до Перевалочной рощи, вдоль старицы до реки Урал и вдоль его берега до рощи Горького, вдоль рощи до реки Чаган, вдоль реки Чаган до железнодорожного моста через реку Чаган
2,0
2.
С северо-запада от железнодорожного моста через реку Чаган вдоль берега, по северной границе города Уральск до дороги Уральск-Самара, по этой дороге до улицы Шолохова, по улице Шолохова до улицы Циолковского, по улице Циолковского до земель железной дороги, вдоль земель железной дороги на Запад по улицам Магистральная, Локомотивная до железнодорожного моста через реку Чаган
1,75
3.
На севере по границе земель железной дороги до улицы С. Датулы, по улице С. Датулы до моста через реку Урал вдоль берега реки Урал до старицы, вдоль нее по западной границе бывшего Автотранспортного предприятия-1 до улицы Деповская, по улице Деповская до района железнодорожного Депо
1,6
4.
На севере от угла улицы Циолковского по улице Шолохова на восток по улице Московская, далее по границе индивидуальных застроек на юг до земель железной дороги до улицы Циолковского, по улице Циолковского до улицы Шолохова
2,0
5.
От дороги Уральск-Самара на севере по северной границе города включая малоэтажные застройки северо-восточного жилого района и Желаевский промышленный узел по восточной границе города (без села Желаево) вдоль земель железной дороги до границы индивидуальных застроек северо-восточного района и вдоль ее границы по улице Московская до трассы Уральск-Самара
1,75
6.
С севера от улицы С. Датулы по границе земель железной дороги на восток до Поймы реки Урал, вдоль его берега до моста через реку Урал по улице С. Датулы на север до земель железной дороги
1,4
7.
Земли поселка Зачаганск, включая на севере от путепровода в районе поселка Деркул вдоль железной дороги до реки Чаган, на юг вдоль его правого берега до устья, вдоль озера Анискино до реки Урал, вдоль берега реки Урал до границы земель товарищества с ограниченной ответственностью "Ізденіс", включая село Меловые горки, далее по южной границе земель города до земель Уральской сельскохозяйственной опытной станции, далее по границе земель Уральской сельскохозяйственной опытной станции до путепровода
1,75
8.
Земли поселка Деркул, включая газораспределительную станцию-2, поселок "Үміт", район "Белая казарма", земли в пойме рек Деркул, Чаган до железнодорожного моста через реку Чаган
1,4
9.
Земли села Серебряково, поселка Круглоозерное, села Меловые горки, села Желаево и другие населенные пункты