Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Мүгедек балаларды үйде тәрбиелейтін және оқытатын ата-аналардың біріне материалдық көмек тағайындау және төлеу Ережесін бекіту туралы" 2003 жылғы 23 тамыздағы N 179 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2005 жылғы 14 желтоқсандағы N 416 қаулысы. Батыс Қазақстан облыстық Әділет департаментінде 2005 жылғы 23 желтоқсанда N 2953 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 қарашадағы № 305 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 18.11.2014 № 305 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", "Нормативтік-құқықтық актілер туралы", "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып және қолданыстағы заңнамаларға сәйкес келтіру мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Мүгедек балаларды үйде тәрбиелейтін және оқытатын ата-аналардың біріне материалдық көмек тағайындау және төлеу Ережесін бекіту туралы" 2003 жылғы 23 тамыздағы N 179 қаулысына (тіркеу N 2280, облыстық "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінің 2003 жылғы 21 қыркүйектегі N 114, 115 сандарында жарияланған; Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2004 жылғы 6 қаңтардағы N 2, тіркеу N 2410; 2005 жылғы 9 наурыздағы N 87, тіркеу N 2903 қаулыларымен енгізілген; облыстық "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінің 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 12, 2005 жылғы 5 сәуірдегі N 40 сандарында жарияланған өзгерістермен қоса) төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Мүгедек балаларды үйде тәрбиелейтін және оқытатын ата-аналардың біріне материалдық көмек тағайындау және төлеу Ережесіне:
1-бөлім 2-тармақтағы "16" саны "18" санымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. С. Иманғалиевке жүктелсін.
Облыс әкімі

О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 августа 2003 года N 179 "Об утверждении Правил назначения и выплаты материальной помощи одному из родителей детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому"
Постановление Западно-Казахстанского областного акимата от 14 декабря 2005 года N 416. Зарегистрировано департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 декабря 2005 года N 2953. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 18 ноября 2014 года № 305.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 18.11.2014 № 305
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", "О нормативных правовых актах", "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" и в целях приведения в соответствие с действующим законодательством акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 августа 2003 года N 179 "Об утверждении Правил назначения и выплаты материальной помощи одному из родителей детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" (регистрационный N 2280, опубликовано в областных газетах "Орал өңірі" и "Приуралье" от 21 сентября 2003 года N 114, 115, с изменениями, внесенными постановлениями акимата Западно-Казахстанской области от 6 января 2004 года N 2, регистрационный N 2410; от 9 марта 2005 года N 87, регистрационный N 2903; опубликованы в областных газетах "Орал өңірі" и "Приуралье" от 29 января 2004 года N 12, от 5 апреля 2005 года N 40) следующее изменение:
в Правилах назначения и выплаты материальной помощи одному из родителей детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2 раздела 1 цифру "16" заменить цифрой "18".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Имангалиева А. С.
Аким области