Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгi Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорының есеп беру ережесiн бекiту туралы" 2004 жылғы 27 қарашадағы N 331 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 17 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 3 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 4074. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2014 жылғы 22 қазандағы 196 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 22.10.2014 № 196 (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жинақтаушы зейнетақы қорларының есеп беру тәртiбiн реттейтiн нормативтiк құқықтық актiлердi жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгiнiң (бұдан әрi - Агенттiк) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгi Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорының есеп беру ережесiн бекiту туралы" 2004 жылғы 27 қарашадағы N 331  қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3346 тiркелген, 2005 жылғы 23 қыркүйекте "Заң газетi" N 175-176 (909-910) газетiнде жарияланған), Агенттiк Басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310  қаулысымен енгiзiлген өзгерiстермен және толықтырулармен бiрге (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3868 тiркелген) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жинақтаушы зейнетақы қорының есеп беру ережесiнде:
2-тармақта:
1), 4) тармақшалар "санында" сөзiнен кейiн "жеке зейнетақы шоттары" деген сөздермен толықтырылсын;
9) тармақшадағы "." деген тыныс белгiсi ";" деген тыныс белгiсiмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) басқа заңды тұлғалардың капиталына инвестициялар туралы есеп (осы Ереженiң 10-қосымшасы).";
1-қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сай редакцияда жазылсын;
4-қосымша осы қаулының 2-қосымшасына сай редакцияда жазылсын;
осы қаулының 3-қосымшасына сай 10-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
3. Стратегия және талдау департаментi (Еденбаев Е.С.):
1) Заң департаментiмен (Байсынов М.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қолға алсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года N 331 "Об утверждении Правил представления отчетности накопительным пенсионным фондом"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 9 января 2006 года N 17. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 февраля 2006 года N 4074. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 22 октября 2014 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 22.10.2014 № 196.
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих порядок представления отчетности накопительными пенсионными фондами, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правления Агентства от 27 ноября 2004 года N 331 "Об утверждении Правил представления отчетности накопительным пенсионным фондом" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3346, опубликованное в газете "Юридическая газета" от 23 сентября 2005 года N 175-176 (909-910), с изменениями и дополнениями, внесенными  постановлением  Правления Агентства от 27 августа 2005 года N 310 (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3868) следующие изменения и дополнения:
в Правилах представления отчетности накопительным пенсионным фондом, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2:
подпункты 1), 4) после слова "количестве" дополнить словами "индивидуальных пенсионных счетов";
в подпункте 9) знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) отчет об инвестициях в капитал других юридических лиц (приложение 10 к настоящим Правилам).";
приложение 1 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 4 изложить в редакции согласно  приложению 2  к настоящему постановлению;
дополнить приложением 10 согласно  приложению 3  к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту стратегии и анализа (Еденбаев Е.С.):
`     1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;

2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны Агенттiктiң мүдделi бөлiмшелерiне, жинақтаушы зейнетақы қорларына, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне, "Қазақстан қаржыгерлерiнiң қауымдастығы" заңды тұлғалар бiрлестiгiне жiберсiн.
4. Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлiмi (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттiк Төрағасының орынбасары Е.Л. Бахмутоваға жүктелсiн.
Төраға
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттiгi
Басқармасының
2006 жылғы 9 қаңтардағы
N 17 қаулысына 1-қосымша
"Жинақтаушы зейнетақы қорының
есеп беру ережесiне 1-қосымша
___________________________________________
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
______жылғы "______"_____________ жағдай бойынша
Жинақталған зейнетақы қаражатының көлемi және мiндеттi
зейнетақы жарналары салымшыларының (алушыларының) жеке
зейнетақы шоттарының саны туралы есеп
Салымшы-
лардың
(алушы-
лардың
жасы)
Сим-
волы
Зейнетақымен
қамсыздандыру шартын
(алушылардың жеке
зейнетақы шоттары
Зейнетақымен
қамсыздандыру шартын
(алушылардың) жеке
зейнетақы шоттары
Ерлер
Әйелдер
Саны
Жинақтал-
ған сома-
сы (мың
теңгемен)
Саны
Жинақтал-
ған сома-
сы (мың теңгемен)
Саны
Жинақтал-
ған сома-
сы (мың теңгемен)
20 жасқа
дейін

2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, накопительных пенсионных фондов, Национального Банка Республики
Казахстан, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Отделу международных отношений и связей с общественностью (Пернебаев Т.Ш.) обеспечить публикацию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель
Приложение 1
к постановлению Правления Агентства
Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых
организаций от 9 января 2006 года N 17
"Приложение 1
к Правилам представления отчетности
накопительным пенсионным фондом
Отчет
об объемах пенсионных накоплений и количестве
индивидуальных пенсионных счетов
вкладчиков (получателей) обязательных пенсионных взносов
______________________________________________
(полное наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на "__" "_______" ____ года
Возраст вклад-
чиков
(полу- чате-
лей)
Символ
Индивидуальные пенсионные счета вкладчиков (получателей), заключивших договор о пенсионном обеспечении
Индивидуальные
пенсионные счета
вкладчиков
(получателей),
не имеющих договоров о пенсионном обеспечении
Мужчины
Женщины
Коли-
чество
Сумма
нако-
плений
(в тысячах тенге)
Коли-
чество
Сумма
накопле-
ний (в тысячах тенге)
Коли-
чество
Сумма
накоплений
(в тысячах
тенге)
до 20 лет

156
76 жас
157
77 жас
158
78 жас
159
79 жас
160
80 жас
161
81 жас
және
одан
жоғары
162
Жиынтығы
100
Бiрiншi басшы немесе есепке қол қоюға уәкiлеттi тұлға______күнi_____
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкiлеттi тұлға______күні_____
Орындаушы _____________________________________күнi_________________
Телефоны_______________________________________
Мөр орны"
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттiгi
Басқармасының
2006 жылғы 9 қаңтардағы
N 17 қаулысына 2-қосымша
"Жинақтаушы зейнетақы қорының
есеп беру ережесiне 4-қосымша
___________________________________________
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
______жылғы "______"_____________ жағдай бойынша
Жинақталған зейнетақы қаражатының көлемi және Қазақстан
Республикасының облыстары бойынша мiндеттi зейнетақы жарналары
салымшыларының (алушыларының) (салымшының/алушының тұрғылықты
жерi бойынша) жеке зейнетақы шоттарының саны туралы есеп
Облыс/
қала
атауы
Сим-
волы
Зейнетақымен
қамсыздандыру шартын жасасқан салымшылардың
(алушылардың жеке
зейнетақы шоттары
Зейнетақымен
қамсыздандыру шартын жасамаған салымшылардың
(алушылардың жеке
зейнетақы шоттары
Саны
Жинақталған сомасы (мың
теңгемен)
Саны
Жинақталған сомасы (мың теңгемен)
1
2
3
4
5
6
Ақмола

156
76 лет
157
77 лет
158
78 лет
159
79 лет
160
80 лет
161
81 год и более
162
Итого
100
Первый руководитель или лицо,
уполномоченное на подписание отчета _____________ дата ________
Главный бухгалтер или лицо,
уполномоченное на подписание отчета _____________ дата ________
Исполнитель ______________ дата _________________
Телефон __________________
Место печати"
Приложение 2
к постановлению Правления Агентства
Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых
организаций от 9 января 2006 года N 17
"Приложение 4
к Правилам представления отчетности
накопительным пенсионным фондом
Отчет
об объемах пенсионных накоплений и количестве
индивидуальных пенсионных счетов вкладчиков (получателей)
обязательных пенсионных взносов по областям Республики Казахстан
(по месту жительства вкладчика/получателя)
____________________________________________________
(полное наименование накопительного пенсионного фонда)
по состоянию на "___ " " _______ " ____________ года
Наименование области/
города
Символ
Индивидуальные пенсионные счета вкладчиков (получателей),  заключивших договор о пенсионном
обеспечении
Индивидуальные пенсионные счета вкладчиков (получателей), не
имеющих договоров о пенсионном обеспечении
Коли-
чество
Сумма на-
коплений
(в тысячах тенге)
Коли-
чество
Сумма
накоплений (в тысячах тенге)
1
2
3
4
5
6
Акмолинская