"Білім беру ұйымдары үшін оқу әдебиеттерін дайындауды және басып шығаруды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылы 24 мамырдағы N 454 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2006 жылғы 31 қаңтардағы N 44 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 6 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 4080. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы  Білім және ғылым министрлігінің 2008 жылғы 5 маусымдағы N 325 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2008.06.05  N 325  (қолданысқа енгізілу тәртібін  5-тармақтан  қараңыз) Бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Білім беру ұйымдары үшін оқу әдебиеттерін дайындауды және басып шығаруды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2004 жылы
24 мамырдағы N 454  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2883 тіркелген, 2005 жылы 12 тамыздағы N 83-84 "Заң газетінде" жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Білім беру ұйымдары үшін оқу әдебиеттерін дайындауды және басып шығаруды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықта:
2-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"оқу-әдістемелік кешен - оқу-тәрбие процесінде пайдаланылатын және оқу бағдарламаларымен көзделген білімді кеңейтуге, тереңдетуге және үздік меңгеруге арналған оқу құралы (хрестоматиялар, оқу-әдістемелік құралдар, анықтамалар, тапсырмалар мен жаттығулар жинақтары, дидактикалық материалдар, жұмыс дәптерлері, тест материалдары, сөздіктер, сыныптан тыс оқуға арналған қосымша әдебиет және басқалар);";
2-тармақтың төртінші абзацында және 12-тармақта "құрал" деген сөз "кешен" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Мектепке дейінгі және орта білім департаменті
(С.Есбосынова) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге ұсынсын.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр М.А.Айсинаға жүктелсін.
Министр

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 мая 2004 года N 454 "Об утверждении Инструкции по организации подготовки и издания учебной литературы для организаций образования"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 января 2006 года N 44. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 февраля 2006 года N 4080. Утратил силу приказом и.о Министра образования и науки Республики Казахстан от 5 июня 2008 года N 325
Сноска. Утратил силу приказом и.о Министра образования и науки РК от 05.06.2008 N    325  (порядок введения в действие см.  п. 5 ).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 мая 2004 года N 454 "Об утверждении Инструкции по организации подготовки и издания учебной литературы для организаций образования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 2883, опубликованный в "Юридической газете" от 12 августа 2005 года N 147-148 (881-882)) следующие изменения:
в Инструкции по организации подготовки и издания учебной литературы для организаций образования, утвержденной указанным приказом:
абзац третий пункта 2 изложить в следующей редакции:
"учебно-методический комплекс - средство обучения, используемое в учебно-воспитательном процессе и предназначенное для расширения, углубления и лучшего усвоения знаний, предусмотренных учебной программой (хрестоматия, учебно-методические пособия, справочники, сборники задач и упражнений, дидактические материалы, рабочие тетради, тестовые материалы, словари, дополнительная литература для внекласного чтения и другие);";
в абзаце четвертом пункта 2 и в пункте 12 слово "пособий" заменить словом "комплексов".
2. Департаменту дошкольного и среднего образования (С. Испусинова) представить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного приказа возложить на вице-министра Айсину М.А.
Министр