Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының "Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына Типтік біліктілік талаптарын бекіту туралы" 2004 жылғы 23 қаңтардағы 02-01-02/9 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істер жөніндегі агенттігі Төрағасының 2006 жылғы 10 ақпандағы N 02-01-02/28 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 21 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 4096. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің 2008 жылғы 9 қаңтардағы N 02-01-02/5 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің 2008.01.09.  N 02-01-02/5  Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік қызмет туралы"  Заңының  5-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының "Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына Типтік біліктілік талаптарын бекіту туралы" 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 02-01-02/9  бұйрығына  (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2697 тіркелген, 2004 жылғы 13 және 14 қаңтардағы N 33-34, 35 "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2004 жылғы 24 ақпандағы  N 02-01-02/21  және 2005 жылғы 11 ақпандағы  N 02-01-02/21  бұйрықтарымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының санаттарына типтік біліктілік талаптарында:
5-тармақтың 2), 3) тармақшаларында; 6-тармақтың 2), 3) тармақшаларында; 7-тармақтың 14) тармақшасында; 9-тармақтың 6) тармақшасында ", не мемлекеттік тапсырыс негізінде мемлекеттік қызметшілерді даярлау және қайта даярлаудың мемлекеттік бағдарламалары бойынша оқуы" деген сөздер алынып тасталсын;
5-тармақтың 4) тармақшасында; 6-тармақтың 4) тармақшасында; 7-тармақтың 3), 4), 10), 15) тармақшаларында; 8-тармақтың 3), 8) тармақшаларында; 9-тармақтың 7), 11) тармақшаларында "оқуы" деген сөз "оқуды (магистратура, докторантура) аяқтауы" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтың 5) тармақшасында; 6-тармақтың 5) тармақшасында; 7-тармақтың 5), 6), 11), 16) тармақшаларында; 8-тармақтың 4), 9) тармақшаларында; 9-тармақтың 3), 8), 12) тармақшаларында "оқуы" деген сөз "оқуды (бакалавриат) аяқтауы" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 23 января 2004 года N 02-01-02/9 "Об утверждении Типовых квалификационных требований к категориям административных государственных должностей"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 10 февраля 2006 года N 02-01-02/28. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 февраля 2006 года N 4096. Утратил силу приказом Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 9 января 2008 года N 02-01-02/5.
Сноска. Приказ Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 10 февраля 2006 года N 02-01-02/28 утратил силу приказом Агентства РК по делам государственной службы от 9 января 2008 года  N 02-01-02/5  (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1  статьи 5  Закона Республики Казахстан "О государственной службе",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 23 января 2004 года N 02-01-02/9 "Об утверждении Типовых квалификационных требований к категориям административных государственных должностей" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2697, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 13 февраля 2004 года N 30, с дополнениями и изменениями, внесенными приказами Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 24 февраля 2004 года  N 02-01-02/21  и от 11 февраля 2005 года  N 02-01-02/21 ), следующие изменения и дополнения:
в Типовых квалификационных требованиях к категориям административных государственных должностей, утвержденных указанным приказом:
в подпунктах 2), 3) пункта 5; в подпунктах 2), 3) пункта 6; в подпункте 14) пункта 7; в подпункте 6) пункта 9 слова ", либо обучение по государственным программам подготовки и переподготовки государственных служащих на основании государственного заказа" исключить;
в подпункте 4) пункта 5; в подпункте 4) пункта 6; в подпунктах 3), 4), 10), 15) пункта 7; в подпунктах 3), 8) пункта 8; в подпунктах 7), 11) пункта 9 слово "обучение" заменить словами "завершение обучения (магистратура, докторантура)";
в подпункте 5) пункта 5; в подпункте 5) пункта 6; в подпунктах 5), 6), 11), 16) пункта 7; в подпунктах 4), 9) пункта 8; в подпунктах 3), 8), 12) пункта 9 слово "обучение" заменить словами "завершение обучения (бакалавриат)";

5-тармақтың 4), 5) тармақшаларында; 6-тармақтың 4), 5) тармақшаларында; 7-тармақтың 3), 4), 5), 6), 10), 11), 15), 16) тармақшаларында; 8-тармақтың 3), 4), 8), 9) тармақшаларында; 9-тармақтың 3), 7), 8), 11), 12) тармақшаларында "бойынша" деген сөзден кейін "немесе шетелдің жоғары оқу орындарында Шетелде кадрлар даярлау жөнiндегі республикалық комиссия бекітетін басым мамандықтар бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақтың 2) тармағында "басшылық лауазымдарда" деген сөздерден кейін ", не мемлекеттік тапсырыс негізінде мемлекеттік қызметшілерді даярлау және қайта даярлаудың мемлекеттік бағдарламалары бойынша немесе шетелдің жоғары оқу орындарында Шетелде кадрлар даярлау жөнiндегі республикалық комиссия бекітетін басым мамандықтар бойынша оқуды (магистратура, докторантура) аяқтауы" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға

в подпунктах 4), 5) пункта 5; в подпунктах 4), 5) пункта 6; в подпунктах 3), 4), 5), 6), 10), 11), 15), 16) пункта 7; в подпунктах 3), 4), 8), 9) пункта 8; в подпунктах 3), 7), 8), 11), 12) пункта 9 после слова "заказа" дополнить словами "или в зарубежных высших учебных заведениях по приоритетным специальностям, утверждаемым Республиканской комиссией по подготовке кадров за рубежом";
подпункт 2) пункта 9 после слов "на руководящих должностях" дополнить словами ", либо завершение обучения (магистратура, докторантура) по государственным программам подготовки и переподготовки государственных служащих на основании государственного заказа или в зарубежных высших учебных заведениях по приоритетным специальностям, утверждаемым Республиканской комиссией по подготовке кадров за рубежом".
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель