Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитеті Төрағасының 2006 жылғы 8 ақпандағы N 16-6/11п "Балық ресурстарын және басқа да су жануарларын пайдаланушының рейтингтік бағасын анықтау ережесін бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ауыл шарушылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитеті төрағасының 2006 жылғы 27 ақпандағы N 16-6/23п Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 28 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 4108. Күші жойылды -Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 7 қыркүйектегі № 575 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды -ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010.09.07 № 575 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы N 102  қаулысымен бекітілген Балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) бекітіп беру бойынша конкурс өткізу ережесінің және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарының 2 тарауының 18 тармағына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Балық шаруашылығы комитеті Төрағасының 2006 жылғы 8 ақпандағы N 16-6/11п»"Балық ресурстарын және басқа да су жануарларын пайдаланушының рейтингтік бағасын анықтау ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4099 болып тіркелген)  бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген бұйрықпен бекітілген Балық ресурстарын және басқа да су жануарларын пайдаланушының рейтингтік бағасын анықтау ережесіндегі:
3 тармақтың 1) тармақшасындағы»"ең жоғарғы" сөзі алынып тасталсын;
3 тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
3 тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"конкурстық комиссия бағаны 10 баллдық жүйе бойынша белгілейді (5-баған). Мұндайда ең көп/ең жақсы көрсеткіштері бар конкурсқа қатысушыға тиісті тармақ бойынша ең жоғарғы балл қойылады;";
3 тармақтың 5) тармақшасындағы»"10-және 5-баллдық" деген сөздер»"10 баллдық" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 февраля 2006 года № 16-6/11п "Об утверждении Правил определения рейтинговой оценки пользователя рыбных ресурсов и других водных животных"
Приказ Председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2006 года № 16-6/23п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 28 февраля 2006 года № 4108. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 сентября 2010 года № 575
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 07.09.2010 № 575.
В соответствии с пунктом 18 главы 2 Правил проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года N 102,  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Председателя Комитета рыбного хозяйства от 8 февраля 2006 года N 16-6/11п "Об утверждении Правил определения рейтинговой оценки пользователя рыбных ресурсов и других водных животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4099) следующие изменения:
1) в Правилах определения рейтинговой оценки пользователя рыбных ресурсов и других водных животных, утвержденных указанным приказом:
в подпункте 1) пункта 3 слово "максимальный" исключить;
подпункт 2) пункта 3 исключить;
подпункт 4) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"4) оценка членами конкурсной комиссии устанавливается по 10-ти балльной системе (графа 5). При этом участнику конкурса с наибольшим/наилучшим показателем выставляется максимальный балл по соответствующему пункту;";
в подпункте 5) пункта 3 слова "по 10- и 5-бальной" заменить словами "по 10-ти балльной";

1) сүзекі (дана)
4
2) құрма ау, қабада (дана)
1
реттік нөмірі 9 жолының 2 бағанындағы»"ең төменгі" және»"ең жоғарғы" сөздері алынып тасталсын;
реттік нөмірі 9 жолының 3 бағанындағы»"0" саны алынып тасталсын;
реттік нөмірі 12 жолының 2 бағанындағы»"(мың т-мен алынған минимальды көлемі 100 мың т.)" деген сөздер»"минимальды көлемі 100 мың т. болған кезде (мың т-мен)" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12 жолының 3 бағанындағы»"1" саны алынып тасталсын;
реттік нөмірі 13 жолының 2 бағанындағы»"(мың т-мен алынған минимальды көлемі 100 мың т.)" деген сөздер»"минимальды көлемі 100 мың т. болған кезде (мың т-мен)" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13 жолының 3 бағанындағы»"1" саны алынып тасталсын.
2. Осы  бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитеті Төрағасының орынбасары Ю.Т.Ромашовқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға

1) невода (штук)
4
2) сети, вентеря (штук)
1
в графе строки порядковый номер 9 слова "минимум" и«"максимум" исключить;
в графе 3 строки порядковый номер 9 цифру "0" исключить;
в графе 2 строки порядковый номер 12 слова "(в тыс. т. минимальный объем 100 тыс. т.)" заменить словами "при минимальном объеме 100 тыс. т. (в тыс. т.)";
в графе 3 строки порядковый номер 12 цифру "1" исключить;
в графе 2 строки порядковый номер 13 слова "(в тыс. т. минимальный объем 100 тыс. т.)" заменить словами "при минимальном объеме 100 тыс. т. (в тыс. т.)";
в графе 3 строки порядковый номер 13 цифру "1" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан Ромашова Ю.Т.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель