"Қазақстан Республикасының темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк багажын тасымалдау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы N 122-І бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2006 жылғы 21 ақпандағы N 54 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 2006 жылғы 20 наурызда тіркелді. Тіркеу N 4125. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 6 тамыздағы № 496 бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011.08.06 № 496 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының темір жол көлігінде жолаушылар, багаж және жүк багажы тасымалын ұйымдастыруды жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк багажын тасымалдау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы N 122-І (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3664-нөмірмен тіркелген, "Юридическая газетінің" 2005 жылғы 15 желтоқсандағы 235-236 нөмірлерінде және "Заң" газетінің 2005 жылғы 15 желтоқсандағы 171-172 нөмірлерінде жарияланған, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2005 жылғы 29 сәуірдегі N 162-І  бұйрығымен енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2810 нөмірмен тіркелген)  бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк багажын тасымалдау ережесінде:
239-тармақтағы "Уәкілетті органның лауазымды тұлғалары бір мезгілде ГУ-57 түбіртегі бойынша отырған орыннан бастап ең жақын тарифтік станцияға дейінгі жол жүру құнын өндіріп алады" деген сөйлем алынып тасталсын;
240-тармақтағы "Осымен бір мезгілде уәкілетті органның лауазымды тұлғалары ГУ-57 түбіртегі бойынша отырған орнынан бастап жету орнына дейінгі жол жүру құнын өндіріп алады" деген сөйлем алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 240-1-тармақпен толықтырылсын:
"240-1. Уәкілетті органның лауазымды тұлғалары тексеруді жүзеге асыру кезінде Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 3 мамырдағы N 1567  Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызметшілерінің ар-намыс кодексін (Мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасы ережелерін) қатаң сақтауы тиіс.".

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года № 122-I "Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 21 февраля 2006 года № 54. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 марта 2006 года № 4125. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 августа 2011 года № 496
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций РК от 06.08.2011 № 496.
В целях совершенствования организации перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа на железнодорожном транспорте Республики Казахстан,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года N 122-I "Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2810 с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 29 апреля 2005 года N 162-I, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3664, опубликованным в газетах "Юридическая газета" от 15 декабря 2005 года N 235-236 и "Заң" от 15 декабря 2005 года N 171-172) следующие изменения и дополнение:
в Правилах перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в пункте 239 предложение "Одновременно должностными лицами уполномоченного органа, по квитанции ГУ-57 взимается стоимость проезда с места посадки до ближайшей тарифной станции." исключить;
в пункте 240 предложение "Одновременно должностными лицами уполномоченного органа по квитанции ГУ-57 взимается стоимость проезда с места посадки до места назначения." исключить;
дополнить пунктом 240-1 следующего содержания:
"240-1. При осуществлении проверок должностные лица уполномоченного органа должны строго соблюдать Кодекс чести государственных служащих Республики Казахстан (Правила служебной этики государственных служащих), утвержденный Указом Президента Республики Казахстан от 3 мая 2005 года N 1567.".

2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті (Қ.С.Мустафин) бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы

2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Мустафин К.С.) обеспечить представление приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
И.о. Министра