"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы N 122-І бұйрығымен бекітілген, 2810 нөмірмен тіркелген" Қазақстан Республикасында темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк-багажды тасымалдау ережесін тасымалдаушылардың сақтауын бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 324-І бұйрығына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 9 наурыздағы N 70 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 3 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 4169. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 5 ақпандағы № 110 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 05.02.2015 № 110 бұйрығымен.
"Темір жол көлігі туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 66-бабына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 18 наурыздағы N 122-І  бұйрығымен бекітілген, 2810 нөмірмен тіркелген "Қазақстан Республикасында темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк-багажды тасымалдау ережесін тасымалдаушылардың сақтауын бақылауды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 324-І  бұйрығына (Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3286 нөмірмен тіркелген 2004 жылғы 14 желтоқсандағы  N 470-І , Заң газетінің 2005 жылғы 22 желтоқсандағы 239 нөмірінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3964 нөмірмен тіркелген 2005 жылғы 22 қарашадағы  N 363-1 бұйрықтарымен енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3069 нөмірмен тіркелген) мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасында темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк-багажды тасымалдау ережесін тасымалдаушылардың сақтауын бақылауды жүзеге асыру ережесінде:
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Лауазымды тұлғалар тексеруді жүзеге асыру кезінде Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілерінің ар-намыс кодексі туралы" 2005 жылғы 3 мамырдағы N 1567  Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызметшілерінің ар-намыс кодексін (Мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасы ережелері) қатаң сақтауы тиіс";

О внесении дополнения и изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 324-I "Об утверждении Правил осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года N 122-I, зарегистрированных за N 2810"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 9 марта 2006 года N 70. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 3 апреля 2006 года N 4169. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 5 февраля 2015 года № 110
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию РК от 05.02.2015 № 110
В соответствии со  статьей 66  Закона Республики Казахстан "О железнодорожном транспорте",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 324-I "Об утверждении Правил осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 марта 2004 года N 122-I, зарегистрированных за N 2810" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3069, с изменениями и дополнениями, внесенными приказами Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года  N 470-I , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3286, от 22 ноября 2005 года  N 363-1 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3964, опубликованным в "Юридической газете" от 22 декабря 2005 года за N 239)", следующие дополнение и изменение:
в Правилах осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. При осуществлении проверок, должностные лица должны строго соблюдать Кодекс чести государственных служащих Республики Казахстан (Правила служебной этики государственных служащих), утвержденный Указом Президента Республики Казахстан от 3 мая 2005 года N 1567 "О Кодексе чести государственных служащих Республики Казахстан";

19-1-тармақта "қатаң есеп беру" деген сөздер "белгіленген үлгі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті (Қ.С.Мұстафин) бұйрықты мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр

в пункте 19-1 слова "строгой отчетности" заменить словами "установленного образца".
2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Мустафин К.С.) обеспечить представление приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр