"Алдын ала шешімді қабылдау тәртібі мен нысаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 15 мамырдағы N 210 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Төрағасының 2006 жылғы 30 наурыздағы N 125 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 10 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 4183. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 474 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.09.21 № 474 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Кеден  кодексінің 23, 47-баптарынасәйкес және Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы өткізілетін тауарлардың кедендік құнын анықтау әдістемесіне қатысты алдын ала шешім қабылдау тәртібін реттеу мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Алдын ала шешімді қабылдау тәртібі мен нысаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 15 мамырдағы N 210  бұйрығына (нормативтік құқықтық кесімдерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2295 болып тіркелген, "Ресми газетте" 2003 жылғы 26 шілдеде N 30 жарияланған, Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 579  бұйрығымен енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен, нормативтік құқықтық кесімдерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2693 болып тіркелген, "Ресми газетте" 2004 жылғы 15 мамырда N 20 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Алдын ала шешім қабылдау тәртібі мен нысанында:
5-1-тармақта:
екінші абзацта "ең аз" және "баламалы" деген сөздер тиісінше "айлық" және "бір сомаға артық" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "8500 ең аз есептік көрсеткішке баламалы" деген сөздер тиісінше "1700 артық айлық есептік көрсеткіштерге және 9400 қоса алғандағы сомаға дейін айлық есептік көрсеткішке баламалы" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "1700 ең аз есептік көрсеткішке баламалы" деген сөздер "1700 қоса алғандағы сомаға дейін айлық есептік көрсеткішке баламалы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Кедендік кірістер басқармасы (Н.С. Жанарбаева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Ұйымдастырушылық жұмыс және бақылау басқармасы (К.І. Махамбетов) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 15 мая 2003 года № 210 "Об утверждении Правил принятия и формы предварительного решения"
Приказ Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 30 марта 2006 года № 125. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 10 апреля 2006 года № 4183. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года № 474
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 21.09.2010 № 474.
В соответствии со  статьями 23 ,  47 Таможенного кодекса Республики Казахстан, и в целях упорядочения порядка принятия предварительного решения, касающегося методологии определения таможенной стоимости товаров, перемещаемых через таможенную границу Республики Казахстан,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 15 мая 2003 года N 210 "Об утверждении Правил принятия и формы предварительного решения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 2295, опубликован в "Официальная газета" 26 июля 2003 года N 30, с изменениями и дополнениями, внесенными  приказом Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года N 579, зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 2693, опубликован в "Официальная газета" 15 мая 2004 года N 20), следующие изменения:
в Правилах принятия и формы предварительного решения, утвержденных указанным приказом:
в пункте 5-1:
в абзаце втором слова "эквивалентной" и "минимальным" заменить соответственно словами "на сумму свыше" и "месячным";
в абзаце третьем слова "эквивалентной 8500 минимальным расчетным показателям" заменить словами "на сумму, эквивалентную свыше 1700 месячных расчетных показателей и до 9400 месячных расчетных показателей включительно";
в абзаце четвертом слова "эквивалентной 1700 минимальным расчетным показателям" заменить словами "на сумму, эквивалентную до 1700 месячных расчетных показателей включительно".
2. Управлению таможенных доходов Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Жанарбаева Н.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению организационной работы и контроля Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Махамбетов К.И.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.

4. Осы бұйрық ресми жарияланған бірінші күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төраға

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель