"Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары мен iшкi әскерлерiнде әскери-дәрiгерлiк сараптамалау туралы ережелер мен Дәрiгерлiк куәландыру ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 1998 жылғы 24 желтоқсандағы N 470 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 24 мамырдағы N 237 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 26 мамырда тіркелді. Тіркеу N 4240. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2010 жылғы 27 шілдедегі N 325 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2010.07.27 N 325 (ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң iшкi iстер органдары мен iшкi әскерлерiнде әскери-дәрiгерлiк сараптамалауды және медициналық куәландыруды жетiлдiру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары мен iшкi әскерлерiнде әскери-дәрiгерлiк сараптамалау туралы ережелер мен Дәрiгерлiк куәландыру ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 желтоқсандағы N 470  бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 716 болып тiркелген, N 2727 болып тiркелген Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 2004 жылғы 10 ақпандағы N 99  бұйрығымен өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлген) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
барлық мәтiн бойынша "IIББ, IIБ-нiң" деген аббревиатуралар "IIД-нiң" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары мен iшкi әскерлерiнде дәрiгерлiк куәландыру ережесiнде (бұдан әрi - Ереже) (бейбiт және соғыс уақытында):
2-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Кейбiр жағдайларда медициналық куәландыру кезiндегi тексерiлушi адамды жалпы бағалауда маңызы бар қосымша ақпарат алу үшiн полиграфты пайдалана отырып, арнайы психофизиологиялық зерттеу тек өзiнiң келiсiмiмен ғана қолданылады.";
Ережеге 1-қосымшада:
5-тараудың жиырма сегiзiншi абзацында:
"эхо-электроэнцефалографияны" деген сөзден кейiн ", арнайы полиграфты пайдалана отырып, арнайы психофизиологиялық зерттеудi" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Iшкi iстер вице-министрi полиция генерал-майоры Қ.Б.Өскенбаевқа және Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Тыл департаментiнiң Медициналық басқармасына (Н.И.Мельникова) жүктелсiн.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 декабря 1998 года № 470 "Об утверждении Положения о военно-врачебной экспертизе и Правил медицинского освидетельствования в органах внутренних дел и внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 мая 2006 года № 237. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2006 года № 4240. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 июля 2010 года № 325
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 27.07.2010 № 325 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования военно-врачебной экспертизы и медицинского освидетельствования в органах внутренних дел и внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 декабря 1998 года N 470 "Об утверждении Положения о военно-врачебной экспертизе и Правил медицинского освидетельствования в органах внутренних дел и внутренних войсках Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 716, с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 февраля 2004 года N 99, зарегистрированным за N 2727), следующие изменения и дополнения:
по всему тексту аббревиатуру "ГУВД, УВД" заменить аббревиатурой "ДВД";
в Правилах медицинского освидетельствования в органах внутренних дел и внутренних войсках МВД Республики Казахстан (на мирное и военное время), утвержденных указанным приказом (далее - Правила):
пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"В некоторых случаях для получения дополнительной информации, имеющей значение для общей оценки обследуемого лица при медицинском освидетельствовании применяется специальное психофизиологическое исследование с использованием полиграфа, исключительно на добровольной основе";
в приложении 1 к Правилам:
в абзаце двадцать восьмом главы 5 после слов "эхо-электроэнцефалографию" дополнить словами ", специальное психофизиологическое исследование с использованием полиграфа".
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Ускимбаева К.Б. и Медицинское управление Департамента тыла Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Мельникова Н.И.).

3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткеннен кейiн қолданысқа енгiзіледi.
Министр

3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента его первого официального опубликования.
Министр