"Республикалық бюджетте "Шет мемлекеттерге заңсыз әкелінген және адам саудасының құрбандары болған, сондай-ақ шетелде басқа да қылмыстардан зардап шеккен және форс-мажорлы жағдайға ұшыраған Қазақстан Республикасы азаматтарына қаржылай көмек көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2005 жылғы 28 қарашадағы N 08-1/361 бұйрығына толықтыру енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2006 жылғы 29 мамырдағы N 08-1/155 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 19 маусымда тіркелді. Тіркеу N 4256. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 11-1-2/619 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 26.12.2016 № 11-1-2/619 ( алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН :
1. "Республикалық бюджетте "Шет мемлекеттерге заңсыз әкелінген және адам саудасының құрбандары болған, сондай-ақ шетелде басқа да қылмыстардан зардап шеккен және форс-мажорлы жағдайға ұшыраған Қазақстан Республикасы азаматтарына қаржылай көмек көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2005 жылғы 28 қарашадағы N 08-1/361 (2006 жылғы 11 ақпандағы N 7 "Ресми газеті" газетінде жарияланған нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4037 болып тіркелген) бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Республикалық бюджетте "Шет мемлекеттерге заңсыз әкелінген және адам саудасының құрбандары болған, сондай-ақ шетелде басқа да қылмыстардан зардап шеккен және форс-мажорлы жағдайға ұшыраған Қазақстан Республикасы азаматтарына қаржылай көмек көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты пайдалану ережесінде:
3-тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) багажға жұмсалатын шығыстар, денені мәйітханада сақтағаны үшін шығыстарға ақы төлей отырып "200" (Қазақстан Республикасына қайтыс болғандардың табыттарын және сауыттарын күлімен жөнелту) жүгін ресімдеу немесе келген мемлекетте жерлеу.".
2. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
МИНИСТР
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Вице-министрі
2006 жылғы 5 маусым

О внесении дополнения в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 28 ноября 2005 года N 08-1/361 "Об утверждении Правил использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Оказание финансовой помощи гражданам Республики Казахстан, незаконно ввезенным в иностранные государства и ставшим жертвами торговли, а также пострадавшим за рубежом от других преступлений и оказавшимся в форс-мажорных обстоятельствах"
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 29 мая 2006 года N 08-1/155. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июня 2006 года N 4256. Утратил силу приказом и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 26 декабря 2016 года № 11-1-2/619
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 26.12.2016 № 11-1-2/619 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 28 ноября 2005 года N 08-1/361 "Об утверждении Правил использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Оказание финансовой помощи гражданам Республики Казахстан, незаконно ввезенным в иностранные государства и ставшим жертвами торговли, а также пострадавшим за рубежом от других преступлений и оказавшимся в форс-мажорных обстоятельствах" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4037, опубликованный в газете "Официальная газета" от 11 февраля 2006 года N 7) следующее дополнение:
в  Правилах использования средств, предусмотренных в республиканском бюджете по программе "Оказание финансовой помощи гражданам Республики Казахстан, незаконно ввезенным в иностранные государства и ставшим жертвами торговли, а также пострадавшим за рубежом от других преступлений и оказавшимся в форс-мажорных обстоятельствах", утвержденных указанным приказом:
пункт 3 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) расходы за багаж, оформление груза "200" (гробов и урн с прахом умерших для отправки в Республику Казахстан) с оплатой расходов за хранение тела в морге или захоронение в государстве пребывания.".
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
МИНИСТР
"СОГЛАСОВАНО"
Вице-министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
5 июня 2006 года