"Жұмыс берушінің қаражаты есебінен қызметкерлерге сүт, емдеу-профилактикалық тағамдар рационын беру нормасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2005 жылғы 29 маусымдағы N 170-ө бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2006 жылғы 15 тамыздағы N 192-п бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 5 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 4372. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің м.а. 2007 жылғы 31 шілдедегі N 184-п бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің м.а. 2007.07.31 N 184-п бұйрығымен.
Еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау саласында нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жұмыс берушінің қаражаты есебінен қызметкерлерге сүт, емдеу-профилактикалық тағамдар рационын беру нормасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің N 137-138(761-762) "Заң газетінде" 2005 жылы жарияланған 2005 жылғы 29 маусымдағы N 170-ө  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3739 тіркелген) төмендегі толықтыру енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жұмыс берушінің қаражаты есебінен қызметкерлерге емдеу-профилактикалық тағамдар рационын беру нормасында:
1-қосымшада:
60-тармақта "стирол," деген сөзден кейін "полистирол," деген сөзбен толықтырылсын.
2. Еңбек және халықты жұмыспен қамту департаментінің директоры С.С.Әбденов осы бұйрықты Қазақстан Республикасының  Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық бірінші рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушы
2006 жылғы 16 тамыз

О внесении дополнения в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 июня 2005 года N 170-п "Об утверждении норм выдачи молока, рационов лечебно-профилактического питания работникам за счет средств работодателя"
Приказ и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 15 августа 2006 года N 192-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 сентября 2006 года N 4372. Утратил силу - приказом и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 31 июля 2007 года N 184-п.
Сноска. Приказ и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 15 августа 2006 года N 192-п утратил силу приказом и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 31 июля 2007 года  N 184-п  (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого офиц. опуб.).
В целях совершенствования нормативных правовых актов в области безопасности и охраны труда,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 июня 2005 года N 170-п "Об утверждении норм выдачи молока, рационов лечебно-профилактического питания работникам за счет средств работодателя" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3739), опубликованный в "Юридической газете", 2005 год, N 202 (936), следующее дополнение:
в Нормах выдачи рационов лечебно-профилактического питания работникам за счет средств работодателя, утвержденных указанным приказом:
в приложении 1:
пункт 60 после слова "стирола," дополнить словом "полистирола,".
2. Директору Департамента труда и занятости населения Абденову С.С. настоящий приказ направить на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
И.о. Министра