Дәрiлiк заттарды сынауды және (немесе) зерттеудi жүзеге асыратын аккредиттелген сынақ зертханаларының тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министірлігі Фармация комитеті төрайымының 2006 жылғы 17 тамыздағы N 121 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 6 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 4378. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2014 жылғы 20 мамырдағы № 268 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 20.03.2014 № 268 бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне денсаулық сақтау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi N 171-III  Заңына және нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 2496 "Қазақстан Республикасында дәрiлiк заттарды, оның iшiнде медициналық бұйымдарды мемлекеттiк тiркеудi, қайта тiркеудi, олардың құжаттар жинағына өзгерiстер енгiзудi және сараптауды реттейтiн нормативтiк құқықтық актiлердi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрiнiң 2003 жылғы 25 тамыздағы N 635  бұйрығына сәйкес, тiркелген, және мемлекеттiк тiркеу жанындағы жұмыстарды жетiлдiру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН :
1. Қоса берiлiп отырған Дәрiлiк заттарды зерттеудi сынауды және (немесе) жүзеге асыратын аккредиттелген сынақ зертханалардың тiзбесi бекiтiлсiн.
2. "Дәрiлiк заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК (Г.Д.Бердiмұратова) (келiсiм бойынша) бекiтiлген тiзбеге сәйкес сынақ зертханаларында дәрiлiк заттарға, медициналық мақсаттағы бұйымдарға талдамалық сараптама жүргiзудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Фармация комитетi Фармацевтикалық бақылау басқармасының бастығы (Л.Ж.Ахметова) осы бұйрықты заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеудi және бұқаралық ақпарат құралдарына ресми жариялауға жiберудi қамтамасыз етсiн.
4. Осы бұйрықтың орындалуын өзiм бақылаймын.
5. Осы бұйрық ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төрайым
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігінің
Фармация комитеті төрайымының
2006 жылғы 17»тамыздағы
N 121 бұйрығымен бекітілген
Мемлекеттік тіркеу кезінде дәрілік заттарды,
медициналық мақсаттағы бұйымдарды талдамалық
сараптауды жүргізуге құқығы бар аккредиттелген
сынақ зертханаларының тізбесі
р/с
N№
Сынақ зертханаларының атауы
Жүргізілетін жұмыстар түрі
1.
«"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК Алматы қаласы сынақ орталығы
Аккредиттеу саласын ескере отырып талдамалық сараптаудың барлық түрлері
2.
«"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК аумақтық филиалының Астана қаласы сынақ зертханасы
Аккредиттеу саласы мен техникалық жабдықталуын ескере отырып талдамалық сараптаудың барлық түрлері
3.
"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК аумақтық филиалының Ақтөбе қаласы сынақ зертханасы
Аккредиттеу саласы мен техникалық жабдықталуын ескере отырып талдамалық сараптаудың барлық түрлері
4.
«"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК аумақтық филиалының Атырау қаласы сынақ зертханасы
Аккредиттеу саласы мен техникалық жабдықталуын ескере отырып талдамалық сараптаудың барлық түрлері
5.
«"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК аумақтық филиалының Қарағанды қаласы сынақ зертханасы
Аккредиттеу саласы мен техникалық жабдықталуын ескере отырып талдамалық сараптаудың барлық түрлері
6.
«"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК аумақтық филиалының Қостанай қаласы сынақ зертханасы
Аккредиттеу саласы мен техникалық жабдықталуын ескере отырып талдамалық сараптаудың барлық түрлері
7.
«"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК аумақтық филиалының Қызылорда қаласы сынақ зертханасы
Аккредиттеу саласы мен техникалық жабдықталуын ескере отырып талдамалық сараптаудың барлық түрлері
8.
«"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК аумақтық филиалының Көкшетау қаласы сынақ зертханасы
Аккредиттеу саласы мен техникалық жабдықталуын ескере отырып талдамалық сараптаудың барлық түрлері
9.
«"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК аумақтық филиалының Павлодар қаласы сынақ зертханасы
Аккредиттеу саласы мен техникалық жабдықталуын ескере отырып талдамалық сараптаудың барлық түрлері
10.
«"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК аумақтық филиалының Петропавловск қаласы сынақ зертханасы
Аккредиттеу саласы мен техникалық жабдықталуын ескере отырып талдамалық сараптаудың барлық түрлері
11.
«"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК аумақтық филиалының Тараз қаласы сынақ зертханасы
Аккредиттеу саласы мен техникалық жабдықталуын ескере отырып талдамалық сараптаудың барлық түрлері
12.
Орал қаласы "Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК аумақтық филиалының Сынақ зертханасы
Аккредиттеу саласы мен техникалық жабдықталуын ескере отырып талдамалық сараптаудың барлық түрлері
13.
"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК аумақтық филиалының Өскемен қаласы сынақ зертханасы
Аккредиттеу саласы мен техникалық жабдықталуын ескере отырып талдамалық сараптаудың барлық түрлері
14.
"Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медицина техникасын сараптау ұлттық орталығы" РМК аумақтық филиалының Шымкент қаласы сынақ зертханасы
Аккредиттеу саласы мен техникалық жабдықталуын ескере отырып талдамалық сараптаудың барлық түрлері

Об утверждении перечня аккредитованных испытательных лабораторий, осуществляющих испытания и (или) исследования лекарственных средств
Приказ Председателя Комитета фармации Министерства здравоохронения Республики Казахстан от 17 августа 2006 года N 121. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2006 года N 4378. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 мая 2014 года № 268
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 20.05.2014 № 268.
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года N 171-III "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения" и  приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 августа 2003 года N 635 "Об утверждении нормативных правовых актов, регламентирующих государственную регистрацию, перерегистрацию, внесение изменений в регистрационное досье и экспертизу лекарственных средств, в том числе медицинской техники и изделий медицинского назначения в Республике Казахстан", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2496, и в целях совершенствования работ при государственной регистрации,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень аккредитованных испытательных лабораторий, осуществляющих испытания и (или) исследования лекарственных средств.
2. РГП "Национальный центр экспертизы лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники" (Бердимуратова Г.Д.) (по согласованию) обеспечить проведение аналитической экспертизы лекарственных средств, изделий медицинского назначения в испытательных лабораториях в соответствии с утвержденным перечнем.
3. Начальнику Управления фармацевтического контроля Комитета фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Ахметовой Л.Д.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и направить на официальное опубликование в средства массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель
Утвержден
приказом Председателя
Комитета фармации
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
от 17 августа 2006 года
N 121
Перечень
аккредитованных испытательных лабораторий,
имеющих право проведения аналитической экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского назначения
при государственной регистрации
N
п/п
Наименование
испытательной лаборатории
Виды выполняемых работ
1.
Испытательный центр РГП
"Национальный центр
экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского
назначения и медицинской
техники" г. Алматы
Все виды аналитической
экспертизы с учетом
области аккредитации
2.
Испытательная лаборатория
территориального филиала РГП
"Национальный центр
экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского
назначения и медицинской
техники" г. Астана
Все виды аналитической
экспертизы с учетом
технической оснащенности
и области аккредитации
3.
Испытательная лаборатория
территориального филиала РГП
"Национальный центр
экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского
назначения и медицинской
техники" г. Актобе
Все виды аналитической
экспертизы с учетом
технической оснащенности
и области аккредитации
4.
Испытательная лаборатория
территориального филиала РГП
"Национальный центр
экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского
назначения и медицинской
техники" г. Атырау
Все виды аналитической
экспертизы с учетом
технической оснащенности
и области аккредитации
5.
Испытательная лаборатория
территориального филиала РГП
"Национальный центр
экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского
назначения и медицинской
техники" г. Караганда
Все виды аналитической
экспертизы с учетом
технической оснащенности
и области аккредитации
6.
Испытательная лаборатория
территориального филиала РГП
"Национальный центр
экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского
назначения и медицинской
техники" г. Костаная
Все виды аналитической
экспертизы с учетом
технической оснащенности
и области аккредитации
7.
Испытательная лаборатория
территориального филиала РГП
"Национальный центр
экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского
назначения и медицинской
техники" г. Кызылорды
Все виды аналитической
экспертизы с учетом
технической оснащенности
и области аккредитации
8.
Испытательная лаборатория
территориального филиала РГП
"Национальный центр
экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского
назначения и медицинской
техники" г. Кокшетау
Все виды аналитической
экспертизы с учетом
технической оснащенности
и области аккредитации
9.
Испытательная лаборатория
территориального филиала РГП
"Национальный центр
экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского
назначения и медицинской
техники" г. Павлодара
Все виды аналитической
экспертизы с учетом
технической оснащенности
и области аккредитации
10.
Испытательная лаборатория
территориального филиала РГП
"Национальный центр
экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского
назначения и медицинской
техники" г. Петропавловск
Все виды аналитической
экспертизы с учетом
технической оснащенности
и области аккредитации
11.
Испытательная лаборатория
территориального филиала РГП
"Национальный центр
экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского
назначения и медицинской
техники" г. Тараз
Все виды аналитической
экспертизы с учетом
технической оснащенности
и области аккредитации
12.
Испытательная лаборатория
территориального филиала РГП
"Национальный центр
экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского
назначения и медицинской
техники" г. Уральск
Все виды аналитической
экспертизы с учетом
технической оснащенности
и области аккредитации
13.
Испытательная лаборатория
территориального филиала РГП
"Национальный центр
экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского
назначения и медицинской
техники" г. Усть-Каменогорска
Все виды аналитической
экспертизы с учетом
технической оснащенности
и области аккредитации
14.
Испытательная лаборатория
территориального филиала РГП
"Национальный центр
экспертизы лекарственных
средств, изделий медицинского
назначения и медицинской
техники" г. Шымкент
Все виды аналитической
экспертизы с учетом
технической оснащенности
и области аккредитации