"Мемлекеттік мекемелердің қызметтерін тексеруін есепке алу бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 22 желтоқсандағы N 69 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 20 қарашадағы N 68 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 5 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4473 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2007 жылғы 14 қарашадағы N 46 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2007.11.14. N 46  бұйрығымен (01.01.2008 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қылмыстық процесте азаматтардың конституциялық құқықтары мен бостандықтарының, тергеу және анықтау органдарының қызметінде заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мақсатында "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4, 4-1-тармақтарын басшылыққа алып,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік мекемелердің қызметтерін тексеруін есепке алу бойынша Нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 22 желтоқсандағы  N 69 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 22 желтоқсандағы N 69 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік мекемелердің қызметін тексеруді есепке алу жөніндегі нұсқаулыққа мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік мекемелердің қызметін тексеруді есепке алу жөніндегі Нұсқаулықта:
5-тармақта:
3) тармақшада "қолданылмайды" деген сөзден кейін "." белгісі ";" белгісімен ауыстырылсын;
мынадай редакциядағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) қылмыстық ізге түсу органдарында тергеу және анықтау, жедел іздестіру қызметінің заңдылығын қадағалауды жүзеге асыру барысында".
2. Бұйрықты басшылыққа алуға және орындау үшін Бас әскери прокурорға, облыстық, қалалық, аудандық және оларға теңестірілген прокурорларға, Бас прокуратураның жанындағы С.Есқараев атындағы Институтқа, Бас Прокуратураның Құқықтық статистика және арнайы есеп жөніндегі комитетіне жолдансын.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап заңды қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры

О внесении изменения и дополнения в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 22 декабря 2005 года N 69 "Об утверждении Инструкции по учету проверок деятельности государственных учреждений"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 ноября 2006 года № 68. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 5 декабря 2006 года № 4473. Утратил силу приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 14 ноября 2007 года № 46
Сноска. Утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 14.11.2007 № 46 (вводится в действие с 01.01.2008).
В целях обеспечения соблюдения конституционных прав и свобод граждан в уголовном процессе, законности в деятельности органов следствия и дознания, руководствуясь пунктами 4, 4-1 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 22 декабря 2005 года N 69 "Об утверждении Инструкции по учету проверок деятельности государственных учреждений" (далее-приказ) (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3999) следующее изменение и дополнение:
в Инструкции по учету проверок деятельности государственных учреждений, утвержденной указанным приказом:
в пункте 5:
в подпункте 3) после слова "учреждений" знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) в ходе осуществления надзора за законностью следствия и дознания и оперативно-розыскной деятельности в органах уголовного преследования.".
2. Приказ направить для руководства и исполнения Главному военному прокурору, прокурорам областей, городов, районов и приравненным к ним, органам уголовного преследования, в Институт им. С. Ескараева при Генеральной прокуратуре, Комитет по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан