Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының статистикалық есептілікті қалыптастыру мәселелері бойынша кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 76 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 19 қаңтардағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4512 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 165 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас прокурорының 26.12.2017 № 165 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қылмыстар және құқық бұзушылықтар туралы статистикалық есептіліктің одан әрі жетілдірілуі, сондай-ақ оны Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексі және Қазақстан Республикасы Қылмыстық іс-жүргізу кодексімен сәйкестендіру мақсатында, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2) Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3) Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 112 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Осы бұйрықтың орындалуындағы бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының орынбасары - Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитет Төрағасына (Г.В.Ким) жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының Төрағасы
6 қараша 2006 жыл
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы
7 желтоқсан 2006 жыл
Қазақстан Республикасы
экономикалық қылмысқа
және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігінің
Төрағасы (қаржы полициясының)
5 желтоқсан 2006 жыл
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
2006 жыл
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
19 қаңтар 2007 жыл
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
19 қыркүйек 2006 жыл
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар жөніндегі министрі
29 қыркүйек 2006 жыл
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Кедендік бақылау комитетінің
Төрағасы
4 қыркүйек 2006 жыл
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2006 жылғы 25 желтоқсандағы
бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2003 жылғы 31 қазандағы
N 62 бұйрығына 1-қосымша
"Тіркелген қылмыстар мен қылмыстық қудалау органдары
қызметінің нәтижелері туралы" N 1-М нысанды
статистикалық есеп
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (2015.01.01 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2006 жылғы
25 желтоқсандағы N 76
бұйрығына 2-қосымша"
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2003 жылғы 31 қазандағы
N 63 бұйрығына 1-қосымша
"Қылмыс жасаған тұлғалар туралы" N 2-Л нысанды
статистикалық есеп
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 111 (2015.01.01 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2006 жылғы 25 желтоқсандағы
N 76 бұйырығына 3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2003 жылғы 11 желтоқсандағы
N 69 бұйрығына 1-қосымша
Сыбайлас жемқолық қылмыстар, оларды жасаған тұлғалар,
сотталғандар және сыбайлас жемқорлық қылмыстар жөніндегі
қылмыстық істердің қозғалысы туралы 3-К нысанды
статистикалық есеп
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.08 № 112 (01.01.2015 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан по вопросам формирования статистической отчетности
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 25 декабря 2006 года N 76. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2007 года N 4512. Утратил силу приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 26.12.2017 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях дальнейшего совершенствования статистической отчетности о преступлениях и правонарушениях, а также приведения его в соответствие с Уголовным кодексом Республики Казахстан и Уголовно-процессуальным кодексом Республики Казахстан, руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015);
2) утратил силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015);
3) утратил силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 08.10.2014 № 112 (вводится в действие с 01.01.2015).
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан - Председателя Комитета по правовой статистике и специальным учетам (Ким Г.В.).
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2007 года.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Министр внутренних дел
Верховного Суда
Республики Казахстан
Республики Казахстан
13 ноября 2006 года
6 ноября 2006 года
Председатель
Министр юстиции
Комитета национальной
Республики Казахстан
безопасности
19 января 2007 года
Республики Казахстан
7 декабря 2006 года
Председатель Агентства
Министр обороны
Республики Казахстан
Республики Казахстан
по борьбе с экономической и
19 сентября 2006 года
коррупционной преступностью
(финансовой полиции)
5 декабря 2006 года
Министр по чрезвычайным
Председатель
ситуациям Республики
Комитета таможенного контроля
Казахстан
Министерства финансов
29 сентября 2006 года
Республики Казахстан
4 сентября 2006 года
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 25 декабря 2006 года N 76
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 октября 2003 года N 62
Cтатистический отчет формы N 1-М "О зарегистрированных
преступлениях и результатах деятельности органов
уголовного преследования"
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 2
к приказу Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 25 декабря 2006 года N 76
Приложение 1
к приказу Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 31 октября 2003 года N 63
Статистический отчет формы N 2-Л "О лицах, совершивших преступления"
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 08.10.2014 № 111 (вводится в действие с 01.01.2015).
Приложение 3 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 25 декабря 2006 года N 76
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 11 декабря 2003 года N 69
Отчет о коррупционных преступлениях,
лицах их совершивших, осужденных и движении
уголовных дел о коррупционных преступлениях
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 08.10.2014 № 112 (вводится в действие с 01.01.2015).